Zamanı yaşlandıran kadın! 57'lik Billur, mavi bikinili pozuyla genç kızlara taş çıkartıyor! - Son Dakika

Zamanı yaşlandıran kadın! 57'lik Billur, mavi bikinili pozuyla genç kızlara taş çıkartıyor!

İlerleyen yaşına rağmen formundan bir şey kaybetmeyen Billur Kalkavan bikinili paylaşımıyla adeta genç kızlara taş çıkartıyor. 57 yaşında olan Kalkavan'ın, mavi bikinisiyle verdiği selfie pozuna beğeni yağdı.

1
Cesur açıklamaları ve marjinal tarzıyla adeta zamanı yaşlandıran oyuncu Billur Kalkavan bikinili paylaşımıyla genç kızları biraz kıskandırdı desek yeridir.
2
Yediğine içtine dikkat eden ve sporu hayatın bir parçası oalrak gören Kalkavan, 57 yaşında olamasına rağmen fit vücuduyla yıllara meydan okuyor.

3
Şu sıralar Bodrum'da tatil yağan Kalkavan, bikinili paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

4
Son olarak mavi bikinsiyle selfie pozunu paylaşan ünlü oyuncuya beğeni ve yorum yağdı. Çoğu takipçisi Kalkavan'ı "Sanki 57 değil 37 yaşında gibi duruyorsun" gibi yorumlarla iltifat yağmuruna tuttu.
5
Ayrıca Kalkavn'ın paylaşımına düştüğü "S¸o¨yle bir s¸ey so¨yliyeyim, 1968'den beri Bodruma gelirim bo¨yle hava go¨rmedim" notu da takipçilerinin dikkatini çekti.

6
Billur Kalkavan, 2009'dan beri Buğra Bahadırlı ile aşk yaşıyor. Kalkavan, "Bunca şey yaşadım; uzun ilişkileri hep gereksiz ve sıkıcı buldum. Dahası tek eşliliğe hiç inanmadım. Ta ki Buğra'yı tanıyana kadar. 10 yıl nasıl çabuk geçmiş. Daha dün tanışmış gibiyiz" demişti.

7
8
9
10
11
12
13

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Koronavirüse yakalanan ünlü oyuncu Alyssa Milano'nun saçları döküldü Hiçbir fırsatı kaçırmıyorlar! Altın böceğinin en savunmasız olduğu an atağa geçtiler Güzel psikolog Emily Rogawski, paylaşımıyla Trabzonspor taraftarlarını heyecanlandırdı: Beni getirmek istiyorlarsa müsaitim Gülben hızlı davrandı! Basına yakalanmadan bikinili pozunu kendisi paylaştı Hamile kalamadığı için doktora giden genç kadının erkek olduğu ortaya çıktı