Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye Kesin Aday Listeleri - Son Dakika

Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye Kesin Aday Listeleri

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye Kesin Aday Listeleri
29.04.2011 - 10:20,

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Kesin aday listelerine göre, Nevşehir'in milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Ahmet Erdal Feralan

2- Murat Göktürk

3- Ebu Bekir Gizligider

DEMOKRAT PARTİ

1- İlhan Gültekin

2- Mehmet Ali Türkcan

3- Mustafa Orhan

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Bülent Yumuş

2- Atılgan Sert

3- Hilmi Bülent Tekiner

EMEK PARTİSİ

1- Mustafa Tarlacı

2- Ali İhsan Keser

3- Ekrem Gerçeker

MİLLET PARTİSİ

1- Hasan Günenç

2- Haşim Akkurt

3- Yahya Şöhretli

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Fatma Sibel Lilioğlu

2- Gürkan Topraklı

3- Ali Çelik

SAADET PARTİSİ

1- Kenan Tetik

2- Osman Arıkan

3- Cemalettin Özdemir

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Serap Karagöz

2- Türkan Dal

3- Tuğçe Yılmaz

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Miktat Şahin

2- Hulusi Eryılmaz

3- Muhammed Sayılan

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Sahir Solmaz

2- Mehmet Varol

3- Semra Kılıç

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Ömer Kaya Aksoy

2- Erdoğan Genç

3- Şerife Şen

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Nazife Gülçin Bostancı

2- Yüksel Yüksek

3- Hüseyin Karabacak

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Okan Arkun

2- Aziz Tanyıldızı

3- Efrail Esirik

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Sefer Tavukçu

2- Emir Kabaktepe

3- Erdal Bayram

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Osman Kılıç

2- Ali Torun

3- Fuat Çifçibaşı

BAĞIMSIZ

- Tarkan Tekeoğlu

- Niğde KESİN ADAY LİSTELERİ-

Kesin aday listelerine göre Niğde'nin milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Alpaslan Kavaklıoğlu

2- Ömer Selvi

3- Erdoğan Özegen

DEMOKRAT PARTİ

1- Cengiz Sefer

2- Nihat Özbek

3- Yusuf Tıkır

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Doğan Şafak

2- Ahmet Oğuz Özmen

3- Ömer Fethi Gürer

EMEK PARTİSİ

1- Ayşen Güven

2- Ercan Karakaya

3- Nezihe Seyhan

MİLLET PARTİSİ

1- Hidayet Özkan

2- Mehmet Alp

3- Naci Yılmaz

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Bayram Zırh

2- Cüneyt Çabuk

3- Veysel Yarayan

SAADET PARTİSİ

1- Nihat Altıparmak

2- Mahmut Karaca

3- Abdülnafi Yılmaz

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Yusuf Adıyaman

2- Hasan Türkeş

3- Bülent İnce

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Hikmet Bekil

2- Hasan Hüseyin Alınak

3- Mahide Yaramış

DOĞRUYOL PARTİSİ

1- Hüsniye Onay

2- Abdulgani Öztürk

3- Mehmet Kenanoğlu

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Ergül Sakarya

2- Hülya Tekin

3- Ayşe Vural

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Ömer Yıldırım

2- Fatih Aksel

3- Mahmut Çam

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Bünyamin Karataş

2- Hasan Hüseyin Gezer

3- Hacı Ahmet Kılınç

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Dilek Tavukçuoğlu

2- Rasim Koç

3- Enver Yücel

BAĞIMSIZ

-Mehmetemin Akyüz

- Ordu KESİN ADAY LİSTELERİ-

Kesin aday listelerine göre, Ordu'nun milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- İdris Naim Şahin

2- Mustafa Hamarat

3- Fatih Han Ünal

4- İhsan Şener

5- Harun Çakır

6- Mustafa Çaya

DEMOKRAT PARTİ

1- Sebahattin Öztürk

2- Yakup Halıcı

3- Özer Yücel

4- Bahtiyar Yamaner

5- İbrahim Ayhan Mağden

6- Mehmet Şahin

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- İdris Yıldız

2- İdris Sami Tandoğdu

3- Şanser Eren

4- Gökhan Karayel

5- Emine Yücetürk

6- Süleyman Çelenk

EMEK PARTİSİ

1- Yasemin Anıl Poyraz

2- Nazım Yüksel

3- Elvan Korkmaz

4- Gülten Üzüm

5- Ayşe Bulut

6- Nizam Kaya

MILLET PARTİSİ

1- Kadir Çalışkan

2- Mehmet Beğendi

3- Metin Şahap

4- Mehmet Doğan

5- Mehmet Fatih Algül

6- Necdet Zorlutuna

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Cem Yılmaz

2- Mustafa Sakarya

3- Büşra Tunca

4- Birsen Limoncu Birbilen

5- Emre Kıtlık

6- Mustafa Kayaurun

SAADET PARTİSİ

1- Adem Sevgi

2- Veysel İlhan

3- Adem Akbulut

4- Belgin Tok

5- Birol Ocak

6- Ahmet Fidan

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Fahri Apaydın

2- Nazlı Ceylan

3- Zekeriya Özkan

4- Erol Türker

5- Müjgen Yıldız

6- Zeki Satı

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Mustafa Kemal Şahin

2- Hasan Kartal

3- Kadir Aydın

4- Güzide Baş Korkmaz

5- İzzet Nuhoğlu

6- Tuğba Kılıç

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Yener Yıldırım

2- İsmail Faruk Aksu

3- Mehmet Onur Sarıhan

4- Ahmet Erkan Birben

5- Muammer Demir

6- Cihan Çevirme

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Gökhan Çakmak

2- Taner Yılmaz

3- Erdem Nalbant

4- Sedat Temir

5- Ferhat Gökce

6- Gürsel Yıldız

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Zikri Demiröz

2- Atanur Güneysu

3- Diler Güneytepe

4- Gülseren Baykara

5- Derya Kündür

6- Gülnur Anlar

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Engin Yılmaz

2- Atilla Birsen

3- Emre Şafak

4- Ali Kemal Ocak

5- Süleyman Oral

6- Yılmaz Yılmaz

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Metin Gündoğdu

2- Erol Özkan

3- Perihan Ersoy

4- Tuncer Usta

5- Yasin Gökhan

6- Selim Önal

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Turgay Altunışık

2- Adil Yalın

3- Gürkan Gözükan

4- Işın Ertürk

5- Gülşen Kırca

6- Sunay Kaşdan

BAĞIMSIZ

- Murat Hazinedar

- Osmaniye KESİN ADAY LİSTELERİ-

Kesin aday listelerine göre, Osmaniye'nin milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1-Suat Önal

2-Durdu Mehmet Kastal

3-Mustafa Dayangaç

4-Abdulkadir Şahin

DEMOKRAT PARTİ

1-Ali Dinç

2-Hasan Kaya

3-Malik Sökmen

4-Erdinç Say

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1-Baha Ünlü

2-Nihat Çerçi

3-Ünal Köksal

4-İrfan Erdem

MİLLET PARTİSİ

1-İlyas Demirdüzen

2-Bekir Örün

3-Meral Güneş Ata

4-Miyase Kabcı

SAADET PARTİSİ

1-Yüksel Orman

2-Ömer Çiçek

3-Osman Onur

4-Harun Karaburç

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1-Kemal İspir

2-Ökkeş Curacoğlu

3-Durdane Köksaldı

4-Hacı Akbay

HALKIN SESİ PARTİSİ

1-İrfan İlker Şanlı

2-Osman Taşkıran

3-Fatih Gök

4-Mehmet Sünbül

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1-Devlet Bahçeli

2-Hasan Hüseyin Türkoğlu

3-Akif Küçükcan

4-İbrahim Karayiğit

DOĞRU YOL PARTİSİ

1-Özgür Göktürk

2-Halil Arslan

3-Naim Canbolat

4-Hakan Çiçek

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1-Samet Beyaz

2-Gökhan Demir

3-Gülçin Baş

4-Önder Doğan Doğanay

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1-Ömer Cinkara

2-Ahmet Fettahlıoğlu

3-Emine Çifçi

4-Sevgi Güngör

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1-İsmail Gümüş

2-Aslan Düz

3-Süleyman Özer

4-Abdulkadir Yeşildemir

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1-Feramuz Kabalcı

2-Mustafa Tuncer

3-Ahmet Çiçekli

4-Cemal Kınış

BAĞIMSIZ

-Halis Efe

- Kamuran Babrak - ANKARA

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye Kesin Aday Listeleri - Son Dakika


Advertisement