Zamanı yaşlandıran kadın! 57'lik Billur, mavi bikinili pozuyla genç kızlara taş çıkartıyor! - Son Dakika

Zamanı yaşlandıran kadın! 57'lik Billur, mavi bikinili pozuyla genç kızlara taş çıkartıyor!

22.07.2020 09:21

İlerleyen yaşına rağmen formundan bir şey kaybetmeyen Billur Kalkavan bikinili paylaşımıyla adeta genç kızlara taş çıkartıyor. 57 yaşında olan Kalkavan'ın, mavi bikinisiyle verdiği selfie pozuna beğeni yağdı.

1
Cesur açıklamaları ve marjinal tarzıyla adeta zamanı yaşlandıran oyuncu Billur Kalkavan bikinili paylaşımıyla genç kızları biraz kıskandırdı desek yeridir.
2
Yediğine içtine dikkat eden ve sporu hayatın bir parçası oalrak gören Kalkavan, 57 yaşında olamasına rağmen fit vücuduyla yıllara meydan okuyor.

3
Şu sıralar Bodrum'da tatil yağan Kalkavan, bikinili paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

4
Son olarak mavi bikinsiyle selfie pozunu paylaşan ünlü oyuncuya beğeni ve yorum yağdı. Çoğu takipçisi Kalkavan'ı "Sanki 57 değil 37 yaşında gibi duruyorsun" gibi yorumlarla iltifat yağmuruna tuttu.
5
6
7
Billur Kalkavan, 2009'dan beri Buğra Bahadırlı ile aşk yaşıyor. Kalkavan, "Bunca şey yaşadım; uzun ilişkileri hep gereksiz ve sıkıcı buldum. Dahası tek eşliliğe hiç inanmadım. Ta ki Buğra'yı tanıyana kadar. 10 yıl nasıl çabuk geçmiş. Daha dün tanışmış gibiyiz" demişti.

8
9
Ayrıca Kalkavn'ın paylaşımına düştüğü "S¸o¨yle bir s¸ey so¨yliyeyim, 1968'den beri Bodruma gelirim bo¨yle hava go¨rmedim" notu da takipçilerinin dikkatini çekti.

10
11
12
13

Son Dakika Zamanı yaşlandıran kadın! 57'lik Billur, mavi bikinili pozuyla genç kızlara taş çıkartıyor! - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement