"Zina Yaptım Pişmanım" - Son Dakika

"Zina Yaptım Pişmanım"

10.12.2012 20:06

1
Flash TV'de Tayyar Işıksaçan ve Suna Akyıldız'ın hazırlayıp sundukları "Bunu da Konuşmak Lazım" programına konuk olan Sevda Demirel, ilginç açıklamalarda bulundu.
2
Hayatında yeni bir sayfa açtığını ve o seksi imajını sildiğini söyleyen Sevda Demirel; "Hayatımın dönüm noktası babamın ölümüyle başladı.
3
Hayatın ne kadar boş olduğunu anladım. Dini okuyup öğrenmeye başladıkça daha önceki ilişkilerimde zina yaptığımı ve ne kadar günah işlediğimi gördüm.
4
Son ilişkimde dini nikah yaptım. Ama yürümedi. Hayatıma inançlı, namazında biri girsin istiyorum.
5
Öyle biri girerse ve evlenirsem, umreye ve hacca da gideceğim. Kimseye ne kırgınım, ne kızgın.
6
Hande Ataizi'ni bile affettim. Ona tokat attığım için pişmanım. Hatta geçenlerde alışveriş merkezinde gördüm seslendim, beni görünce kaçtı.
7
Amacım barışmaktı. Evlenmiş, Allah mutlu etsin. Evlilik hediyesi olarak ona elektrik süpürgesi göndermeyi düşünüyorum" dedi.
8
9
10
11
12
13
14
15

Son Dakika 'Zina Yaptım Pişmanım' - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit