Zengin Erkekler Sayesinde 5 Kuruş Harcamadan Dünyayı Gezdi - Son Dakika

Zengin Erkekler Sayesinde 5 Kuruş Harcamadan Dünyayı Gezdi

09.07.2017 09:06

1

Avustralya'nın Sidney kentinde yaşayan 24 yaşındaki işsiz kadın Lucia Khabzi bir çöpçatanlık uygulaması aracılığı ile tanıştığı erkekler sayesinde dünyayı geziyor.

2

Uygulama sayesinde Lucia Khabzi Dubai, Hindistan ve Fas gibi egzotik ülkelerde 5 kuruş harcamadan ultra lüks tatiller yapmış.

3

Lucia Khabzi buluştuğu ve tatil yaptığı erkeklerin cinsel ilişkiye girmek için ısrarcı olmadıklarını ve bugüne kadar beraber tatil yaptığı hiçbir erkeği öpmediğini söylüyor. Lucia Khabzi bu sayede bugüne kadar 22 ülkeye seyahat etmiş.

4

Uygulamayı kullanmadan önce düşük bütçeli seyahatler yapmak zorunda kalan Lucia Khabzi'nin artık para ve bütçe gibi fani şeyleri dert etmesine gerek yok. Kendisi ile tatil yapan erkeklerin oldukça iyi kişiler olduğunu söyleyen Lucia Khabzi erkeklerin genellikle arkadaşlık ve ilişki arayışı içerisinde olduğunu söylüyor.

5

Beraber seyahat ettiği erkekler sayesinde Lucia Khabzi sonsuzluk havuzlarında yüzüyor, en lüks tatil noktalarında dinlenme fırsatı yakalıyor ve özel şoförü ile maceradan maceraya koşuyor.

6

Ödeme listesinin genellikle uçuşlar, oteller, yemek ve içecekler olduğunu söyleyen Lucia Khabzi bir şey almak istediği zaman her erkeğin oldukça cömert davrandığını belirtiyor. Her ne kadar paha akan lüks hediyelere de boğulsa Lucia Khabzi amacının para kazanmak olmadığını üzerine basa basa söylüyor.

7

Yeni insanlarla tanışmaktan oldukça hoşlanan Lucia Khabzi bu insanlar ayrıca seyahat masraflarını öderse son derece anlayışla karşılıyor. Lucia Khabzi'nin konakladığı otellerin ortalama gece fiyatı 1.000 Dolar ve ortalama seyahat masrafı ise10.000 Dolar.

8

Hayatı boyunca durmadan seyahat etmek istediğini belirten Lucia Khabzi uygulamayı kullandıktan sonraki 12 ayda toplamda 22 ülkeye seyahat etmiş.

9

Seyahat başlamadan önce şartlarını açıkça belirten Lucia Khabzi erkeklere aralarında herhangi bir şey olup olmayacağının garantisini asla vermiyor. Lucia Khabzi cinsellik ve yakın ten temasındansa arkadaşlığın daha önemli olduğunu vurguluyor.

10

Ne yazık ki şu ana kadar seyahat ettiği hiçbir erkekle aşkı yaşayamadığını ve arkadaş kaldığını söyleyen Lucia Khabzi erkeklerin kendisine oldukça iyi davrandığını ve pek çoğu ile hala iletişim halinde olduğunu sözlerine ekliyor.

11

Ailesi ve arkadaş çevresinin başta bu duruma biraz endişeli baktığını belirten Lucia Khabzi aslında çok da şaşırmadıklarını, bunun yeni bir eğlence şekli olduğunu ve zengin erkeklerle tanışıp hayatlarına biz nebze de olsa dokunabildiği için oldukça mutlu olduğunu ifade ediyor.

Son Dakika Zengin Erkekler Sayesinde 5 Kuruş Harcamadan Dünyayı Gezdi - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement