Zevk İçin Hayvan Ölüdürüyorlar - Son Dakika

Zevk İçin Hayvan Ölüdürüyorlar

03.08.2010 11:11

1
Yaşıtları bilgisayar başında chat yaparak ya da alışverişle zaman geçirirken, henüz erkenlik çağındaki bu iki kız kardeş vahşi hayvanları avlayarak, fotoğraf çektiriyor. İki kız kardeş avlanırken büyük zevk aldıklarını söylemekten de çekinmiyorlar.

2
Sara henüz 15 yaşında olmasına rağmen bir yıl içinde 4 tane dağ keçisi avlamayı başardığı için Kuzey Amerika Avcılık Ödülü'nü kazanmayı hak etti. Sara'nın 18 yaşındaki kardeşi Katey Brandenburg da avcılıkda oldukça başarılı. Kız kardeşler şimdiye kadar sadece dağ keçisi değil aynı zamanda ayı, antilop ve zebra gibi hayvanları da avlamayı başardılar.
3
Şimdi ise 15'ine geldiğinde Kuzey Amerika'nın en önemli avcılık ödüllerinden birinin sahibi oldu.

Ancak hayvan hakları örgütleri henüz ergenlik çağındaki bu kızlara ateş püskürüyor. Örgüt üyeleri, Sara ve Katey'in yaşıtlarına kötü örnek olarak sırf zevk için hayvanları öldürdüklerini ileri sürüyor.

4
5
6
7
8
9

Son Dakika Zevk İçin Hayvan Ölüdürüyorlar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu