SON DAKİKA GEL GİT HABERLERİ

Son Dakika Gel Git Haberleri

 • 19 Nisan 2019 10:34 Kar Yağışından Elektrik Üreten Bir Makine İcat Edildi Kar Yağışından Elektrik Üreten Bir Makine İcat Edildi Bilim insanları, yeni dahiyane icatları sayesinde kar yağışından elektrik üretmeyi başardı.
 • 14 Nisan 2019 17:38 Eğer Bir Kara Deliğe Düşersek Ne Olur? Eğer Bir Kara Deliğe Düşersek Ne Olur? Olurda bir kara deliğe düşseniz neler olacağını hiç düşündünüz mü? Bunun cevabını 'Astronom Türk' Selçuk Topal veriyor.
 • 28 Mart 2019 19:24 Fransa'da Sahile Vuran Garfield Telefonların Sırrı 37 Yıl Sonra Çözüldü Fransa'da Sahile Vuran Garfield Telefonların Sırrı 37 Yıl Sonra Çözüldü Brittany bölgesindeki Iroise kıyılarında yaşayan halk, sonunda 1980'li yıllardan bu yana sahile vuran Garfield telefonların sırrını çözdü.
 • 23 Mart 2019 15:17 Çanakkale'de Suların Çekilmesiyle Tekneler Karaya Oturdu Çanakkale'de Suların Çekilmesiyle Tekneler Karaya Oturdu Çanakkale'de şehrin içinden geçerek boğaza dökülen Sarıçay'da suların çekilmesiyle tekneler karaya oturdu.
 • 21 Mart 2019 08:40 İrem'den 90'lar… İrem'den 90'lar… Kalbimin Tek Sahibine, Düşler Ülkesinin Gel Git Akıllısı, Dantel , Aşk Eşittir Biz, Evlenmene Bak, Zorun Ne Sevgilim ve Bazı Aşklar yarım Kalmalı gibi bir çok şarkısıyla dinlenme ve izlenme rekorları kıran yeni nesil Pop Star İrem Dericiprodüktörlüğünü ünlü iletişimci Özgür Aras 'ın yaptığı sürpriz bir projeye imza atıyor
 • 14 Mart 2019 22:27 Dha Yurt Bülteni -23 Açık cezaevinden izinli çıktı, hakimin cüzdanını çaldı BURSA Adliyesi'nde üç gün önce ilginç bir hırsızlık olayı gerçekleşti.
 • 14 Mart 2019 22:19 Marmara Adası'nda Karaya Oturan Yük Gemisi, Tamamen Battı BALIKESİR'in Marmara Adası açıklarında dün fırtına nedeniyle karaya oturan mucur yüklü gemi, olumsuz hava koşulları ve gel-git nedeniyle açığa sürüklenerek tamamen battı.
 • 14 Mart 2019 22:15 Marmara Adası'nda Karaya Oturan Yük Gemisi, Tamamen Battı Marmara Adası'nda Karaya Oturan Yük Gemisi, Tamamen Battı BALIKESİR'in Marmara Adası açıklarında dün fırtına nedeniyle karaya oturan mucur yüklü gemi, olumsuz hava koşulları ve gel-git nedeniyle açığa sürüklenerek tamamen battı.
 • 14 Mart 2019 22:07 Balıkesir Marmara Adası'nda Karaya Oturarak Yan Yatan Yük Gemisi, Tamamen Battı Balıkesir Marmara Adası'nda Karaya Oturarak Yan Yatan Yük Gemisi, Tamamen Battı Marmara Adası'nda karaya oturarak yan yatan yük gemisi, tamamen battıBalıkesir'in Marmara Adası açıklarında mucur yüklü bir gemi fırtına sebebiyle sürüklenerek karaya oturan gemi olumsuz hava koşulları ve gel-git nedeniyle açığa sürüklenerek tamamen battı.
 • 16 Şubat 2019 21:28 Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı: "Erkeklerin 80 Senelik Kazanılmış Hakkını Aldınız" ' YARGITAY 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan, süresiz yoksulluk nafakası ile ilgili olarak, "Şimdi yeniden süreye dönülme çalışmaları var. 'Kadınların kazanılmış haklarını alıyorsunuz' deniliyor.
 • 16 Şubat 2019 18:54 Karabük Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı: 'erkeklerin 80 Senelik Kazanılmış Hakkını Aldınız? Karabük Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı: 'erkeklerin 80 Senelik Kazanılmış Hakkını Aldınız? Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Başkanı: 'Erkeklerin 80 senelik kazanılmış hakkını aldınız'Bülent DİKTEPE/KARABÜK,(DHA) ' YARGITAY 2'nci Hukuk Dairesi Başkanı Ömer Uğur Gençcan, süresiz yoksulluk nafakası ile ilgili olarak, "Şimdi yeniden süreye dönülme çalışmaları var.
 • 26 Ocak 2019 01:05 Mehmet Özdilek: Mehmet Özdilek: "İnönü'de Olmak İnsanı Mutlu Ediyor" - Mehmet Özdilek: "İnönü'de olmak insanı mutlu ediyor" BB Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek: "Bugün 3 puan da alabilirdik"İSTANBUL - Beşiktaş ile deplasmanda 1-1 berabere kalan BB Erzurumspor'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek maçın ardından konuştu.
 • 26 Ocak 2019 00:34 Beşiktaş - Bb Erzurumspor Maçının Ardından (1) Mehmet Özdilek: "34 haftanın sonunda çizginin üstünde kalmak istiyoruz""8'inci haftadan beri final oynuyoruz""Özer'e saygı duymak lazım""Muhammed'in fazla zamanı olmadı""Fenerbahçe büyük bir camia" Ali DANAŞ - Buse Nur ARSLANOĞLU / İSTANBUL - Mehmet Özdilek, "2'nci golü bulup maçı...
 • 25 Ocak 2019 23:36 Mehmet Özdilek: "34 Haftanın Sonunda Çizginin Üstünde Kalmak İstiyoruz" "8'inci haftadan beri final oynuyoruz""Özer'e saygı duymak lazım""Muhammed'in fazla zamanı olmadı""Fenerbahçe büyük bir camia"Ali DANAŞ - Buse Nur ARSLANOĞLU / İSTANBUL - Mehmet Özdilek, "2'nci golü bulup maçı bitirebilirdik ama buradan puan ya da puanlarla dönmek önemliydi.
 • 25 Ocak 2019 23:15 Mehmet Özdilek: "İnönü'de Olmak İnsanı Mutlu Ediyor" Beşiktaş ile deplasmanda 1-1 berabere kalan BB Erzurumspor'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek maçın ardından konuştu.
 • 18 Ocak 2019 16:42 Kayseri'de Akıllı Eşek 'Keko' Verilen Komutları Yerine Getiriyor KAYSERİ Veteriner Hakimleri Odası Başkanı Akgün Ergül'ün 'Keko' adını verdiği eşek, görenlerin dikkatini çekiyor.
 • 18 Ocak 2019 15:15 Kayseri'de Akıllı Eşek 'Keko' Verilen Komutları Yerine Getiriyor Kayseri'de Akıllı Eşek 'Keko' Verilen Komutları Yerine Getiriyor KAYSERİ Veteriner Hakimleri Odası Başkanı Akgün Ergül'ün 'Keko' adını verdiği eşek, görenlerin dikkatini çekiyor.
 • 05 Ocak 2019 22:06 Bilim İnsanlarına Göre, Bilim İnsanlarına Göre, "Ay'ın Karanlık Tarafı" Doğru Bir Kullanım Değil Ay'ın hep karanlık tarafı ile ilgili haberler duyarız. Ama Ay'ın aslında karanlık tarafı diye bir şey yokmuş. Bilim insanları uzak veya yakın diye bahsediyormuş.
 • 30 Kasım 2018 13:28 Yeni Zelanda'da Balina Ölümleri Artıyor Yeni Zelanda'da geçen hafta sonunda Stewart Adası sahilinde 145, Northland'da 10 balinanın telef olmasının ardından bugün de Chattam Adaları'nda 51 pilot balinanın öldüğü bildirildi.
 • 29 Kasım 2018 22:12 Spor Mehmet Özdilek Kırmızı Çizginin Üzerinde Devam Etmek İstiyoruz Spor Mehmet Özdilek Kırmızı Çizginin Üzerinde Devam Etmek İstiyoruz Spor Mehmet Özdilek Kırmızı çizginin üzerinde devam etmek istiyoruzSalih TEKİN - Zafer KUMRU ERZURUM, (DHA)-BÜYÜKŞEHİR Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Antalya galibiyeti sonrası ilk defa kırmızı çizginin üzerine çıktıklarını belirterek, Bursa'da zor bir müsabaka...
 • 29 Kasım 2018 13:35 Mehmet Özdilek: Mehmet Özdilek: "Kırmızı Çizginin Üzerinde Devam Etmek İstiyoruz" BÜYÜKŞEHİR Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Antalya galibiyeti sonrası ilk defa kırmızı çizginin üzerine çıktıklarını belirterek, "Bursa'da zor bir müsabaka oynayacağız kazanmak için ne gerekiyorsa onu yapacağız" dedi.
 • 28 Kasım 2018 12:48 Hala Yapılarda Eski Usul Elektrik Tesisat Sistemleri Kullanılmaya Devam Ediliyor Hala Yapılarda Eski Usul Elektrik Tesisat Sistemleri Kullanılmaya Devam Ediliyor" ELYAK Genel Başkanı Evren Yurttaş, binalarda tüm sistemlerin gelişip değişirken hala yapılarda eski usul elektrik tesisat sistemleri kullanılmaya devam edildiğini belirterek, "Oysa ki Elektrik İç Tesisleri Proje Hazırlama Yönetmeliği yapılarda uygulanırsa elektrik kaynaklı yangınlar da sona...
 • 24 Kasım 2018 09:53 Önceden Değil Sonradan Öğretmen Önceden Değil Sonradan Öğretmen Eski kütüphaneci olan Nevzat Kaya emekli olduktan sonra öğretmenliğe başladı.
 • 07 Kasım 2018 10:21 Berkay, 25 Yıllık Dostluğunu Bitirdiği Murat Dalkılıç Hakkında Konuştu: O Benim Kardeşim Berkay, 25 Yıllık Dostluğunu Bitirdiği Murat Dalkılıç Hakkında Konuştu: O Benim Kardeşim Berkay, baba olan Arda Turan'ı ziyaret eden yakın dostu Murat Dalkılıç hakkında "Ben arada gidip gelecek biri değişim, o benim 25 yıllık kardeşim, ona kırgınlığım başka." şeklinde konuştu.
 • 05 Kasım 2018 13:30 'Ünal Karaman Trabzonspor'u Bitirdi' 'Ünal Karaman Trabzonspor'u Bitirdi' Spor Toto Süper Lig’de Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Antalyaspor maçlarının ardından sahasında Bursaspor ile de berabere kalan Trabzonspor’da yaşanan puan kayıplarının sorumlusu olarak teknik direktör Ünal Karaman gösterildi.
 • 05 Kasım 2018 10:28 Trabzonspor'da Ünal Karaman Hedef Tahtasında Trabzonspor'da Ünal Karaman Hedef Tahtasında Spor Toto Süper Lig'de Büyükşehir Belediye Erzurumspor ve Antalyaspor maçlarının ardından sahasında Bursaspor ile de berabere kalan Trabzonspor'da yaşanan puan kayıplarının sorumlusu olarak teknik direktör Ünal Karaman gösterildi.
 • 01 Kasım 2018 20:47 2019 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, yeni askerlik sistemine ilişkin çalışmaların yoğun şekilde sürdürüldüğünü belirterek "Önümüzdeki günlerde bu tamamlanacak ve bundan sonra ülkemizin, kamuoyunun gündeminden mümkünse bu bedellidir, dövizlidir, 6 ay mıdır, 7 ay mıdır, asteğmendir, üsteğmendir...
 • 10 Ekim 2018 05:36 "Var'san Ortaya Çık" Ülke futbolunda bu kadar polemik, tartışma varken, hayali senaryo yazmaya meraklı milyonlarca insan dururken, VAR sisteminin hızla “çifte standarttan” uzaklaşması gerekiyor. VAR sistemiyle kafamız rahat edecek derken, güveni adeta tükettik, kafamız fazla karışmasın.
 • 04 Ekim 2018 18:05 Endonezya Depreminin Nedenleri Araştırılıyor Bilim adamları geçtiğimiz Cuma günü Endonezya’nın Sulawesi Adası’nda meydana gelen 7.5 büyüklüğündeki deprem ve onun tetiklediği tsunaminin ardından depreme neden olan sebepleri araştırmaya başladı.
 • 25 Eylül 2018 16:43 Tgf Genel Başkan Vekili Dim, Anadolu Medyasının Sorunlarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Sundu Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Mehmet Ali Dim, New York’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Anadolu medyasının sorunlarını içeren bir dosya sundu.
 • 20 Eylül 2018 12:10 Türkiye'nin Doğu Akdeniz'de Tavrı ve Duruşu Net" Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Doğu Akdeniz'de Türkiye'nin onay vermediği, rızasının olmadığı hiçbir projenin oldu bittiye getirilmesine izin vermeyeceklerini belirterek, "Tek taraflı, Türkiye'nin ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin haklarının yok sayıldığı, adadaki tarafların...
 • 19 Eylül 2018 11:06 Karadeniz'de Palamut Bolluğu KARADENİZ'de, sona eren av yasağı ile 'vira bismillah' diyen balıkçılar ağlarını denize bırakmayı sürdürüyor.
 • 19 Eylül 2018 10:41 Trabzon Karadeniz'de Palamut Bolluğu Karadeniz'de palamut bolluğuKARADENİZ'de, sona eren av yasağı ile 'vira bismillah' diyen balıkçılar ağlarını denize bırakmayı sürdürüyor.
 • 19 Eylül 2018 10:26 Trabzon Karadeniz'de Palamut Bolluğu Hd Trabzon Karadeniz'de Palamut Bolluğu Hd Karadeniz'de palamut bolluğuKARADENİZ'de, sona eren av yasağı ile 'vira bismillah' diyen balıkçılar ağlarını denize bırakmayı sürdürüyor.
 • 19 Eylül 2018 10:07 Karadeniz'de Palamut Bolluğu Karadeniz'de Palamut Bolluğu KARADENİZ'de, 1 Eylül'de av yasağının sona ermesiyle "Vira bismillah" diyen balıkçılar, ağlarını denize bırakmayı sürdürüyor.
 • 06 Eylül 2018 16:38 Tek Seansta Porselen Dolgu! Tek Seansta Porselen Dolgu! Botox uygulamaları ve LaminateVeneer ile gülüş tasarımı, porselen dolgu ve beyazlatma trend uygulamalar olarak öne çıkarken, artık porselen dolguya tek seansta ulaşmak mümkün.
 • 27 Ağustos 2018 10:05 Fikret Orman: Transferi Tolga Zengin Yaptırdı Fikret Orman: Transferi Tolga Zengin Yaptırdı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "İlk şampiyonluğumuzda da kalede Tolga vardı. Ben ona her zaman güvendiğimi söyledim. Ama şu da bir gerçek ki gel gitlerle beraber bizi transfere zorladı" dedi.
 • 26 Temmuz 2018 13:41 Türk-İş'ten 'Açlık Sınırı' Açıklaması Türk-İş'ten 'Açlık Sınırı' Açıklaması İŞ; dört kişilik bir ailenin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenebilmesi için yapması gereken aylık gıda harcaması tutarını (açlık sınırı) bin 738,37 lira olarak belirledi.
 • 26 Temmuz 2018 13:36 Türk-İş Açıkladı: "Açlık Sınırı Bin 738,37 Lira" İŞ verilerine göre dört kişilik bir ailenin sağlıklı, dengeli ve yeterli beslenebilmesi için yapması gereken aylık gıda harcaması tutarı (açlık sınırı) bin 738,37 lira olarak belirlendi.
 • 14 Temmuz 2018 12:59 Başkan Konuk: Başkan Konuk: "15 Temmuz Demokrasinin Zaferi, Güçlü Türkiye Şehitlerin Eseri" 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir açıklama yapan 25. ve 26. Dönem AK Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, milletin 15 Temmuz’da milletin gücünün üstünde bir güç olamayacağını dosta düşmana ispat ettiğini, demokrasisine...
 • 06 Temmuz 2018 07:39 Baykal'ın Israrı Meclis'i Karıştırdı! Açılış İçin Alternatifler Yapılıyor Baykal'ın Israrı Meclis'i Karıştırdı! Açılış İçin Alternatifler Yapılıyor TBMM Başkanlığı, açılışı yapma konusundaki ısrarı üzerine Deniz Baykal'dan sağlık raporu istedi. Raporun henüz gelmemesi nedeniyle yönetim alternatifli hazırlık yaptı.
 • 04 Temmuz 2018 11:17 Eşini 7 Bin Kilometre Uzakta Buldu İstanbul'da global bir reklam ajansında çalışan Bigalı 38 yaşındaki Onur Coşkun, eşini "kuş uçuşu" yaklaşık 7 bin kilometre uzaklıktaki Tayland'da buldu.
 • 11 Haziran 2018 18:07 Bakan Soylu: " Türkiye'm Hem Büyüyor, Hem de Dünyaya Açılıyor" Bakan Soylu: " Türkiye'm hem büyüyor, hem de dünyaya açılıyor" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ermeni Patrikhanesi iftar programına katıldıİSTANBUL - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ermeni Patrikhanesinde düzenlenen iftar programına katıldı.
 • 09 Haziran 2018 00:45 Bakan Soylu: "Türkiye'm Hem Büyüyor, Hem de Dünyaya Açılıyor" İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Geçen yıl yüzde 7,4 büyüdük. Sanayi sektörü yüzde 9,2 arttı.
 • 15 Mayıs 2018 11:50 Trabzonspor'da 50. Yıl Hayali Çöküşe Döndü Trabzonspor'da 50. Yıl Hayali Çöküşe Döndü Spor Toto Süper Lig'de 33. haftayı Bursaspor karşısında deplasmanda alınan 3-1'lik galibiyetle kapatan Trabzonspor'da, 50. yıl hayali çöküşe döndü. Bordo-mavililer, sezon başında belirlediği hedeflerin hiçbirini tutturamazken, ekonomik dar boğazla da karşı karşıya kaldı.
 • 11 Mayıs 2018 11:13 Tuğba Karakaş'ın Kitabı Çıktı Tuğba Karakaş'ın Kitabı Çıktı Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Emet Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişim öğrencisi Tuğba Karakaş’ın Şizofreni üzerine yazdığı kitap büyük ilgi görüyor.
 • 20 Mart 2018 11:22 Korunmaya Muhtaç Çocukların Şefkat Yuvaları- Minik Kızın "Tek Kişilik" Koruyucu Ailesi Oldu Zonguldak'ta, çok istediği halde cesaret edemediği koruyucu aileliği, bir arkadaşından etkilenerek üstlenmeye karar veren Sevim A, 4 yaşındaki kız çocuğuna hem annelik hem babalık yapıyor.
 • 14 Mart 2018 12:00 Popüler Diyetler Sağlıklı Mı? Popüler Diyetler Sağlıklı Mı? Intermittent fasting, elma sirkesi diyeti, Tom Brady diyeti, avokado diyeti, tereyağlı kahve, glutensiz diyet, temiz beslenme, paleo diyeti, ketojenik diyet, asker diyeti... Her dönem bir diyet moda oluyor ancak diyetin modası olur mu? Popüler diyetler sağlıklı mı?
 • 14 Mart 2018 11:15 Diyetteyken, 'Kahvenize Tereyağı Koymak' Artık Çok Demode! Diyetteyken, 'Kahvenize Tereyağı Koymak' Artık Çok Demode! Verilen kilolar hızla geri alınıyor ve kilo vermede süreklilik ya da istikrar sağlanamıyor. Hal böyle olunca, bu diyetler ister istemez "popüler" ya da "moda diyetler" sınıfına giriyor. Konuyu, Diyetisyen Emre Uzun'a danıştık. Söze, "moda diyet" kavramını açıklama getirdi.
 • 11 Mart 2018 21:12 Evkur Yeni Malatyaspor - Fenerbahçe Maçının Ardından SPOR Toto Süper Lig'in 25'inci naftasında Evkur Yeni Malatyaspor, Fenerbahçe'ye 2-0 yenildi.