Zaman nasıl akıp geçti! İbo Show'un efsane oryantalleri bakın şimdi ne halde - Son Dakika

Zaman nasıl akıp geçti! İbo Show'un efsane oryantalleri bakın şimdi ne halde

13.10.2020 15:26

İbrahim Tatlıses'in İbo Show programı yayınladığı dönem izlenme rekorları kırdı. Renkli konu ve konuklarıyla bir dönem fırtına gibi esen program unutulmazlar arasında yerini aldı. Programın şüphesiz en dikkat çeken oryantallerin şimdiki halleri ise görenleri bir hayli şaşırtıyor.

1
İbrahim Tatlıses'in uğradığı saldırıya kadar devam eden program, yeniden yayın hayatına başladı. Ancak biz sizi biraz geçmiş yıllara götüreceğiz. Ancak programda sade İmparotor değil kıvrak danslarıyla büyüleyen oryantaller de unutulmadı. Hepimizin ekrana kitlenip çıkmasını beklediği oryantal dansçıların değişimlerine birlikte bakacağız .
2
Leyla Adalı
 Leyla Adalı
1990'ların başında İbo Show'un ve Türkiye'nin en popüler oryantal dansçılarından biriydi. Şu an mesleğini Yalova - Çınarcık'ta sürdürüyor.
3
4
5
Tanyeli
Tanyeli
Tanyeli İbo Show'un efsane dansözlerinden biri. Özellikle Arap medyasında bir fenomen. Tanyeli, geçtiğimiz yıllarda Avustralya'da evlenmişti. Tanyeli'nin büyük bir dans okulu var ve mesleğini eğitmen olarak devam ettiriyor.
6
Tanyeli en son 2018 yılında Cenk Eren'in sahne aldığı Bodrum'da böyle görüntülenmişti.
7
Sibel Gökçe
 Sibel Gökçe
Sibel Gökçe, hem ekranda hem de gazino programlarında İbrahim Tatlıses ile uzun süre çalıştı. Ancak geçtiğimiz yıllarda İbrahim Tatlıses'in kendisine tecavüz ettiğini iddia etmiş ve konu yargıya taşınmıştı. Geçtiğimiz aylarda İbrahim Tatlıses, Sibel Gökçe'ye bir itibar davası açtı ve davayı kazandı.

8
9
Asena
Asena
İbo Show denilince akla gelen ilk oryantal kesinlikle Asena olabilir. İbrahim Tatlıses ile yaşadığı aşk ve sonrasında yaşadığı zor günler hiç unutulmadı. Hatta uğradığı silahlı saldırının azmettiricisinin İbrahim Tatlıses olduğu konuşuldu. Asena'yı vuran Ahmet Demir'in ifadesi şöyle olmuştu: "Tatlıses'i çok seviyordum. Asena onu üzüyordu. Bu yüzden onu cezalandırmak istedim. Vurduğumda da meşhur olacağımı düşünüyordum."
10
Asena 2017 yılında iş insanı Hasan Dere ile evlenip Almanya'ya yerleşti.
11
Didem
Didem
İbo Şov'un en son oryantali Didem Kınalı. Bebeksi yüzü ve kıvrak danslarıyla epey dikkat çekmişti. İbrahim Tatlıses'e olan sevgisini ise her zaman dile getirmişti.

12
Didem Kınalı şu an İstanbul'da oryantal eğitmenliği yapıyor ve özel gecelerde sahne alıyor.

13
14

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Zaman nasıl akıp geçti! İbo Show'un efsane oryantalleri bakın şimdi ne halde - Son Dakika


Advertisement