Zeytinburnu'ndaki Patlamada Genç Kız Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Zeytinburnu'ndaki Patlamada Genç Kız Hayatını Kaybetti

12.07.2014 17:35

1
İstanbul Zeytinburnu'nda bugün bir dükkanda yaşanan patlama semt sakinlerinin korku dolu anlar yaşamasına neden oldu.

2
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu kazada biri ağır toplam 8 kişinin yaralandığını açıkladı. Fakat ortada bir kişi hala eksikti...

3
Kader Kılıç (23) Zeytinburnu'ndaki patlamanın meydana geldiği Maxi Ambalaj'da muhasebeci olarak çalışıyordu. Patlamanın gerçekleştiği sırada mesaideydi.

4
Patlamanın meydana gelmesinin ardından yakınları hastane hastane dolaşarak Kader'i aradı ancak bulamadı. İsmi yaralı listesinde de yoktu.

5
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok olay yerine inceleme için geldiğinde gazetecilerin sorularını yanıtlarken, Kader Kılıç'ın bir akrabası sözünü kesti, "Kader'i bulamıyoruz. O nerede?" diye sordu.

6
Selami Altınok araştıracaklarını söyledi. Koruma polisleri de not aldı. Altınok, "Umarım enkaz altında şahıs olma durumu yoktur." dedi.

7
Bir arkadaşı çevre hastanelere baktıklarını, bulamadıklarını söyleyerek, "Bugün tahsilat günüydü. Bodrum kattaki yerinde olması çok büyük ihtimal. Hayatından endişe ediyoruz." dedi. Emniyet yetkilileri ise içerideki araştırmanın devam ettiğini belirtti.

8
Yetkililer saatlerdir aranan genç kız Kader Kılıç'ın cesedine ulaştıklarını belirtti.

9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika Zeytinburnu'ndaki Patlamada Genç Kız Hayatını Kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor