Kilolarıyla Bir Zamanlar Başı Dertteyken, Şimdi Fit Görüntüleriyle Şaşırtan Ünlüler - Son Dakika

Kilolarıyla Bir Zamanlar Başı Dertteyken, Şimdi Fit Görüntüleriyle Şaşırtan Ünlüler

25.12.2017 15:17

İşte o kilolarından kurtulup hayatları değişen ünlüler...

1
Onlarca kiloyu verdikten sonra yaptığı paylaşımlarla takipçilerini şaşırtmaya devam ediyor. Farklı açılardan çektiği selfieleriyle sürprizler yapan 43 yaşındaki oyuncu son paylaşımı ardından “18 yaşında görünüyorsun” şeklinde yorumlar aldı. Büyük beğeni kazanan fotoğrafını yorumsuz bir şekilde paylaşan Bozoğlu yeni görüntüsünün tadını çıkardı.

2
Emre Aydın
Emre Aydın
Şarkıcı Emre Aydın, geçen sene evlendiği Eda Köksal sayesinde 14 kilo verdi. 85 kilodan 71 kiloya düştü. Emre Aydın ''Eşimin desteği ile eski kiloma kavuştum. Bana her gün spor yaptırıyor. tüm diyet yemeklerimi kendisi hazırlıyor'' dedi.

3
Okan Karacan
Okan Karacan
Okan Karacan mide küçültme ameliyatı sonrasında günden güne eriyor. Prodüksiyon şirketi ve köfteci dükkanı açarak ticarete atılan Okan Karacan, zayıfladıktan sonra ilginç roller geldiğini ancak oyunculuğu düşünmediğini açıklamıştı.

4
Seren Serengil
Seren Serengil
Seren Serengil, bundan kısa süre önceye kadar balık etliydi. Ama gerek sağlık sorunları gerekse kilolu hallerinden sıkılması onu yeni Seren olmaya itti. Mide ameliyatı olan Seren Serengil kilolarından kurtuldu. Sıkı bir diyet ve sporla da süper bir görünüme kavuştu.

5
6
140 kilodan 80 kiloya düştüğünü söyleyen Karacan “Artık rahatça gezebiliyorum” dedi.

7
8
9
10
Işın Karaca
Işın Karaca
Işın Karaca, şöhretinin ilk yıllarında sahnelerin güçlü sesi ama kilolu yıldızıydı. Bir gün kızı Mia için kilo vermeye karar verdi. İnaılmaz bir azimle zayıflamaya başladı. Kilolarından kurtuldu ve yepyeni bir Işın Karaca vardı karşımızda.

11
12
Şeyla Halis
Şeyla Halis
Atv'deki 'Seven Ne Yapmaz'da oynayan Şeyla Halis, ise 1 yılda 40 kilo verdi. Oyuncunun mide ameliyatı olduğu iddia edildi.

13
14
Fatih Ürek
Fatih Ürek
O da bir zamanlar kilolu bir ünlüydü! Sahnede daha rahat etmek istedi. Fatih Ürekgeçirdiği mide ameliyatından sonra 98 kilodan 75 kiloya düştü.

15
Yeşim Ceren Bozoğlu
Yeşim Ceren Bozoğlu
Son olarak ‘O Hayat Benim' dizisinde Nuran karakterinde izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, bu projesi için 50 kilo almış ve bambaşka bir görüntüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Rol aldığı diziler ve filmler için alıp verdiği kilolarla kendisinden söz ettiren Yeşim Ceren Bozoğlu, dizisi bittikten sonra bu proje için aldığı 50 kiloyu verdi ve bambaşka bir görüntüye kavuştu. Ancak kilolarından diyetle kurtulamayan Bozoğlu son dönemin ünlüler arasında da hızla yayılan trendlerinden ameliyat masasına yatmayı tercih etti.

16
17
18
Ece İncebay
Ece İncebay
Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik 4 filminde 'Aslıhan' karakterini canlandıran Ece İncebay'ı yeni görüntüsüyle şaşırttı. Geçirdiği mide ameliyatının ardından 38 kilo veren Ece İncebay, yeni haliyle herkesi şaşırtmayı başardı. İncebay, verdiği bir röportajda "Soyadımın hakkını veriyorum artık" demişti.

19
Pelin Öztekin
Pelin Öztekin
Oyuncu Pelin Öztekin, 153 kiloya çıkınca 2015'te mide ameliyatı olmuştu. İki yılda 90 kilo verip 63'e düştü.

20
Emel Müftüoğlu
Emel Müftüoğlu
Emel Müftüoğlu, Kasım 2016'da 80 kiloya çıkınca sağlık sorunları yaşamaya başlamıştı. Yakınlarının “Artık ameliyat olmalısın” şeklindeki ısrarları sonucu 1 yıl önce mide küçültme ameliyatı oldu. 30 kilo verip 50'ye kadar düştü. 1.56 boyundaki şarkıcı ideal kilosuna kavuştu.

21
Gülşah Saraçoğlu
Gülşah Saraçoğlu
Ünlülerin modacısı Gülşah Saraçoğlu, Mart 2016'da 80 kiloydu. Korkmasına rağmen mide ameliyatı oldu. 8 ayda 27 kilo verip 53'e kadar indi.

22
Gülşah Saraçoğlu “Kendinizi nasıl hissediyorsunuz?” sorusuna şu cevabı verdi:

“Elbise diktiğim artistler gibiyim. Bazı ünlü arkadaşlarım bana ‘Sahneye çıkmanın zamanı geldi' diye takılıyor. Televizyon programı için teklifler almaya başladım bile.”

23
Tülin Şahin
Tülin Şahin
Türkiye'nin en güzel mankenlerinden Tülin Şahin, son olarak Victoria Secret'ın defilesinde pembe halıda boy göstererek gururumuz olmuştu. Fiziği ve tavırlarıyla hayran bırakan Tülin Şahin'in mesleğe adım attığı ilk yıllarda aslında kilolu olduğunu biliyor muydunuz?

24
25
Tülin Şahin'in 65-70 kiloluk halini bilmiyor olabilirsiniz. Tülin Şahin, bu fotoğrafta bambaşka biri gibi gözükmüyor mu?

26
Önceki gün İstinyepark'ta görüntülenen Emel Müftüoğlu “Çok iyiyim ve sağlıklıyım” dedi.

27
Pelin Öztekin, şimdi de aradığı aşkı buldu ve evlilik yolunda ilerliyor. Haziran'da Berk Uğuz ile aşk yaşamaya başlayan Pelin Öztekin'in liseli aşkıyla evlilik kararı aldı. Önümüzdeki yaz evlenmeyi planlıyorlar.

28
Ancak Şeyla Halis ''Diyet ve sporla zayıfladım. Ameliyat olmadım'' dedi.

29
Ziynet Sali
Ziynet Sali
Şarkıcı Ziynet Sali'yi hep güzelliği, güzel sesi ve düzgün fiziği ile biliriz. Bir zamanlar 80 kilodan 54 kiloya düştüğünü biliyoruz. Ancak ortaya çıkan bu fotoğraf herkesi çok şaşırttı.

30

Son Dakika Kilolarıyla Bir Zamanlar Başı Dertteyken, Şimdi Fit Görüntüleriyle Şaşırtan Ünlüler - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı