Son Dakika Haberleri: Kendall Jenner Sünmüş Kalçalarıyla Şoke Etti

Kendall Jenner Sünmüş Kalçalarıyla Şoke Etti

12 ay önce

Reality şov yıldızı Kardashian ailesinin genç üyelerinden model Kendall Jenner, ışık kurbanı oldu

1
Kardashian kardeşlerin en küçüğü Kendall Jenner, Malibu'da tatil yaparken görüntülendi.
2
İki ablası Kim ve Kourtney ile onların en yakın arkadaşı Pipa Larsen, yeğeni Saint ile Malibu'da plajda bir gün geçiren Jennerın plajda koşarken uzaktan çekilen fotoğrafları ise şaşkınlık yarattı.
3
Jenner ve arkadaşının plajda koşarken uzaktan çekilen fotoğrafları ise şaşkınlık yarattı. Sıcak havada uzaktan çekilen bu pozlarda Jenner'ın aslında kusursuz olan bacakları sarkık ve yumrular içinde görünüyor. Bu durum sosyal medyada da gündem yarattı.
4
Bu arada Kendall Jenner'ın yanındaki genç kadının kimliği de çeşitli spekülasyonlara neden oldu. Bugüne kadar hiçbir erkekle uzun süreli ilişkiye girmeyen, sevgilisi olduğu iddia edilenlerle de nadir olarak birlikte görüntülenen Jenner'ın yanındaki genç kadının da sevgilisi olduğu iddiaları ortaya atıldı.
5
6
7
8
9


Haber Yayın Tarihi: 05.09.2018 01:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi Kim inanır 50 yaşında olduğuna! Kusursuz vücuduyla genç kızlara taş çıkarttı Balığın yanında sakın roka yemeyin! İşte asla birlikte tüketmemeniz gereken besinler Doğumdan sonra aldığı kilolarla olay olan Evcen'den, eleştirilere yanıt gibi paylaşım!