Zil zurna sarhoş olan doktor, hastane asansöründe 21 yaşındaki hemşireye önce tecavüz etti sonra boğarak öldürdü - Son Dakika

Zil zurna sarhoş olan doktor, hastane asansöründe 21 yaşındaki hemşireye önce tecavüz etti sonra boğarak öldürdü

30.03.2021 09:46

Rusya'nın Kursk Devlet Üniversitesi hastanesinde görevli olan 30 yaşındaki doktor Andrey Suragin, doktorların katıldığı alkollü kutlamadan sonra hastaneye aşırı şekilde sarhoş olarak geldi. Evli olan Andrey, hastane asansöründe daha önce birkaç kez ilişki teklifini geri çeviren 21 yaşındaki hemşire Irina Zhuk'a tecavüz ettikten sonra boğarak öldürdü.

1
Olay yerine çağrılan polis ekipleri tarafından gözaltına alınan doktor Andrey, olay anında aşırı sarhoş olduğu ve olay ile ilgili hiçbir şey hatırlamadığını söyledi.
2
Hastane çalışanları, doktor ve hemşirenin hastanenin Kovid-19 hastalarının tedavi edildiği, kırmızı bölge olarak adlandırılan bölgede çalıştıklarını söyledi.

3
Hayatını kaybeden Irina'nın bir yakını, doktorun sürekli Irina'yı taciz ettiğini söyledi. Polis, doktorun tecavüz sırasında şiddet uyguladığı, hemşirenin kaburgalarında kırık meydana geldiğini ve doktorun genç kadını elleri ile boynunu sıkarak öldürdüğünü söyledi.
4
Irina'nın annesi kızının fotoğrafını paylaşarak kızının ' kurt adam'' lakaplı bir cani tarafından öldürüldüğünü söyledi. Hemşire Pazartesi günü toprağa verilecek.

5
Irina'nın bir arkadaşı Irina'nın orduda görevli olan bir askerle uzun süreli bir ilişkisi olduğu ve doktoru sürekli reddettiğin söyledi. Cani doktor tutuklandı.
6
7
8

Son Dakika Zil zurna sarhoş olan doktor, hastane asansöründe 21 yaşındaki hemşireye önce tecavüz etti sonra boğarak öldürdü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi