Zengin Erkeklere Kötü Haber - Son Dakika

Zengin Erkeklere Kötü Haber

10 yıl önce

1
ABD'li Newsweek dergisi ABD'de kadınların giderek daha çok zenginleştiklerini belirterek, eğilim böyle devam ederse 2024 yılında ortalama bir Amerikalı kadının ortalama bir erkekten daha çok kazanıyor olacağını yazdı.
2
Newsweek dergisinde Rana Foroohar imzasıyla ‘Kadınlar zenginleşiyor' başlığıyla yayımlanan makalede, şirketlerin kadınları dikkate alması konusunda tavsiyede bulunuluyor.
3
Finansal krizden önce dahi, kadınların harcama gücünün hem zengin hem de fakir ülkelerde artığına dikkat çekilen makalede, "Ekonomik darboğaz bu trendi özellikle de ABD'de hızlandırdı. Daha çok sayıda (finansal hizmetler ve üretim gibi en büyük darbeyi alan alanlarda çalışan) Amerikalı erkek işini kaybederken kadınlar daha çok sayıda iş kurdu.
4
Erkeklerle kadınlar arasındaki maaş farkı azalmaya devam etti. ABD'de çift gelirli hanelerin yüzde 35'inde kadınlar kocalarından daha fazla para kazanıyor. Beş yıl önce bu oran yüzde 28'di. Trendin devam edeceği varsayılırsa 2024'te ortalama bir kadın ortalama bir erkekten daha çok para kazanıyor olacak" deniliyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 26.06.2010 03:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Model Kinsey Wolonski NBA efsanesi Kobe Bryant için yarı çıplak sahaya atladı Danimarka'nın Beckham'ları, televizyon yıldızı oluyor! İlişkilerini herkes görecek Dünyanın en çok tanınan kadın mumyası Takabuti'nin ölüm nedeni ortaya çıktı Mucize Doktor'un Başhemşire Selvi'si bakın kiminle evli! Gören şaşıp kalıyor Kadın yolcu 'Sütyeniniz görünüyor' bahanesiyle uçağa alınmadı

Son Dakika Haberleri