Zayıflayınca Bambaşka Birine Dönüşen Ünlü İsimler - Son Dakika

Zayıflayınca Bambaşka Birine Dönüşen Ünlü İsimler

24.03.2018 12:38

İşte o kilolarından kurtulup hayatları değişen ünlüler...

1
SEDA AKGÜL
SEDA AKGÜL
Seda Akgül, kısa sürede hızla kilo verdi. Ne mide ameliyatı oldu ne de estetik. Akgül, zayıflamasının sırrını şöyle açıkladı: Vitamin desteği aldım. Sabah kahvem var, sade. Aç karnına içiyorum. Bu da benim metabolizmamı hızlandırıyor. sonra tostum var. 5-5,5 saat açım. günde iki öğün yemek yiyorum. Akşam da yiyebileceğim en hafif şeyleri yiyorum. Bu benim için uygun. Midem dayanıyor. Herkese tavsiye ettiğim bir şey değil.

2
Başarılı sunucu 6 ay kadar kısa bir sürede tam 25 kilo verdi...

3
EMEL MÜFTÜOĞLU
EMEL MÜFTÜOĞLU
Şarkıcı Emel Müftüoğlu, 80 kiloya çıkınca 1.5 yıl önce modaya uyup mide küçültme ameliyatı oldu. 30 kilo verdiği söylenen Emel Müftüoğlu, “Yemeğe anormal düşkün biriydim. Şimdi çok sevdiğim tatlılar bile bana zehir gibi geliyor. Şekerle tüm bağımı kestim” dedi.

4
5
SEREN SERENGİL
SEREN SERENGİL
Seren Serengil'i tanıdığımız günden bu yana hep balık etliydi. Ama gerek sağlık sorunları gerekse kilolu hallerinden sıkılması onu yeni Seren olmaya itti. Mide ameliyatı olan Seren Serengil, kilolarından kurtuldu. Sıkı bir diyet ve sporla da süper bir görünüme kavuştu.

6
7
PELİN ÖZTEKİN
PELİN ÖZTEKİN
Oyuncu Pelin Öztekin 153 kiloya çıkınca 2015'te mide ameliyatı olmuştu. İki yılda 90 kilo verip 63'e düştü.

8
9
EZGİ MOLA
EZGİ MOLA
Ezgi Mola, şöhretinin ilk yıllarında tonton bir oyuncuydu. Ama özgüvenini geri kazanmak için zayıflamaya başladı. Sağlıklı beslenme ve spora başlayan Mola, verdiği kilolarla adeta yeniden doğdu.

10
11
YEŞİM CEREN BOZOĞLU
YEŞİM CEREN BOZOĞLU
O Hayat Benim' dizisinde Nuran karakterinde izlediğimiz Yeşim Ceren Bozoğlu, bu projesi için 50 kilo almış ve bambaşka bir görüntüyle sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Yeşim Ceren Bozoğlu, dizisi bittikten sonra bu proje için aldığı 50 kiloyu verdi ve bambaşka bir görüntüye kavuştu. Kilolarından diyetle kurtulamayan Bozoğlu, son dönemin ünlüler arasında da hızla yayılan trendlerinden ameliyat masasına yatmayı tercih etti. 43 yaşındaki Yeşim Ceren Bozoğlu'nun son hali şoke etti. Takipçileri oyuncuya "Bu sen misin?" demeden edemedi.

12
13
TÜLİN ŞAHİN
TÜLİN ŞAHİN
Fiziği ve tavırlarıyla hayran bırakan Tülin Şahin'in mesleğe adım attığı ilk yıllarda aslında kilolu olduğunu biliyor muydunuz? İşte şimdi neredeyse sıfır beden gibi gözüken Tülin Şahin'in yıllar önceki hali ve şimdiki hali...

14
15
OKAN KARACAN
OKAN KARACAN
Okan Karacan mide küçültme ameliyatı sonrasında günden güne eridi. 140 kilodan 80 kiloya düştüğünü söyleyen Karacan “Artık rahatça gezebiliyorum” dedi.

16
17
GÜLŞAH SARACOĞLU
GÜLŞAH SARACOĞLU
Ünlülerin modacısı Gülşah Saraçoğlu, Mart 2016'da 80 kiloydu. Korkmasına rağmen mide ameliyatı oldu. 8 ayda 27 kilo verip 53'e kadar indi.

18
19
Şeyla Halis
Şeyla Halis
'Seven Ne Yapmaz'da oynayan Şeyla Halis ise 1 yılda 40 kilo verdi. Oyuncunun mide ameliyatı olduğu iddia edildi. Ancak Şeyla Halis ''Diyet ve sporla zayıfladım. Ameliyat olmadım'' dedi.

20

Son Dakika Zayıflayınca Bambaşka Birine Dönüşen Ünlü İsimler - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

8 annenin yüreğine ateş düştü! Melek yüzlü hemşirenin yaptıkları hastaneyi harekete geçirdi Cinsel içerikli sitede 24 saatte 8 milyon lira kazanan Bella Thorne dur durak bilmiyor! Son pozuna beğeni yağdı 20 hayaletle ilişkiye girdiğini iddia eden genç kadın aşk acısı çekiyor! Sebebi yine onlar Yeteneği sayesinde köşeyi dönecek! 1200 TL'ye aldığı aracı şimdi 8 milyon TL'ye satıyor Dünyanın en soğuk köyü! Nefesinizin bile buz tuttuğu yerde rekor kırıldı