Zümrüdüanka'nın Saniye'si Sebahat Kumaş kalça pozuyla sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika

Zümrüdüanka'nın Saniye'si Sebahat Kumaş kalça pozuyla sosyal medyayı ikiye böldü

FOX TV'de yayınlanan Zümrüdüanka dizisinde çilekeş Saniye karakterini canlandıran oyuncu Sebahat Kumaş'ın kalça pozu sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bazı takipçileri oyuncunun kalçasına Photoshop yaptığını ileri sürdü.

1
Bir döneme damga vuran Karagül dizisinde oynadığı Melek karakteriyle büyük çıkış yakalayan oyuncu Sebahat Kumaş, Instagram paylaşımlarıyla çok konuşuluyor. Duru güzelliği ile dikkat çeken oyuncunun paylaşımlarına yorum ve beğeni yağıyor.
2
Fakat oyuncunun bu pozu takipçilerini ikiye böldü. Çiçekli mini elbisesi ile seksi bir poz veren Sebahat Kumaş'ın bu paylaşımı kafaları karıştırdı. Zayıf bir yapısı olan oyuncunun bu pozunda Photoshop'la kalçasını daha belirgin hale getirdiği gözlerden kaçmadı.

3
Bazı takipçileri fotoğrafta hiçbir oynama olmadığını düşünse de takipçilerin çoğu "İncecik birinin bu kadar büyük kalçası olmaz" yorumunu yaptı.
4
Sebahat Kumaş Kimdir?
Sebahat Kumaş Kimdir?
1989'da Aydın'da dünyaya gelen Sebahat Kumaş, çocukluk yıllarını İzmir'de geçirdi.

5
Lisenin ardından Fotoğrafçılık alanına yönelmiş, Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümünde tamamladı.

6
Yemek yapmaya ilgi duyan Sebahat Kumaş şuan Anadolu Üniversitesinde Aşçılık okuyor.
7
Liseden sonra ablası ile İstanbul'a taşınıp çocukluk hayali olan oyunculuk için çalışmalara başladı.

8
Ekol drama sanat okuluna başladığı dönem Arka Sıradakiler dizisinde rol aldı. Ardından 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde iki sezon Esma Hatun karakteriyle seyirci karşısına çıktı.

9
2013-2016 yılları arasında Karagül dizisinde Melek karakteriyle karşımıza çıkan Sebahat Kumaş hemen ardından Kalbimdeki Deniz dizisinde Diyar karakterini canlandırdı.
10
11

Haber Yayın Tarihi: 04.03.2020 17:21

Son Dakika Zümrüdüanka'nın Saniye'si Sebahat Kumaş kalça pozuyla sosyal medyayı ikiye böldü - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

TV yıldızı Megan Barton Hanson 'Sizin gözünüzde nasıl göründüğümü merak ediyorum' diyerek çıplak pozunu paylaştı Çocuk kanalında büyük rezalet: Yetişkinler çocukların önünde soyundu Doğanın aşka düşmüş hali! Kalpli pembe göle dönüşen 2 bin yıllık antik liman hayranlık uyandırıyor Ayasofya'nın 16 yıllık tatlı bekçisi Gli'den kötü haber! Ayrı bir odada bakılacak Aldatıldığını düşünen kadın, sevgilisine 'Umarım annen canlı yanmayı seviyordur' mesajını attıktan sonra evi ateşe verdi