Zamanda yolculuk yapan kadından bomba iddia: Uzaylıdan hamile kaldım - Son Dakika

Zamanda yolculuk yapan kadından bomba iddia: Uzaylıdan hamile kaldım

25.07.2019 10:53

Uzaylıların var olduğuna ya da gelecekte uzaylılarla iletişime geçebileceğimize inanıyor musunuz? Yıllardır gizemini koruyan, uzaylıların bulunduğu iddia edilen, girişin yasak olduğu 51. Bölgeye gittiğini söyleyen bir kadın tanıştığı bir uzaylıdan hamile kaldığını iddia ederek herkesi şoke etti.

1
Zaman yolcusu olarak çalışmayı kabul etti
Zaman yolcusu olarak çalışmayı kabul etti
ApexTv'ye açıklama yapan Mary isimli kadın, açıklamasına göre Paris'te öğrenci olduğu yıllarda, zaman yolcusu olarak çalışacağı bir işi kabul etti.
2
YouTube kanalında yaptığı röportajda, birçok kez geleceğe gittiğini ve orada uzaylılarla insanlar arasında bir çatışma olduğunu söyledi...
3
Kadının ultrason görüntüleri olmasına rağmen doğum anında ne ile yüzleşilir bunu hiçbirimiz tabii ki bilemeyiz.
4
Çelişkili iddialar
Çelişkili iddialar
YouTube'a röportaj verdiğinde orada bulunan spikerlerden Eric Kalumbwe kadının söylediklerine ikna olmadı. Kalumbwe, başka bir zaman yolcusunun uzaylılarla ilişkiye giremediklerini, sadece aşık olabileceklerini söylediğinden dolayı iddiaya inanmadığını söyledi.
5
51. Bölgenin bu kadar popüler olduğu zamanda dikkat çekmek için ortaya atılmış bir iddia gibi görünüyor.

Son Dakika Zamanda yolculuk yapan kadından bomba iddia: Uzaylıdan hamile kaldım - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Depremin kucağındaki Yunan Adası Sisam'da da manzara vahim! Sokaklar taş yığınıyla doldu İzmir'de şiddetli deprem sonrası korkutan görüntü! Deniz çekildi, tekneler karaya oturdu Cinsel içerikli film yıldızından maçta testis travması geçiren Rodriguez'e destek mesajı: Umarım iyisindir Nedeni bilinmiyor! Aynı fırından ekmek alan 300 kasabalı aklını yitirdi Bir döneme damga vurdu! Yumruklu saldırıda burnu kırıldı, barajı geçemeyince istifayı bastı