Kendall Jenner Sünmüş Kalçalarıyla Şoke Etti - Son Dakika

Kendall Jenner Sünmüş Kalçalarıyla Şoke Etti

05.09.2018 13:31

Reality şov yıldızı Kardashian ailesinin genç üyelerinden model Kendall Jenner, ışık kurbanı oldu

1
Kardashian kardeşlerin en küçüğü Kendall Jenner, Malibu'da tatil yaparken görüntülendi.
2
İki ablası Kim ve Kourtney ile onların en yakın arkadaşı Pipa Larsen, yeğeni Saint ile Malibu'da plajda bir gün geçiren Jennerın plajda koşarken uzaktan çekilen fotoğrafları ise şaşkınlık yarattı.
3
Jenner ve arkadaşının plajda koşarken uzaktan çekilen fotoğrafları ise şaşkınlık yarattı. Sıcak havada uzaktan çekilen bu pozlarda Jenner'ın aslında kusursuz olan bacakları sarkık ve yumrular içinde görünüyor. Bu durum sosyal medyada da gündem yarattı.
4
Bu arada Kendall Jenner'ın yanındaki genç kadının kimliği de çeşitli spekülasyonlara neden oldu. Bugüne kadar hiçbir erkekle uzun süreli ilişkiye girmeyen, sevgilisi olduğu iddia edilenlerle de nadir olarak birlikte görüntülenen Jenner'ın yanındaki genç kadının da sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.
5
6
7
8
9

Son Dakika Kendall Jenner Sünmüş Kalçalarıyla Şoke Etti - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Model Kanika Batra, erkek arkadaşlarını aldattığını ve pişman olmadığını itiraf etti Dekoltesi ayrı beline taktığı kemeri ayrı olay! Tiktoker kırmızı halıda pek cesurdu Hem güzel hem de yetenekli! 2021 Kainat Güzeli Meksikalı yazılım mühendisi Andrea Meza oldu David Beckham'dan Ümit Davala'ya! Çılgın saç stilleriyle futbol dünyasında fırtına gibi esen futbolcular Yardım fonundan 100 bin dolar çalan uyanık fenomeni lüks paylaşımları yakalattı
Advertisement