Son Dakika Haberleri: "Zina Yaptım Pişmanım"

"Zina Yaptım Pişmanım"

7 yıl önce

1
Flash TV'de Tayyar Işıksaçan ve Suna Akyıldız'ın hazırlayıp sundukları "Bunu da Konuşmak Lazım" programına konuk olan Sevda Demirel, ilginç açıklamalarda bulundu.
2
Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seksi imajını sildiğini söyleyen Sevda Demirel; "Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı.
3
Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım. Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm.
4
Son ilişkimde dini nikah yaptım. Ama yürümedi. Hayatıma inançlı, namazında biri girsin istiyorum.
5
Öyle biri girerse ve evlenirsem, umreye ve hacca da gideceğim. Kimseye ne kırgınım, ne kızgın.
6
Hande Ataizi'ni bile affettim. Ona tokat attığım için pişmanım. Hatta geçenlerde alışveriş merkezinde gördüm seslendim, beni görünce kaçtı.
7
Amacım barışmaktı. Evlenmiş, Allah mutlu etsin. Evlilik hediyesi olarak ona elektrik süpürgesi göndermeyi düşünüyorum" dedi.
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 10.12.2012 08:06 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!