Zeytinburnu'ndaki Patlamada Genç Kız Hayatını Kaybetti - Son Dakika

Zeytinburnu'ndaki Patlamada Genç Kız Hayatını Kaybetti

6 yıl önce

1
İstanbul Zeytinburnu'nda bugün bir dükkanda yaşanan patlama semt sakinlerinin korku dolu anlar yaşamasına neden oldu.


2
İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu kazada biri ağır toplam 8 kişinin yaralandığını açıkladı. Fakat ortada bir kişi hala eksikti...

3
Kader Kılıç (23) Zeytinburnu'ndaki patlamanın meydana geldiği Maxi Ambalaj'da muhasebeci olarak çalışıyordu. Patlamanın gerçekleştiği sırada mesaideydi.

4
Patlamanın meydana gelmesinin ardından yakınları hastane hastane dolaşarak Kader'i aradı ancak bulamadı. İsmi yaralı listesinde de yoktu.

5
İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok olay yerine inceleme için geldiğinde gazetecilerin sorularını yanıtlarken, Kader Kılıç'ın bir akrabası sözünü kesti, "Kader'i bulamıyoruz. O nerede?" diye sordu.

6
Selami Altınok araştıracaklarını söyledi. Koruma polisleri de not aldı. Altınok, "Umarım enkaz altında şahıs olma durumu yoktur." dedi.


7
Bir arkadaşı çevre hastanelere baktıklarını, bulamadıklarını söyleyerek, "Bugün tahsilat günüydü. Bodrum kattaki yerinde olması çok büyük ihtimal. Hayatından endişe ediyoruz." dedi. Emniyet yetkilileri ise içerideki araştırmanın devam ettiğini belirtti.

8
Yetkililer saatlerdir aranan genç kız Kader Kılıç'ın cesedine ulaştıklarını belirtti.

9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 12.07.2014 05:35 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor Kenan Doğulu'nun klibinde birkaç saniye gözükmüştü, şimdilerde Türkiye'nin hayran olduğu isim!

Son Dakika Haberleri