ZEKİ DEMİRKUBUZ Resimleri

Zeki Demirkubuz Resimleri

  • 04 Kasım 2017 08:09 Bir Zamanlar Kahveci Çırağıydı Şimdi Ödüllü Oyuncu Bir Zamanlar Kahveci Çırağıydı Şimdi Ödüllü Oyuncu Kanal D'nin nefes nefese izlenen dizisi Vatanım Sensin için geri sayım başladı. İzlenme rekorları kıran dizinin kadrosunda yer alan bir oyuncunun hiç aklında yokken kendini setlerde bulduğunu biliyor muydunuz? Hem de babasının işlettiği kahvede çıraklık yaparken ünlü bir yönetmen tarafından keşfedildiğini ve sonra da "mektepli" oyuncuları aratmayan bir kariyer oluşturduğunu...
  • 25 Mart 2015 19:16 Türk Sinemasının En'leri Belli Oldu Türk Sinemasının En'leri Belli Oldu Türk sinemasının 100'üncü yıl kutlamaları çerçevesinde, Yeşilçam'ın değişik kategorilerde en iyi ilk 10 ismi ve filmi belirlendi.
  • 12 Ekim 2014 11:31 Zeki Demirkubuz, Sinemaseverlerle Buluşacak Zeki Demirkubuz, Sinemaseverlerle Buluşacak Altın Oran Düşünce ve Sanat Platformu'nun bir alt kuruluşu olan Sinematek Adana ile Adana Sanayici ve İşadamları Derneği (ADSİAD), ünlü yönetmeni Zeki Demirkubuz'u Adanalı sinemaseverlerle buluşturacak.
  • 10 Haziran 2014 15:19 Ünlü Yönetmen Saü'de Söyleşiye Katıldı Ünlü Yönetmen Saü'de Söyleşiye Katıldı SAÜ Film Akademisi’nde söyleşiye katılan ünlü yönetmen Zeki Demirkubuz, hayatın her alanında olduğu gibi sinemada da ‘şahsiyet’ meselesinin belirleyici olduğuna vurgu yaptı.
  • 18 Nisan 2013 10:55 Ünlülerin İlginç Keşfedilme Öyküleri Ünlülerin İlginç Keşfedilme Öyküleri Sinema, müzik ve podyum dünyasının bazı ünlülerinin keşfedilme hikayeleri