Zeynep Demirel bikinili pozunu paylaştı! Takipçileri kaslarına hayran kaldı - Son Dakika

Zeynep Demirel bikinili pozunu paylaştı! Takipçileri kaslarına hayran kaldı

07.09.2020 15:09

Fenerbahçe'nin yardımcı antrenörü Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel, Bodrum tatiline devam ediyor. Bikinili pozunu sosyal medya hesabından paylaşan Zeynep Demirel, kasları ve güzelliğiyle kendine hayran bıraktı.

1
Eşinin takımla çalışmalarını sürdürdüğü için iki kızıyla teknede zaman geçiren Sever, bikinili çektirdiği fotoğrafı Instagram'dan paylaştı.
2
Sever, kaslı vücudu sayesinde takipçilerinden yüzlerce beğeni mesajı aldı.

3
2010 yılında Volkan Demirel ile evlenen Zeynep Sever, 2014'te Yade'yi, 2017'de Yeda'yı dünyaya getirmişti.
4
Öte yandan yaz aylarını kızlarıyla geçiren Zeynep Sever Demirel, küçük kızı Yeda'ya evlerinin havuzunda yüzme öğretmişti.
5
Bir saatte öğrenen Yeda, annesini mutlu ederken, Demirel bu anları takipçileriyle paylaşmıştı. Instagram'taki takipçileri, "Bize de öğret Zeynep Abla" diye mesajlar yazmıştı.

6
7
8

Son Dakika Zeynep Demirel bikinili pozunu paylaştı! Takipçileri kaslarına hayran kaldı - Son Dakika Spor


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement