SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

 • 11 Temmuz 2018 18:23 Adnan Oktar'ın İsrail Bağlantısı Ortaya Çıktı! Adnan Oktar'ın İsrail Bağlantısı Ortaya Çıktı! Adnan Oktar'a 1999 yılında düzenlenen operasyonu yöneten Adil Serdar Saçan, çarpıcı değerlendirmelerde bulundu. Saçan "Oktar'ın İsrail bağlantısı var" dedi.
 • 11 Temmuz 2018 15:45 Karadeniz'de Terörist Avı Sürüyor; Elebaşı Telsizi Düşürdü GİRESUN'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle önceki gün çıkan, 1 askerin şehit olduğu çatışmanın ardından bölgede başlatılan hava destekli operasyonlar devam ediyor.
 • 11 Temmuz 2018 15:05 Adil Serdar Saçan: 19 Yıl Sonra Haklı Olduğumuz Bir Kez Daha Ortaya Çıktı KAMUOYUNDA 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik 1999 yılında düzenlenen operasyonun başında bulunan dönemin İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürü Adil Serdar Saçan, bugün düzenlenen operasyona ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
 • 11 Temmuz 2018 14:23 Karadeniz'de Terörist Avı Sürüyor; Elebaşı Telsizi Düşürdü Karadeniz'de Terörist Avı Sürüyor; Elebaşı Telsizi Düşürdü GİRESUN'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle önceki gün çıkan, 1 askerin şehit olduğu çatışmanın ardından bölgede başlatılan hava destekli operasyonlar devam ediyor.
 • 11 Temmuz 2018 13:56 İstanbul Adil Serdar Saçan 19 Yıl Sonra Haklı Olduğumuz Bir Kez Daha Ortaya Çıktı İstanbul Adil Serdar Saçan 19 Yıl Sonra Haklı Olduğumuz Bir Kez Daha Ortaya Çıktı Haber-Kamera Enver ALAS - Kaan ULU İSTANBUL,DHAKamuoyunda 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik 1999 yılında düzenlenen operasyonun başında bulunan dönemin İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürü Adil Serdar Saçan, bugün düzenlenen operasyona ilişkin çarpıcı...
 • 11 Temmuz 2018 13:55 Adil Serdar Saçan: 19 Yıl Sonra Haklı Olduğumuz Bir Kez Daha Ortaya Çıktı KAMUOYUNDA 'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik 1999 yılında düzenlenen operasyonun başında bulunan dönemin İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürü Adil Serdar Saçan, bugün düzenlenen operasyona ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
 • 11 Temmuz 2018 13:05 Srebrenitsa Kurbanları Kartal'da Anıldı 25 Boşnak sivil toplum örgütü, Srebrenitsa'daki Boşnak Soykırımı'nın 23. yıl dönümü nedeniyle Boşnak Soykırımı Anıtı önünde anma töreni gerçekleştirdi.
 • 11 Temmuz 2018 10:11 Niğde Belediyesi Güneşten Gelir Elde Ediyor Niğde Belediyesi Güneşten Gelir Elde Ediyor Niğde Belediyesi, kendisinin kurduğu 999 kilowat güce sahip Güneş Enerji Sistemi (GES), sayesinde aylık 100 Bin TL gelir sağlıyor.
 • 10 Temmuz 2018 19:21 Erdoğan, Aliyev ile Bir Araya Geldi Erdoğan, Aliyev ile Bir Araya Geldi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan'a düzenlediği resmi ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.
 • 10 Temmuz 2018 19:12 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Bir Araya Geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile Bir Araya Geldi Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan’a düzenlediği resmi ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile görüştü.
 • 10 Temmuz 2018 18:52 Terör Operasyonu Giresun'un Güce ilçesi kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarının etkisiz hale getirilmesine yönelik operasyon devam ediyor.
 • 10 Temmuz 2018 18:11 Ordu Atak, Kobra ve Sikorsky ile Karadeniz Ormanlarında Terörist Avı Ordu Atak, Kobra ve Sikorsky ile Karadeniz Ormanlarında Terörist Avı Giresun'un Güce ilçesinde, dün PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerin şehit olmasının ardından, Tunceli'den Ordu-Giresun Havalimanı'na sevk edilen ATAK ve Kobra, Sikorsky helikopterleri, bu sabah havalanarak Karadeniz ormanlarında operasyona katıldı.
 • 10 Temmuz 2018 17:28 Erdoğan-Aliyev Ortak Basın Toplantısı Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, "Türkiye ve Azerbaycan Avrasya'nın enerji haritasını yeniden belirliyor.
 • 10 Temmuz 2018 16:38 Giresun'da Terör Operasyonu Giresun'un Güce ilçesi kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarının etkisiz hale getirilmesine yönelik operasyon devam ediyor.
 • 10 Temmuz 2018 16:04 Atak, Kobra ve Sikorsky ile Karadeniz Ormanlarında Terörist Avı (2) Atak, Kobra ve Sikorsky ile Karadeniz Ormanlarında Terörist Avı (2) YAYLADA HAVA HAREKATI BAŞLADI, VATANDAŞLAR UYARILDIGiresun'un Güce ilçesinde, dün PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerin şehit olmasının ardından, Tunceli'den Ordu- Giresun Havalimanı'na sevk edilen ve buradan havalanıp Giresun başta olmak üzere Karadeniz'de yaylalar, kırsal ile...
 • 10 Temmuz 2018 15:59 Konyalı Şehit Uzman Çavuş'u, 5 Bin Kişi Uğurladı (Aktüel) GİRESUN'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci (24), memleketi Konya'nın Ilgın ilçesinde 5 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 10 Temmuz 2018 15:56 Atak, Kobra ve Sikorsky ile Karadeniz Ormanlarında Terörist Avı GİRESUN'un Güce ilçesinde, dün PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerin şehit olmasının ardından, Tunceli'den Ordu-Giresun Havalimanı'na sevk edilen ATAK ve Kobra, Sikorsky helikopterleri, bu sabah havalanarak Karadeniz ormanlarında operasyona katıldı.
 • 10 Temmuz 2018 15:51 Konyalı Şehit Uzman Çavuş'u, 5 Bin Kişi Uğurladı -2 GİRESUN'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci (24), memleketi Konya'nın Ilgın ilçesinde 5 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 10 Temmuz 2018 15:35 Giresun'da PKK'lılar Kıskaca Alındı Giresun'da PKK'lılar Kıskaca Alındı Giresun'da PKK'lılar kıskaca alındı Giresun'un Güce ilçesinde süren operasyonlara kobra helikopterleri de destek verecekGİRESUN - Giresun'un Güce ilçesi kırsalında başlatılan operasyon sürüyor.
 • 10 Temmuz 2018 15:29 Konyalı Şehit Uzman Çavuş'u, 5 Bin Kişi Uğurladı Hd Giresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci (24), memleketi Konya'nın Ilgın ilçesinde 5 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.
 • 10 Temmuz 2018 14:41 Giresun'da PKK'lılar Kıskaca Alındı Giresun'da PKK'lılar Kıskaca Alındı Giresun'un Güce ilçesi kırsalında başlatılan operasyon sürüyor.
 • 10 Temmuz 2018 14:34 Konyalı Şehit Cevizci Son Yolculuğuna Uğurlandı Giresun’un Güce ilçesinde PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada ağır yaralandıktan sonra kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesini kaybederek şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci, memleketi Konya’da son yolculuğuna uğurlandı.
 • 10 Temmuz 2018 14:25 Giresun'da PKK'lılar Kıskaca Alındı Giresun'da PKK'lılar Kıskaca Alındı Giresun’un Güce ilçesi kırsalında başlatılan operasyon sürüyor.
 • 10 Temmuz 2018 14:22 Şehit Uzman Çavuş Cevizci, Son Yolculuğuna Uğurlandı Giresun'un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci, memleketi Konya'nın Ilgın ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.
 • 10 Temmuz 2018 14:16 Atak, Kobra ve Sikorsky ile Karadeniz Ormanlarında Terörist Avı Atak, Kobra ve Sikorsky ile Karadeniz Ormanlarında Terörist Avı GİRESUN'un Güce ilçesinde, dün PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 1 askerin şehit olmasının ardından, Tunceli'den Ordu-Giresun Havalimanı'na sevk edilen ATAK ve Kobra, Sikorsky helikopterleri, bu sabah havalanarak Karadeniz ormanlarında operasyona katıldı.
 • 10 Temmuz 2018 14:14 Konya'da, Şehidin Tabutunun Üzerine Bırakılan 1,5 Aylık Bebeği Yürekleri Dağladı Konya'da, Şehidin Tabutunun Üzerine Bırakılan 1,5 Aylık Bebeği Yürekleri Dağladı Giresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci (24), memleketi Konya'nın Ilgın ilçesinde 5 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı
 • 09 Temmuz 2018 23:30 Konya'ya Şehit Ateşi Düştü (2) ŞEHİDİN CENAZESİ KONYA'YA GETİRİLDİGiresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin (24) cenazesi memleketi Konya'ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 21:55 Konya'ya Şehit Ateşi Düştü Hd Konya'ya Şehit Ateşi Düştü Hd Konya'ya şehit ateşi düştü (2)ŞEHİDİN CENAZESİ KONYA'YA GETİRİLDİGİRESUN'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin (24) cenazesi memleketi Konya'ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 21:52 Tarihi Kırkpınar Güreşleri Tarihi Kırkpınar Güreşleri "Sessiz" Başladı - Edirne 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Festivali, kortej yürüyüşü ile başladı.
 • 09 Temmuz 2018 21:47 Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin Naaşı, Memleketine Getirildi Şehit Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin Naaşı, Memleketine Getirildi Giresun'un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin cenazesi memleketi Konya'ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 21:46 Konya'ya Şehit Ateşi Düştü (2) Konya'ya Şehit Ateşi Düştü (2) ŞEHİDİN CENAZESİ KONYA'YA GETİRİLDİGiresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin (24) cenazesi memleketi Konya'ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 21:46 Dha Yurt Bülteni-17 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ-------------------------------Top atışından,-Vatandaşların top atışı sonrasında tekbir getirmesinden çekilen görüntüler Haber-Kamera: Eyüp KELEBEK-ESKİŞEHİR/DHA============================================Konya'ya şehit ateşi düştü (2)ŞEHİDİN CENAZESİ KONYA'YA GETİRİLDİGİRESUN'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanıp, kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin (24) cenazesi memleketi Konya'ya getirildi
 • 09 Temmuz 2018 21:30 Giresun'da PKK'lı Teröristlerle Çatışma: 1 Asker Şehit (4) ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ CEVİZCİ MEMLEKETİNE UĞURLANDIGiresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci için Giresun İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi.
 • 09 Temmuz 2018 21:11 Konyalı Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi Konyalı Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi Giresun'un Güce ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin naaşı memleketi Konya'ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 21:02 Konyalı Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi Konyalı Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi Konyalı şehidin cenazesi memleketine getirildiKONYA - Giresun'un Güce ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Konyalı Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin naaşı memleketi Konya'ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 21:02 Konyalı Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi Konyalı Şehidin Cenazesi Memleketine Getirildi Giresun’un Güce ilçesinde çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci’nin naaşı memleketi Konya’ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 20:36 Giresun'daki Terör Operasyonu Giresun'un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile bölücü terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci'nin cenazesi memleketi Konya'ya getirildi.
 • 09 Temmuz 2018 19:56 Şehit Uzman Çavuş Törenle Memleketine Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Törenle Memleketine Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş törenle memleketine uğurlandı Giresun'da şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci, memleketi Konya'ya uğurlandıORDU - Giresun'un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile PKK'lı teröristler arasında çıkan çatışma sonrası şehit olan Uzman Çavuş Ali Cevizci, Ordu-Giresun...
 • 09 Temmuz 2018 19:11 Giresun'daki Terör Operasyonu Güce ilçesi kırsalında bir grup bölücü terör örgütü mensuplarıyla girilen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci için Giresun Jandarma Komutanlığında tören düzenlendi.
 • 09 Temmuz 2018 18:48 Şehit Uzman Çavuş Törenle Memleketine Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Törenle Memleketine Uğurlandı Giresun’un Güce ilçesinde güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Ali Cevizci, Ordu-Giresun Havalimanı’nda düzenlenen törenle memleketi Konya’ya uğurlandı.
 • 09 Temmuz 2018 18:44 Şehit Uzman Çavuş Cevizci İçin Tören Düzenlendi Şehit Uzman Çavuş Cevizci İçin Tören Düzenlendi - Cenaze aracının tören alanına gelmesi Şehidin naaşının katafalka konulması Şehidin özgeçmişinin okunması Şehidin naaşının omuzlarda taşınarak araca nakledilmesi Dua edilmesi GİRESUN - Güce ilçe kırsalında bir grup bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada şehit olan Jandarma...
 • 09 Temmuz 2018 18:40 Giresun Giresun'da PKK'lı Teröristlerle Çatışma 1 Asker Şehit Giresun Giresun'da PKK'lı Teröristlerle Çatışma 1 Asker Şehit Giresun'da PKK'lı teröristlerle çatışma 1 asker şehit (4)ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ CEVİZCİ, MEMLEKETİNE UĞURLANDIGiresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci için Giresun İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi.
 • 09 Temmuz 2018 18:24 Şehide Giresun'dan Son Veda Şehide Giresun'dan son veda Giresun'un Güce kırsalında terör örgütü ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizli'nin naaşı düzenlenen askeri törenle memleketi Konya'ya uğurlandıGİRESUN - Giresun'un Güce ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ve terör...
 • 09 Temmuz 2018 18:21 Şehit Uzman Çavuşun Naaşı Memleketine Uğurlandı Şehit Uzman Çavuşun Naaşı Memleketine Uğurlandı Giresun'un Güce ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci, düzenlenen törenle memleketi Konya'ya uğurlandı.
 • 09 Temmuz 2018 18:18 Giresun'da Çatışmanın Yaşandığı Bölge Çember Altına Alındı Giresun'da Çatışmanın Yaşandığı Bölge Çember Altına Alındı Giresun'da çatışmanın yaşandığı bölge çember altına alındıGİRESUN - Giresun'un Güce ilçesi kırsalında sabah saatlerinde güvenlik güçleri ve terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmanın ardından bölge çember altına alınırken çevre illerden çok sayıda takviye yapıldı.
 • 09 Temmuz 2018 18:16 Şehit Uzman Çavuş Memleketi Konya'ya Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Memleketi Konya'ya Uğurlandı Giresun’un Güce ilçesi kırsalında güvenlik güçleri ile teröristler arasında çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci, düzenlenen törenle memleketi Konya’ya uğurlandı.
 • 09 Temmuz 2018 18:06 Dha Yurt Bülteni-14 1 - Giresun'da PKK'lı teröristlerle çatışma: 1 asker şehit (4)ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ CEVİZCİ, MEMLEKETİNE UĞURLANDIGiresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci için Giresun İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi.
 • 09 Temmuz 2018 18:00 Battalgazi Belediyesi 1000 Kw'lık Güneş Enerji Santrali Kuracak Battalgazi Belediyesi 1000 Kw'lık Güneş Enerji Santrali Kuracak Battalgazi Belediyesi tarafından 1000 KW’lık güneş enerji santrali kuracak.
 • 09 Temmuz 2018 17:52 Giresun'da PKK'lı Teröristlerle Çatışma: 1 Asker Şehit (4) Giresun'da PKK'lı Teröristlerle Çatışma: 1 Asker Şehit (4) ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ CEVİZCİ MEMLEKETİNE UĞURLANDIGiresun'un Güce ilçesinde, PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ali Cevizci için Giresun İl Jandarma Komutanlığı'nda tören düzenlendi.
 • 09 Temmuz 2018 17:30 Giresun'da Çatışmanın Yaşandığı Bölge Çember Altına Alındı Giresun’un Güce ilçesi kırsalında sabah saatlerinde güvenlik güçleri ve terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmanın ardından bölge çember altına alınırken çevre illerden çok sayıda takviye yapıldı.