SON DAKİKA GÜCE HABERLERİ

Son Dakika Güce Haberleri

 • 28 Ocak 2018 11:51 Yenikapı Ruhu Bursa'da Canlandı Yenikapı Ruhu Bursa'da Canlandı Bursa’da AK Partili ve MHP’li teşkilat üyesi yüzlerce kişi, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin operasyonuna destek için Türk bayraklarıyla kol kola yürüdü.
 • 28 Ocak 2018 03:14 Ford, Yeni 2.0l Ford Ecoblue Motorunu 2018 Ticari Araçlarında Kullanıyor Ford, Yeni 2.0l Ford Ecoblue Motorunu 2018 Ticari Araçlarında Kullanıyor Yeni EcoBlue motor, lider Ford ticari ailesine güç veriyor Ford yeni 2.0L Ford EcoBlue Motorunu Ticari Araçlarında Kullanıma Sunuyor.
 • 27 Ocak 2018 19:48 Esnaf ve İşçi Sendikaları Temsilcileri, Kilis'te Esnaf ve İşçi Sendikaları Temsilcileri, Kilis'te Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Hak İşçi Sendikalar Konfederasyonu (HAK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen), Türkiye Kamu Sen, Türkiye İşveren Sendikaları...
 • 27 Ocak 2018 18:18 CHP'de İnce'ye Memleketi Yalova'dan Destek CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener, "Biz Yalova kurultay delegeleri, Yalova İl Örgütü ve Yalova halkından aldığımız güçle kurultayda CHP Genel Başkanlığı'na aday olan Milletvekilimiz Muharrem İnce'nin arkasındayız" dedi.
 • 27 Ocak 2018 16:31 CHP Genel Başkan Adayı İnce'ye Yalova'dan Destek CHP Genel Başkan Adayı İnce'ye Yalova'dan Destek CHP Yalova İl Başkanı Ertan Şener, "Biz Yalova kurultay delegeleri, Yalova il örgütü ve Yalova halkından aldığımız güçle kurultayda CHP Genel Başkanlığına aday olan Milletvekilimiz Muharrem İnce'nin arkasındayız." dedi.
 • 27 Ocak 2018 15:31 İnce'ye İlinden Tam Destek İnce'ye İlinden Tam Destek CHP Yalova il örgütü, genel başkanlığa adaylığını koyan Milletvekili Muharrem İnce’ye tam destek verdi.
 • 27 Ocak 2018 11:45 Zeytin Dalı Harekatı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK), Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ), Hak İşçi Sendikalar Konfederasyonu (HAK-İŞ), Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen), Türkiye Kamu Sen, Türkiye İşveren Sendikaları...
 • 26 Ocak 2018 18:56 Yeni Ecoblue Motor, Ford'a Güç Veriyor Yeni Ecoblue Motor, Ford'a Güç Veriyor CARMEDYA.COM – Ford, yeni 2.0L Ford EcoBlue motorunu ticari araçlarında sunmaya hazırlanıyor.
 • 26 Ocak 2018 16:46 Zeytin Dalı Harekatı'nın Başarısı İçin Dua Edildi İstanbul'daki camilerde, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) Suriye'nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde terör örgütleri PYD/PKK ve DEAŞ'a yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'nın başarısı için dua edildi.
 • 26 Ocak 2018 16:20 Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Şunu çok açık söylemek isterim, Türkiye, Afrin bölgesinde yaşayan Kürt kardeşlerimize karşı bir operasyon yapmıyor.
 • 26 Ocak 2018 16:16 Bakan Kurtulmuş: Bakan Kurtulmuş: "O Bölgede Halkın Sözü Geçsin Diye Bu Operasyonu Yapıyoruz" Bakan Kurtulmuş: "O bölgede halkın sözü geçsin diye bu operasyonu yapıyoruz" "Afrin Harekatı Türkiye için bir beka meselesidir" "Bizim kimsenin bir karış toprağında gözümüz yok"İSTANBUL - Zeytin Dalı Operasyonu'nu değerlendiren Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Bizim kimsenin bir...
 • 26 Ocak 2018 16:16 Bakan Kurtuşmuş'tan Zeytin Dalı Operasyonu Açıklaması Bakan Kurtuşmuş'tan Zeytin Dalı Operasyonu Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Zeytin Dalı Operasyonuna ilişkin, "Biz oraları alalım, oralarda bizim sözümüz geçsin diye bu operasyonu yapmıyoruz, o bölgede halkın sözü geçsin diye bu operasyonu yapıyoruz" dedi.
 • 26 Ocak 2018 16:08 Bakan Kurtuşmuş'tan Zeytin Dalı Operasyonu Açıklaması Zeytin dalı Operasyonunu değerlendiren Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Bizim kimsenin bir karış toprağında gözümüz yok. Biz gönül coğrafyasına karşı, gönül borcumuz olduğunu bilen bir milletiz. Onun için Türkiye bu kadar zorluklarla karşılaşıyor.
 • 26 Ocak 2018 14:43 Toyota Hilux'tan 50'nci Yıla Özel Versiyon Toyota, efsanevi pick-up modeli Hilux'ın 50'nci yılını "Hilux Invincible 50 Chrome Edition" versiyonu ile kutluyor.
 • 26 Ocak 2018 12:57 Yeni Ecoblue Motor, Ford Ticari Ailesine Güç Veriyor Ford, Ar-Ge çalışmalarında Türk mühendislerin de yer aldığı ve Türkiye'de üretilecek yeni 2.0L EcoBlue motorunu ticari araçlarında sunmaya hazırlanıyor.
 • 25 Ocak 2018 21:56 Bu Operasyon Bitiren Bir Operasyondur Bu Operasyon Bitiren Bir Operasyondur" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili, "Bu operasyon problemleri büyüten değil, bitiren bir operasyondur" dedi.
 • 25 Ocak 2018 21:08 - Bakan Zeybekci: - Bakan Zeybekci: "Bu Operasyon Problemleri Büyüten Değil, Bitiren Bir Operasyondur" - Bakan Zeybekci: "Bu operasyon problemleri büyüten değil, bitiren bir operasyondur"DAVOS - Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Afrin'deki Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili, "Bu operasyon problemleri büyüten değil, bitiren bir operasyondur" dedi.
 • 25 Ocak 2018 20:42 Bakan Zeybekci: Bakan Zeybekci: "Bu Operasyon Problemleri Büyüten Değil, Bitiren Bir Operasyondur" Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı ile ilgili, “Bu operasyon problemleri büyüten değil, bitiren bir operasyondur” dedi.
 • 25 Ocak 2018 17:03 "ISS Proser Güvenlik 4.0" Çağı Başladı ISS Proser, dünyanın geleceğini şekillendirecek Endüstri 4.0 çağının güvenlik sektörüne yansıması olan "Güvenlik 4.0" projesine start verdi.
 • 25 Ocak 2018 16:31 Şırnaklı 2 Şehit Ailesine Devlet Övünç Madalyası Verildi Şırnaklı 2 Şehit Ailesine Devlet Övünç Madalyası Verildi - Şırnaklı 2 şehit ailesine devlet övünç madalyası verildi Şırnak Valisi Mehmet Aktaş: "Haçlı seferleri ile başarıya ulaşamayan devletler PKK terör örgütünü devreye soktu"ŞIRNAK - Cumhurbaşkanlığı tarafından 2 şehide gönderilen devlet övünç madalyası ve beratı, düzenlenen törenle...
 • 25 Ocak 2018 15:43 Türkiye'de Güneş Enerjisi: Güneş'te Adım Adım İlerliyoruz Ama Hala Yolun Başındayız – Güneş enerjisinin ekonomiye kazandırılması konusunda 2017 heyecan verici bir yıl oldu; kurulan güneş santralı kapasitesi rekor seviyeye ulaşırken çatıların elektrik üretimine açılması için önemli adımlar atıldı.
 • 25 Ocak 2018 15:16 Dha İstanbul Bülteni - 3 1- KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI KURTULMUŞ: (ZEYTİN DALI OPERASYONU) İNŞALLAH TÜRKİYE TURİZMİNİ ETKİLEMEYECEKHaber-Kamera: Gül KABA - Özgür KUMANOVALI - İSTANBUL DHAKültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 22.
 • 25 Ocak 2018 15:09 Geniş Haber) - Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş: (Zeytin Dalı Operasyonu) İnşallah Türkiye... Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın (EMITT) ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 25 Ocak 2018 15:06 Şırnaklı 2 Şehit Ailesine Devlet Övünç Madalyası Verildi Şırnaklı 2 Şehit Ailesine Devlet Övünç Madalyası Verildi Cumhurbaşkanlığı tarafından 2 şehide gönderilen devlet övünç madalyası ve beratı, düzenlenen törenle şehitlerin ailelerine verildi.
 • 25 Ocak 2018 15:03 Geniş Haber)- Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş: (Zeytin Dalı Operasyonu) İnşallah Türkiye... Haber-Kamera: Gül KABA - Özgür KUMANOVALİ - İSTANBUL DHAKültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nın (EMITT) ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 • 25 Ocak 2018 14:41 Bakan Kurtulmuş: Bakan Kurtulmuş: "Bu Operasyon Türkiye Turizmini İnşallah Etkilemeyecek" Bakan Kurtulmuş: "Bu operasyon Türkiye turizmini inşallah etkilemeyecek" Kurtulmuş, EMİTT Fuarı açılışı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladıİSTANBUL - EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılış töreni sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kültür ve...
 • 25 Ocak 2018 14:36 Bakan Kurtulmuş: Bakan Kurtulmuş: "Bu Operasyon Türkiye Turizmini İnşallah Etkilemeyecek" EMİTT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı açılış töreni sonunda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Afrin operasyonu Türkiye turizmini inşallah etkilemeyecek.
 • 25 Ocak 2018 13:40 Kültür ve Turizm Bakanı Kurtulmuş Açıklaması Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Bu bölgede yaşayan Türklerin, Arapların, Kürtlerin ve diğerlerinin, hepsinin bir ve beraber olduğunu ilan eden bir siyasi çizgiyi takip ediyoruz.
 • 25 Ocak 2018 13:12 Termal Enerjinin Başkenti: Aydın Termal Enerjinin Başkenti: Aydın Türkiye'de üretilen enerjinin yüzde 2'sinin elde edildiği jeotermalde 671 megavatlık kurulu güçle ilk sırada yer alan Aydın, bu sektörde yatırımcıların ilgi odağı oldu.
 • 25 Ocak 2018 11:45 Termal Enerjinin Başkenti: Aydın Türkiye'de üretilen enerjinin yüzde 2'sinin elde edildiği jeotermalde 671 megavatlık kurulu güçle ilk sırada yer alan Aydın, bu sektörde yatırımcıların ilgi odağı oldu.
 • 24 Ocak 2018 21:55 Şah Fırat Operasyonunun Komutanı, Zeytin Dalı Harekatını Değerlendirdi Şah Fırat Operasyonunun Komutanı, Zeytin Dalı Harekatını Değerlendirdi Terör örgütü DEAŞ tehlikesi altındaki Süleyman Şah'ın kabrinin taşındığı Şah Fırat operasyonunu yöneten Tuğgeneral İhsan Başbozkurt, Zeytin Dalı harekatını değerlendirdi.
 • 24 Ocak 2018 19:42 Sneijder'den Bülent Uygun Yorumu: Takımdaki Etkisini Görebiliyorum Sneijder'den Bülent Uygun Yorumu: Takımdaki Etkisini Görebiliyorum Katar ekibi Al-Gharafa'ya transfer olan Wesley Sneijder, "Kısa süre geçirdik ama Bülent Uygun'un takımdaki etkisini görebiliyorum" dedi.
 • 24 Ocak 2018 17:22 TOBB'un Nükleer Enerji Semineri Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankaralı sanayicilerin nükleer enerji alanında teknoloji ve bilgi transferi çalışmalarını sürdürdüklerini belirterek, "Yalnızca kamu kurumları ya da yalnızca özel sektörün desteği ile nükleer alanda teknoloji transferi yürütülmesi...
 • 24 Ocak 2018 15:53 Yıldırım-Rafini Ortak Basın Toplantısı Başbakan Binali Yıldırım, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Şu ana kadar planlandığı gibi operasyon devam ediyor.
 • 24 Ocak 2018 15:06 Karacabey'de 'Halil İbrahim Sofrası' Çamlıca Mahallesi'nde Kuruldu Karacabey'de 'Halil İbrahim Sofrası' Çamlıca Mahallesi'nde Kuruldu Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, 'Halil İbrahim Sofrası' adı verilen, sorunların ve çözüm yollarının yerinde belirlenmesinin hedeflendiği istişare toplantılarına tüm hızıyla devam ediyor.
 • 24 Ocak 2018 10:31 İzmir'de Sürdürülebilir Büyümenin Fotoğrafı Çekildi İzmir'de Sürdürülebilir Büyümenin Fotoğrafı Çekildi İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni "Yerel Kalkınma ve Mali Yönetim Stratejisi" açısından inceleyen Prof. Dr. Oğuz Esen, ses getirecek bir rapor hazırladı.
 • 24 Ocak 2018 09:10 Pakistanlı Öğrencilerden Harekatın Başarısı İçin Dua Pakistanlı Öğrencilerden Harekatın Başarısı İçin Dua Yunus Emre Enstitüsü (YEE) ile Pakistan'ın Pencap Üniversitesi Doğu Bilimleri Fakültesi Urdu Dili ve Edebiyatı Bölümü insiyatifiyle düzenlenen programda, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesindeki Zeytin Dalı Harekatı'nın başarısı için Kur'an-ı Kerim okunup, dua edildi.
 • 24 Ocak 2018 07:06 Zeytin Dalı Harekâtı - Times: Ypg'de Savaşan İngiltere Vatandaşları Hükümeti Zora Soktu Zeytin Dalı Harekâtı - Times: Ypg'de Savaşan İngiltere Vatandaşları Hükümeti Zora Soktu İngiltere'de yayınlanan Times gazetesi, Türkiye'nin YPG'ye yönelik başlattığı Zeytin Dalı Harekâtı'nın İngiltere hükümetini güç bir durumda bıraktığını, YPG bünyesinde savaşan İngiltere vatandaşlarının Afrin'e gitmeye çalıştığını yazıyor.
 • 24 Ocak 2018 04:59 Pakistanlı Öğrencilerden Harekatın Başarısı İçin Dua Yunus Emre Enstitüsü (YEE) ile Pakistan'ın Pencap Üniversitesi Doğu Bilimleri Fakültesi Urdu Dili ve Edebiyatı Bölümü insiyatifiyle düzenlenen programda, Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Suriye'nin Afrin bölgesindeki Zeytin Dalı Harekatı'nın başarısı için Kur'an-ı Kerim okunup, dua edildi.
 • 23 Ocak 2018 18:20 Muhtarlar Yeşilyurt Belediyesinin Yatırımlarını Yerinde İnceledi Muhtarlar Yeşilyurt Belediyesinin Yatırımlarını Yerinde İnceledi Yeşilyurt İlçesinde görev yapan 82 mahalle muhtarı, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ın daveti üzerine Yeşilyurt Belediyesinin yatırımlarını yerinde inceledi.
 • 23 Ocak 2018 13:18 Analiz - Zeytin Dalı Harekatı ve Stratejik Hedefler ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyon güçlerinin Bağdat'taki Sözcüsü Ryan Dillon'un 15 Ocak 2018 tarihinde çoğunluğu PKK/YPG terör örgütünden oluşan Suriye Demokratik Güçleri'nden 30 bin kişilik Sınır Güvenlik Gücü kuracaklarını açıklamasıyla, uzun zamandır zaten Türkiye'nin gündeminde yer...
 • 23 Ocak 2018 13:03 Batı Şeria'da 11 Yıl Gecikmeyle 3g Kullanımı Başladı İsrail, işgal altındaki Batı Şeria'da 11 yıl gecikmeyle cep telefonlarında 3G teknolojisinin kullanımına izin verdi.
 • 23 Ocak 2018 12:44 Haritacılarda Ali Faruk Çolak Yeniden Aday HKMO Bursa Şubesi'nin 27-28 Ocak tarihlerinde yapılacak olan genel kurulu öncesinde, mevcut başkan Ali Faruk Çolak 14.Dönem için de adaylığını açıkladı.
 • 22 Ocak 2018 18:05 MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, "Ak Parti ve MHP Sahada Omuz Omuza Yürüyecek" MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, "AK Parti ve MHP sahada omuz omuza yürüyecek" "Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK Parti ve MHP sahada omuz omuza kol kola yürüyecek" "Cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan'ın tekrardan seçilebilmesi için AK Parti ile beraber sahada aktif olacağız" AK Parti Elazığ...
 • 22 Ocak 2018 17:58 Zabun: Zabun: "Zeytin Dalı Harekatı Milli Meselemiz" Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Zabun, “Türkiye, büyük bir devlettir.
 • 22 Ocak 2018 17:39 Zeytin Dalı Harekatı Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, iş dünyasının Zeytin Dalı Harekatı'nı desteklediğini belirterek, "Harekatın sonuçlarının güven ve istikrar anlamında ekonomiye olumlu etkileri olacağına inanıyorum.
 • 22 Ocak 2018 17:25 Erzurum Övünç Madalyası Töreninde Gözyaşı Erzurum Övünç Madalyası Töreninde Gözyaşı Övünç madalyası töreninde gözyaşıERZURUM Valiliği'nde, terörle mücadelede ve 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların aileleri ile gazilere, Devlet Övünç Madalyası verildi.
 • 22 Ocak 2018 17:21 AK Parti ve MHP Sahada Omuz Omuza Yürüyecek AK Parti ve MHP Sahada Omuz Omuza Yürüyecek" 2019 Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrardan seçilebilmesi için AK Parti ile beraber sahada aktif olacaklarını belirten MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir, Cumhurbaşkanlığı seçiminde AK Parti ve MHP’nin sahada omuz omuza kol kola yürüyeceğini söyledi.
 • 22 Ocak 2018 17:15 Övünç Madalyası Töreninde Gözyaşı ERZURUM Valiliği'nde, terörle mücadelede ve 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olanların aileleri ile gazilere, Devlet Övünç Madalyası verildi.
 • 22 Ocak 2018 16:02 Etso Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik; Etso Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik; "Harekat, Bölgeye Huzur ve İstikrar Getirecek" Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin, Suriye’nin kuzeyindeki Afrin bölgesine yönelik başlattığı harekatı en başından beri desteklediklerini ifade ederek, harekatın bölgeye huzur, güven ve istikrar getireceğini vurguladı.