ZİYA YILMAZ Resimleri

Ziya Yılmaz Resimleri

 • 05 Haziran 2017 11:27 Büyükşehir Tahnal'ın En Büyük Sorununu Çözdü Büyükşehir Tahnal'ın En Büyük Sorununu Çözdü Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Tahnal’ın 33 kilometrelik yol sorunu ortadan kalktı” dedi.
 • 04 Haziran 2017 14:37 Samsun, 'Golf Şehri' Olarak Dünyada Anılmaya Başladı Samsun, 'Golf Şehri' Olarak Dünyada Anılmaya Başladı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’un sadece Türkiye’de değil, dünyada da bilinen bir golf şehri olma yolunda mesafe kat ettiklerini söyledi.
 • 19 Mayıs 2017 18:25 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "19 Mayıs Şehrine Layık Olmaya Çalışıyoruz" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, mezun olduğu 19 Mayıs Lisesinde düzenlenen pilav gününe katılarak tıpkı lise yıllarında olduğu gibi yine bandoya majörlük yaptı.
 • 15 Mayıs 2017 14:36 Yılmaz: Yılmaz: "Bin Dost Az, Bir Düşman Fazla" Rus heyeti ağırlayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bin dost az, bir düşman fazla. Biz birlikte olduğumuz sürece, bağlarımız kuvvetli olduğu sürece çok güzel işler imza atarız” dedi.
 • 03 Mayıs 2017 16:30 Topbaş Samsun'da Direksiyona Geçti Topbaş Samsun'da Direksiyona Geçti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın davetlisi olarak Samsun’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ziyaretlere kendi kullandığı otomobille gitti.
 • 23 Nisan 2017 18:29 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Çocuklar Bizim Geleceğimizdir" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Çocuklar bizim geleceğimizdir.
 • 11 Mart 2017 18:48 Alaçam Tarih Kokacak Alaçam Tarih Kokacak Samsun Büyükşehir Belediye ve Tarihi Kentler Birliği (TKB) Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, TKB ve Büyükşehir Belediyesi olarak faaliyetlerine hız vererek Alaçam’daki restorasyon projesinin tamamlanması için gayret göstereceklerini belirterek, “Mis gibi kokan bir tarihsel koridora dönüşecek burası” dedi.
 • 09 Mart 2017 14:31 Dede ile Torun Okulda Bir Araya Geldi Dede ile Torun Okulda Bir Araya Geldi Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, halasının vasiyeti üzerine yaptırılan Şükriye Işık Anaokulunda, Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü Maarif Hareketinin başlattığı “Dede Torun El Ele Projesi ”ne katıldı.
 • 28 Şubat 2017 23:26 Kurtulmuş, Üniversite Öğrencileriyle Birlikte Yemek Yedi (4) Kurtulmuş, Üniversite Öğrencileriyle Birlikte Yemek Yedi (4) KURTULMUŞ, STK'LARLA BULUŞTUBaşbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Samsun Valisi İbrahim Şahin'i makamlarında ziyaret etti.
 • 05 Kasım 2016 12:41 Lojistik Köy Yükseliyor Lojistik Köy Yükseliyor Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Uluslararası ulaşım projelerine ev sahipliği yapan Samsun, Türkiye’nin Lojistik Merkezi olacak.
 • 21 Eylül 2016 08:53 Yılmaz, Samsun'u Havadan İnceledi Yılmaz, Samsun'u Havadan İnceledi Bafra 100 yıllık köprü sorununa neşter vuran Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ilçeye verdiği ikinci köprü müjdesi için uygun yer tespitine başladı.
 • 27 Ağustos 2016 18:32 Başkan Yılmaz, Tramvayda Samsunlulara Yol Arkadaşlığı Yaptı Başkan Yılmaz, Tramvayda Samsunlulara Yol Arkadaşlığı Yaptı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, raylı sistemin yeni güzergahında vatandaşlarla birlikte yolculuk yaptı.
 • 05 Ağustos 2016 15:26 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Atakum Raylı Sistemle Canlandı, Sıra Tekkeköy'de" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, raylı sistemin geçtiği güzergaha can verdiğini belirterek, “Raylı sistem Atakum’u yeni bir Atakum yaptı.
 • 05 Ağustos 2016 11:37 Başkan Yılmaz'dan Mitinge Davet Başkan Yılmaz'dan Mitinge Davet Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde düzenlenen demokrasi nöbetlerinde Pazar günü Cumhuriyet Meydanı’nda yapılacak olan ‘Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ne tüm Samsun halkını davet etti.
 • 03 Ağustos 2016 17:26 Dünyada Sadece Üç Örneği Bulunan Deniz Feneri Dünyada Sadece Üç Örneği Bulunan Deniz Feneri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’un en kuzey noktasındaki Bafra Burnu’nda 1880 yılında Fransızlar tarafından yapılan ve dünyada sadece üç örneği bulunan deniz fenerini ziyaret etti.
 • 23 Temmuz 2016 10:27 Başkan Yılmaz'dan Fetö'ye Virüs Benzetmesi Başkan Yılmaz'dan Fetö'ye Virüs Benzetmesi Samsun Cumhuriyet Meydanı ve Atakum’da gerçekleştirilen demokrasi nöbetlerine katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, FETÖ’yü bir virüse benzeterek antibiyotiğinin de halk olduğunu vurguladı.
 • 21 Temmuz 2016 17:31 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Türk Milleti, Dimdik Ayakta" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Türk milleti, dimdik ayakta.
 • 20 Haziran 2016 23:29 Yusuf Ziya Yılmaz, Mülteci ve Yetim Çocuklara İftar Verdi Yusuf Ziya Yılmaz, Mülteci ve Yetim Çocuklara İftar Verdi Samsun'da yaşayan mülteci ve yetim kalmış çocuklara Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'dan gönül sofrası.Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarafından geleneksel hale getirilen "Gönül Sofrası" programı sanat merkezinin bahçesinde düzenlendi.
 • 18 Haziran 2016 15:28 Başkan Yılmaz, Orucunu Şehit Babası ile Açtı Başkan Yılmaz, Orucunu Şehit Babası ile Açtı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Ayvacık ilçesinde düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 03 Nisan 2016 20:27 Judocuların Madalyalarını Karaaslan ve Yılmaz Birlikte Verdi Judocuların Madalyalarını Karaaslan ve Yılmaz Birlikte Verdi Judo Samsun Grand Prix 2016 müsabakasında dereceye giren sporculara madalyalarını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz birlikte verdi.
 • 05 Mart 2016 15:27 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Kadın ve Çocuklar İçin Tembihlendik" Şehit ve gazi yakınları için düzenlenen programda konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, özellikle kadınlar ve çocuklar konusunda Cumhurbaşkanı ve Başbakan tarafından tembihli olduklarını söyledi.
 • 19 Şubat 2016 09:17 Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Gevaş'ta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Gevaş'ta Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Van’ın Gevaş Belediyesi’ni ziyaret etti.
 • 07 Aralık 2015 23:09 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Üretimi Artırmak Sizden Destek Bizden" Üreticilere süt toplama tankı dağıtımı programında konuşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Siz yeter ki üretimi artırın.
 • 15 Ekim 2015 18:26 39 Yıl Sonra Yine Aynı Sırada 39 Yıl Sonra Yine Aynı Sırada Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 39 yıl önce mezun olduğu 19 Mayıs Lisesi’nde bir televizyon kanalının çektiği programa konuk oldu.
 • 29 Eylül 2015 18:33 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Biz Bu İşe Sevdalıyız" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Vezirköprü ilçesinde gerçekleştirilen alt yapı çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulundu.
 • 16 Ağustos 2015 18:35 Şehitlik Açıldı Şehitlik Açıldı Çatalzeytin Konaklı Köyü Yusufoğlu Mahallesinde işadamları Ziya Yılmaz, Devlet Yılmaz, Eyüp Aksu girişimleriyle yapılan şehitlik Vali Şehmus Günaydın, Jandarma Bölge Ve Garnizon Komutanı J.Tuğgeneral Faruk Bal, Kastamonu Milletvekileri Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik, İstanbul Milletvekili Fatma Benli tarafından açıldı.
 • 06 Ağustos 2015 12:26 Vali ve Başkan Kraliçe Arı Dağıttı, Sel Bölgesini İnceledi Vali ve Başkan Kraliçe Arı Dağıttı, Sel Bölgesini İnceledi Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Alaçam ve Yakakent ilçelerinde kraliçe ana arı dağıttı, Terme ilçesinde sel bölgesinde incelemelerde bulundu.
 • 05 Ağustos 2015 10:41 Başkan Yılmaz'dan Arıcılara Büyük Destek Başkan Yılmaz'dan Arıcılara Büyük Destek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, arı yetiştiriciliğinin ve bal üretiminin artması için ilçelerdeki ana kraliçe arı dağıtımına devam ediyor.
 • 30 Temmuz 2015 11:52 Vatandaşın Yol Sevinci Vatandaşın Yol Sevinci Samsun’un Havza ilçesinde kırsal mahallelerde yapılan beton yol ve sıcak asfalt çalışmalarını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’a, vatandaşlar sarılarak yol için teşekkür etti.
 • 29 Temmuz 2015 11:36 Büyükşehir'den Kırsal Mahallelere Beton Yol Büyükşehir'den Kırsal Mahallelere Beton Yol Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin ilçelerde gerçekleştirdiği alt yapı çalışmalarını inceledi.
 • 16 Haziran 2015 17:50 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "İlçeleri Tarımla İhya Edeceğiz" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın başkanlığında ilçelerde devam eden kırsal kalkınma toplantılarına Vezirköprü ve Havza ilçelerinde devam edildi.
 • 15 Haziran 2015 14:37 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "İnşallah Koalisyon Krizlerini Bir Daha Yaşamayız" Sonuçlanan seçimlerden sonra Türkiye’nin yeni bir sürece doğru savrulduğunu belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Bu süreç şu an görüldüğü kadarı ile bir koalisyonlar süreci” dedi.
 • 15 Haziran 2015 13:41 Alaçam-yakakent Kırsal Kalkınma Toplantısı Alaçam-yakakent Kırsal Kalkınma Toplantısı Samsun’un Alaçam ilçesinde Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın katılımı ile Alaçam-Yakakent Kırsal Kalkınma toplantısı yapıldı.
 • 10 Haziran 2015 16:47 Çarşamba'da Kırsal Kalkınma Toplantısı Çarşamba'da Kırsal Kalkınma Toplantısı Samsun’un Çarşamba ilçesinde Vali İbrahim Şahin ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın da katılımlarıyla ‘kırsal kalkınma’ toplantısı gerçekleştirildi.
 • 05 Haziran 2015 15:04 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Hevesiniz Kursağınızda Kalacak" Samsun’un Ayvacık ilçesinde muhtarlara seslenen Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Tek başlarına iktidar olma umutları kalmamış, yenilgilerle bozguna uğramış partiler, bir araya gelirsek AK Parti’den kurtuluruz hevesine girmişler.
 • 04 Haziran 2015 16:11 Başkan Yılmaz'dan Samsunspor Kampına Moral Ziyareti Başkan Yılmaz'dan Samsunspor Kampına Moral Ziyareti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsunspor’un İstanbul’daki kampını ziyaret ederek takıma moral verdi.
 • 04 Haziran 2015 14:12 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Hepsi Kuzu Sarması Olmuş AK Parti'ye Vuruyor" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 7 Haziran seçimlerinin önemine dikkat çekerek, “Hepsi kuzu sarması olmuş AK Parti’ye vuruyor.
 • 03 Haziran 2015 17:32 Kavak'ta Muhtarlar ile İstişare Toplantısı Kavak'ta Muhtarlar ile İstişare Toplantısı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, amaçlarının ilçeleri yeniden inşa etmek olduğunu söyledi.
 • 02 Haziran 2015 10:06 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Varsa Yüreğin Teke Tek Gel" Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, “Adama ‘varsa yüreğin teke tek gel’ derler.
 • 01 Haziran 2015 17:41 Başkan Yılmaz Sözünü Tuttu Başkan Yılmaz Sözünü Tuttu Geçen günlerde Çarşamba ilçesindeki Kumköy İlkokulu’nu ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, buradaki çocuklara verdiği tablet sözünü tuttu.
 • 31 Mayıs 2015 21:04 Başkan Yılmaz Çerkes Dansı Yaptı Başkan Yılmaz Çerkes Dansı Yaptı Ladik Çerkesler Derneği’nin açılışına katılan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, yaptığı Çerkes dansı ile izleyenleri mest etti.
 • 30 Mayıs 2015 16:36 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Bizim Kitabımızda Ayrı Gayrı Yok" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Ekip arkadaşlarım zaman zaman ilçe ilçe gezip çalışmalar yapar. Eğer ben onlara bir gün ‘nereleri gezdiniz, hangi köyü seçtiniz?
 • 29 Mayıs 2015 17:01 Deik Heyeti Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti Deik Heyeti Başkan Yılmaz'ı Ziyaret Etti Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Amerika İş Konseyleri tarafından Anadolu’daki potansiyeli olan illerin Latin Amerika ülkeleri ile daha fazla iş yapmalarını sağlamak ve geliştirmek amacı ile “Latin Amerika Anadolu İle Buluşuyor” projesi çerçevesinde Samsun’da bulunan DEİK üyeleri ve bazı Latin Amerika ülkelerinin büyükelçileri Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ı ziyaret ettiler.
 • 29 Mayıs 2015 11:17 Başkan Yılmaz Çarşamba'da Kırsal Mahalleleri Ziyaret Etti Başkan Yılmaz Çarşamba'da Kırsal Mahalleleri Ziyaret Etti Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’un Çarşamba ilçesinde mahalleleri ziyaret etti.
 • 28 Mayıs 2015 10:48 Büyükşehir'den Terme'ye Sosyal Yaşam Alanı Büyükşehir'den Terme'ye Sosyal Yaşam Alanı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, ihalesi geçen yıl yapılan Terme Miliç Sahili Peyzaj projesi çalışmalarını yerinde inceledi.
 • 27 Mayıs 2015 18:37 Vali ve Başkandan Kumköy Ziyareti Vali ve Başkandan Kumköy Ziyareti Samsun Valisi İbrahim Şahin ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Çarşamba’nın Kumköy Mahallesi’nde çeşitli ziyaretlerde bulundu.
 • 27 Mayıs 2015 13:15 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "Bu Ülke Koalisyonlardan Çok Çekti" Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti azcık tökezlesin biz de koalisyon kurarız sevdasında olanlar var. Yahu bu ülke koalisyonlardan ne çok çekti.
 • 26 Mayıs 2015 14:18 Başkan Yılmaz: Başkan Yılmaz: "10 Yılda Yapılmayanı 1 Yılda Yaptık" Samsun’un Asarcık ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "30 Mart’tan bu yana Asarcık’a yapılan yatırım 5 milyon 376 bin TL. Son 5 yılda bile Asarcık böyle yatırım görmedi.
 • 25 Mayıs 2015 15:25 Arap Gazeteciler, Ülkelerinde Samsun'u Tanıtacak Arap Gazeteciler, Ülkelerinde Samsun'u Tanıtacak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Türk Hava Yolları(THY) Samsun Bölge Müdürlüğü’nün Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Orta Doğu’da Samsun’un tanıtımını yapmak amacıyla getirdiği Arap gazeteciler için veda yemeği verdi.
 • 25 Mayıs 2015 13:51 Başkan Yılmaz Projelerini Tanıttı Başkan Yılmaz Projelerini Tanıttı Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, sivil toplum kuruluş (STK) temsilcilerine Samsun’da yapılan hizmetleri düzenlediği gezi programı ile yerinde gösterdi.