Zeytinburnu'da Ambalaj Atölyesi Patladı - Son Dakika

Zeytinburnu'da Ambalaj Atölyesi Patladı

12.07.2014 13:10

1
İstanbul Zeytinburnu'da bir apartmanın giriş katında bulunan ambalaj imalathanesinde patlama meydana geldi. İlk belirlemelere göre 1'i ağır 8 kişi yaralandı.

2
İstanbul Zeytinburnu'da Mithatpaşa tramvay durağı yakınlarında Beştelsiz Mahallesi'nde saat 11.45 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle büyük patlama meydana geldi. Patlama 4 katlı bir binanın bodrum katında yaşandı.

3
Konuyla ilgili görgü tanıklarının ifadesine göre çok sayıda kişi yaralandı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ve ambulans sevk edildi. Şiddetli patlama nedeniyle bina harabeye döndü.

4
Patlamanın ambalaj imalathanesinde yaşandığı ve gaz sıkışmasından kaynaklandığı iddia ediliyor. Bir diğer iddiaya göre ise, patlama kimyasal maddelerden dolayı yaşandı.

5
Olay yerine polis bomba imha ekiplerinin de geldiği ve çevrede inceleme yaptığı öğrenildi. Emniyet güçlerinin, herhangi bir patlayıcı olma ihtimaline karşı araştırma yaptığı belirtiliyor.

6
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Zeytinburnu'da meydana gelen patlamanın gaz sıkışması ya da tüp gaz patlamasından kaynaklandığını belirterek, olayda biri ağır 8 kişinin yaralandığını bildirdi.

7
Olay yerine itfaiye ve ambulansların sevk edildiğini ifade eden Mutlu, patlamada yaralanan 3 kişinin hastaneye sevk edildiğini bildirdi. Mutlu, yaralılardan birinin durumunun ağır olduğunu söyledi.

Vali Mutlu, herhangi bir terör saldırısının söz konusu olmadığını vurguladı.

8
Görgü tanıklarından Niyazi Küçükpazarcık, yaşadıklarını şöyle anlattı: ''Büyük bir patlama yaşadık. Ambalaj dükkanıydı. İçeride 9-10 kişi çalışıyor. Binadan çıkan kimse olmadı. Bayağı bir alev var. Doğalgaz diyorlar.''

9
İGDAŞ'tan yapılan açıklamada, Zeytinburnu'daki patlamanın meydana geldiği atölyede doğalgaz tesisatı bulunmadığı belirtildi.

10
İşte Zeytinburnu'da meydana gelen patlamadan ilk fotoğraflar...

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41

Son Dakika Zeytinburnu'da Ambalaj Atölyesi Patladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor