Zengin Erkeklere Kötü Haber - Son Dakika

Zengin Erkeklere Kötü Haber

26.06.2010 15:24

1
ABD'li Newsweek dergisi ABD'de kadınların giderek daha çok zenginleştiklerini belirterek, eğilim böyle devam ederse 2024 yılında ortalama bir Amerikalı kadının ortalama bir erkekten daha çok kazanıyor olacağını yazdı.
2
Newsweek dergisinde Rana Foroohar imzasıyla ‘Kadınlar zenginleşiyor' başlığıyla yayımlanan makalede, şirketlerin kadınları dikkate alması konusunda tavsiyede bulunuluyor.
3
Finansal krizden önce dahi, kadınların harcama gücünün hem zengin hem de fakir ülkelerde artığına dikkat çekilen makalede, "Ekonomik darboğaz bu trendi özellikle de ABD'de hızlandırdı. Daha çok sayıda (finansal hizmetler ve üretim gibi en büyük darbeyi alan alanlarda çalışan) Amerikalı erkek işini kaybederken kadınlar daha çok sayıda iş kurdu.
4
Erkeklerle kadınlar arasındaki maaş farkı azalmaya devam etti. ABD'de çift gelirli hanelerin yüzde 35'inde kadınlar kocalarından daha fazla para kazanıyor. Beş yıl önce bu oran yüzde 28'di. Trendin devam edeceği varsayılırsa 2024'te ortalama bir kadın ortalama bir erkekten daha çok para kazanıyor olacak" deniliyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Zengin Erkeklere Kötü Haber - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Elliot Page, cinsiyet değiştirip erkek olduğunu açıkladıktan bir ay sonra eşine boşanma davası açtı Tanıyabilene aşk olsun! Estetiği abartan Tuğba Altıntop kızından bile küçük görünüyor Güzelliğiyle sınırları aştı! Fahriye Evcen dünyanın en güzel 10 Müslüman kadını listesinde 7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş