Zorlu Doğa Şartlarında Yaşamak İçin Bulduğu Hayvanları Çiğ Çiğ Yiyor - Son Dakika

Zorlu Doğa Şartlarında Yaşamak İçin Bulduğu Hayvanları Çiğ Çiğ Yiyor

Bear Grylls… İnanılmaz Kurtuluş dizisi ile adından söz ettiren bir maceraperest. Son derece zorlu doğa koşullarında bir insanın nasıl hayatta kalabileceğinin en çarpıcı örneklerini veriyor. Neler yapmıyor ki... Helikopterin yanaşamayacağı yerlerde, beline ip bağlayarak ağaçların tepelerine iniyor. Çöllerin derinliklerine ya da Alplerin zirvesine zorlu yolculuklar yapıyor. Azgın sularla savaşıyor. Normal şartlar altında asla ağzınıza alamayacağınız canlılarla besleniyor.

1
Ona 'Ayı Adam' diyorlar. Bear Grylls yedi sezondur Discovery Channel'da 'İnanılmaz Kurtuluş' (Man vs. Wild) programında vahşi bir ortama bırakılıp hayatta kalmaya çalışıyor. Dünya çapında 1.2 milyarlık bir izleyici kitlesi var. Dışkı yiyip, gerekirse idrar da içiyor.

2
Etrafındakiler geleceği görmüş olsalar gerek, küçük yaşından itibaren sevimli bir çocuk olduğu için ilk önce 'Teddy Bear' (oyuncak ayı) lakabını aldı. Zamanla ona 'Bear' (ayı) demeye başladılar. Asıl adı " Edward Michael Grylls" olan ünlü survivora, İngilizce'de ayı anlamına gelen lakabı "Bear", kız kardeş tarafından takıldı.

3
Gerçek adı Edward olmasına rağmen ilk adını resmen Bear olarak değiştirdi.

4
Onu tüm dünyaya tanıtan, dünyadaki bazı vahşi ortamlara bırakılarak ayakta kalmak için ne yapacağını gösterdiği basit ama etkileyici televizyon şovu 'Man vs. Wild' oldu. Tam yedi sezon tüm dünyada izleyicileri ekrana kitledi.

5
Kendisi Shotokan Karate'de 2. dan siyah kuşak sahibi.

6
İngiliz Özel Hava Kuvvetleri SAS'da 3 yıl boyunca görev aldı.

7
1996 yılında SAS'da görev alırken, Güney Afrika'da bir serbest atlayış esnasında paraşütü yırtıldı ve yere sert biçimde düştü. Sırtında 3 yerde kırık oluştu.

8
Gel gelelim; kazadan sadece 8 ay sonra, 23 yaşında Everest'e tırmanarak en genç dağcı ünvanını aldı.

9
Bir keresinde tırmanış sırasında kaza geçiren arkadaşı için Thames Nehri'nde tam 22 km kürek çekti. Üstelik çıplak olarak!

10
Kırdığı rekorlar arasındaki en tuhaflarından biri; 7600 metre yükseklikte bir hava balonunda resmi akşam yemeği yemek :)

11
Programlarında sıklıkla gördüğümüz çiğ et yeme, idrar içme gibi aşırılıklara çocukluktan beri zaafı var arkadaşın. Çiğ etin tadı onu gerçekten mutlu ediyormuş.

12
"İnanılmaz Kurtuluş" adındaki programı için bir keresinde bir timsah ile güreşmişliği var...

13
Bırakıldığı ortamda bataklığın içindeki ölü koyunu çıkartıp, derisini yüzen Grylls, deriyi uyku tulumu yaparak değerlendirirken; doymak içinse hayvanı deşip, kalbini çiğ çiğ yedi.

14
Ve çölde bulduğu, çürümüş deve eti yemişliği...

15
Deli meli ama kendisi tam anlamıyla "Altın Yürekli" bir adam. Bir yardım kuruluşu için Britanya Adaları'nı boyda boya geçmişliği var!

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32

Haber Yayın Tarihi: 19.05.2017 08:02

Son Dakika Zorlu Doğa Şartlarında Yaşamak İçin Bulduğu Hayvanları Çiğ Çiğ Yiyor - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü