Zayıf Kalmak İçin Sadece Günde 20 Fasulye Yiyordu! Siz Bir de Şimdi Görün - Son Dakika

Zayıf Kalmak İçin Sadece Günde 20 Fasulye Yiyordu! Siz Bir de Şimdi Görün

17.11.2018 12:54

Günde sadece 500 kaloriyle beslenen Amerikalı model Liza Golden, artık sağlığını kaybetmeye başladığını fark edince fikrini değiştrdi. Şimdi onu görenlerin ağzı açık kalıyor!

1
Modellik uğruna zayıf kalmak için epey efor harcayan kadınlardan biri de Amerikalı model Liza Golden-Bhojwani. Liza, Instagram sayfasında dört yıl arayla çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Ancak paylaştığı fotoğraf, görmeye alışkın olduğumuz "öncesi-sonrası"ya benzemiyordu.
2
Dört yıl önce sıfır beden bir manken olan Liza Golden-Bhojwani, zayıflığını koruyabilmek için günde yalnızca 500 kalorilik bir diyetle besleniyordu. Moda haftalarında ise adeta hiçbir şey yemiyordu.
3
"Bir akşam benim çok düşük kalorili yemeklerimden (buharda pişirilmiş 20 adet fasulye) birini hazırlarken bayıldım. O andan itibaren uyguladığım diyeti ve sporu durdurmaya karar verdim.
4
Hala zayıf kalabilirdim ama biraz daha fazla yemeliydim çünkü kendimi berbat hissediyordum" diyen Liza Golden-Bhojwani, şimdi istediği gibi yiyor ve spor yapıyor.Ayrıca hiç suçluluk duymadığını ifade ediyor.
5
Liza Golden-Bhojwani, moda dünyasının tercih ettiği isimlerinden biri ve bu halinden de çok memnun.
6
İşte Liza'nın büyük değişimi...
İşte Lizanın büyük değişimi...
7
8
9
10
11
12

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Zayıf Kalmak İçin Sadece Günde 20 Fasulye Yiyordu! Siz Bir de Şimdi Görün - Son Dakika


Advertisement