Florya'da İş Yerine Yapılan Bombalı Saldırı Kamerada - Son Dakika
Güncel

Florya'da İş Yerine Yapılan Bombalı Saldırı Kamerada

İstanbul'un Bakırköy ilçesinde Florya Caddesi üzerinde oto galeriye el yapımı patlayıcı ile iş yerine yapılan saldırı anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

06.05.2016 20:46  Güncelleme: 22:21

İstanbul'un Bakırköy ilçesi Florya Şenlikköy Mahallesi Florya Caddesi üzerinde bir oto galericiye el yapımı patlayıcı ile saldırı düzenlenmişti. Saldırı anına ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

4 KİŞİYLE İŞ YERİ SAHİPLERİ ARASINDA TARTIŞMA YAŞANMIŞTI

İddiaya göre, cadde üzerinde lüks bir oto galerisine gelen 4 kişi ile iş yeri sahipleri arasında sözlü tartışma yaşanmıştı.

SALDIRIDA 1 KİŞİ ÖLMÜŞ, 3 KİŞİ DE YARALANMIŞTI

Tartışmanın büyümesi üzerine bir kişi cebinden çıkardığı el yapımı patlayıcı atarak kaçmaya çalışmış, patlayıcının infilak etmesi sonucu Mehmet Sancak isimli 1 kişi hayatını kaybetmiş, 3 kişi de yaralanmıştı.

GÜVENLİK KAMERASI GÖRÜNTÜLERİNE ULAŞILDI

Olayla ilgili olarak çok yönlü soruşturma başlatan polis ekipleri olay anına ilişkin güvenlik kamerası görüntülerine ulaştı.

PATLAMANIN ARDINDAN ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Ortaya çıkan görüntülerde is yerindeki grup ile işyerine gelen grup arasında silahlı boğuşma yaşandığı, ardından da el yapımı patlayıcının patladığı görülüyor. Patlamanın ardından ortalık savaş alanına dönerken iş yerinin içi kısa bir alev parlamasının ardından dumanlar içinde kaldığı ve bir kişinin yere yığıldığı kameraya yansıyor.

Florya\'da İş Yerine Yapılan Bombalı Saldırı Kamerada
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Florya'da İş Yerine Yapılan Bombalı Saldırı Kamerada - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement