Son Dakika Haberleri: Zürih Gölü'nden Çıkan Dehşet!

Zürih Gölü'nden Çıkan Dehşet!

10 yıl önce

1
İsviçre'deki Zürih Gölü'ne, teknelerinden düşen bir güneşliği bulmak için dalan dalgıçlar, dipten üzerlerinde "intihar kliniği" Dignitas'ın logoları olan testiler çıkardı.

Yakılan insanların kalıntılarının korunması için yapılan bu testilerden onüç tanesini sudan çıkaran dalgıçlar, Çevre Koruma'ya haber verdiler ve polis dalgıçları olay yerine geldi.

2
Bir dalgıç, 50 tane çıkarmalarının ardından saymayı bıraktıklarını söylerken, toplamda 300'ün üzerinde testi çıkardıklarını, bu testilerden bazılarının açılmış, içlerindeki kalıntıların gölün suyuna karışmış olduğunu belirtti.

Testilerin üzerinde "intihar kliniği" olarak da bilinen Dignitas'ın ölü yakma servisinin logosunun bulunduğu bildirilirken, Dignitas'ın kurucusu Ludwig Minelli açıklama yapmayı reddetti.

3
Dignitas'ın eski bir çalışanı gölün dibinde en az 300 testinin bulunduğunu söylerken, "Minelli başlarda bunları kendisi göle atıyordu, sonraları bu işi kızına ve başka bir çalışana yaptırmaya başladı" açıklamasını yaptı.

2008 yılında da iki Dignitas çalışanı, göle kül dökerken yakalanmıştı.

Dignitas, ötanazi hakkını kullanmak isteyen insanlara hizmet veriyor ve şırıngayla intihar etmelerine yardımcı oluyor.

4
5Haber Yayın Tarihi: 28.04.2010 02:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Sevgilisine bile genç kızlar ayarlıyordu! Şimdi istismarla suçlanan Kraliçe Elizabeth'in oğlunu savunacak Böyle gelenek görülmedi! Sevdiği biri ölünce parmaklarını kesiyorlar Putin, bir an olsun yanından ayırmıyor! Tek düğmeye basıp dünyayı karanlığa gömebilir Bu işi yapan paraya para demiyor! İşte geleceğin en çok kazandıracak 6 mesleği Madonna'nın kızı sanat için herkesin önünde soyunup sevişti! Sosyal medya karıştı