Zenginler İçin Yapılmıştı Ama Hayalet Şehre Dönüştü - Son Dakika

Zenginler İçin Yapılmıştı Ama Hayalet Şehre Dönüştü

19.10.2016 10:33

1

Çin devletinin yaptığı hesaplamalar ile yaklaşık 2026 yılına dek toplamda 250 milyon insan köylerden kentlere göçeceği için şimdiden hazırlıklara başladı. İnşa edilen yerler şimdilik hayalet şehir görünümünde olsa da ileride milyonlarca kişiye ev sahipliği yapacak.

2

"Doğmamış Şehirler" ismini verdiği çalışmasıyla şehirleri görüntüleyen Fotoğrafçı Kai Caemmerer, koca şehirlerin ilk adımlarını fotoğrafladı.

3

Caemmerer; "Bu şehirler insanlara neredeyse hiç gösterilmeden tamamlanıyor. İnsanlar bu şehirlere gelmeye başladığında bir geçiş süreci olacak. İnsanlar bu binalarda yaşam kurmaya başlarken, çevrelerinde bomboş binalar olacak."

4

"Aslında en çok ilgimi çeken şey her şeyin yepyeni olmasıydı." şeklinde duygularını aktardı.

5

İşte tamamen yeni, boş hayalet şehirler...

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Zenginler İçin Yapılmıştı Ama Hayalet Şehre Dönüştü - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bebek büyüklüğünde kurbağayı gören köylüler dondu kaldı Bu hastalık milyonda bir görülüyor! Uyuyunca haftalarca gözünü açamıyor Bikinisiyle poz veren Kim Kardashian ayaklarıyla dalga konusu oldu Kalp krizi iki can birden aldı! Önce anne sonra göğsündeki bebeği hayatını kaybetti Ölüm sayılarının rekor kırdığı Hindistan'da milletvekili şifa olsun diye inek idrarı içti
Advertisement