Son Dakika Haberleri: 23 Nisan'da Hangi Etkinlikler Var?

23 Nisan'da Hangi Etkinlikler Var?

6 yıl önce

23 Nisan’da çocuklar hangi özel etkinliklerle eğlenecek?

23 Nisan'da Hangi Etkinlikler Var?, System.String[]
Dünyada tek çocuk bayramı olarak kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve çocuk Bayramı'nda çocuklarınız için bazı özel şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Sizler için bu özel güne ait özel eğlenceleri derledik. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği bayramınızı gönülden kutluyoruz.

üsküdar Atölye

Maske Tasarım Atölyesi'nde küçükler, istedikleri ve beğendikleri ya da hayallerindeki maskeleri tasarlayabilecekler. 7-10 yaş çocuklarına hitap eden atölyede çocuklar çok eğlenecek. 13.00-14.00 arası etkinlik için rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Tel: 0505 773 9612

Mövenpick Otel

çikolata kursu düzenleyen otel, 7-14 yaş çocuklarını çikolata ustası yapmayı hedefliyor. İtalyan başahçının önderliğinde yapılacak çalışmada, meyveli, beyaz, bitter, fındıklı ve daha pek çok çeşit çikolata yapmayı öğrenecek olan çocuklar, günün sonunda sertifikalarını ve beyaz önlüklerini de alıyor olacak.

Tel: 0212- 319 2929

23 Nisan Uluslararası çocuk Festivali

41 ülkeden çocuğun katılımıyla yapılan festivalde ülkelerin çocukları dansları, kıyafetleri, gösterileriyle renk katacaklar. Kocaeli Belediyesi'nin bu yıl dördüncü kez organize ettiği etkinlikte çeşitli atölye çalışmaları, boyama, spor etkinlikleri de var. Şehir dışında olmasına rağmen kaçırılmayacak bu renkli festivalde çocuklar çok eğleniyor.

Uluslararası Fuar Merkezi- Kocaeli

Tel: 0262 318 16 75

Maçka Parkı Şenliği

Şişli Belediyesi'nin düzenlediği şenlik, sosyal sorumluluk alanından eğlenceye kadar ve en önemlisi, çocukların zaman kapsülü ile geleceğe mektup yollamalarını içeriyor. Seçici kurul tarafından değerlendirilecek bir mektup, 23 Nisan 2023'te açılacak şekilde zaman kapsülüne konacak. Ayrıca pilates dersleri, boyama, akrobasi gösterisi ve palyaçolar şenlikte çocuklara unutulmayacak zaman geçirticekler.

Sakıp Sabancı Müzesi

7-14 yaş çocukları için düzenlenen çalışmada çocuklar farklı bir çalışma yapacaklar. Müzenin bilet kesiminden, rehberliğe ve güvenliğe kadar çocuklar görevlendirilecek. Daha sonra Ebru sanatını öğrenecek ve uygulayacaklar. Aslan Max'ın sürprizleriyle çocuklar eğlenceli bir gün geçirecekler. Söz Danışmanlık'ın düzenlediği atölye çalışması için rezervasyon yapmanız gerekli.

Tel: 0216 550 9762

Mickey'nin Müzik Dünyası

İlk kez İstanbul çocuk Tiyatrosu işbirliği ile yapılacak gösteri, Trump Towers'da. Dünyada izlenme rekorları kıran gösteri, Türk oyuncularıyla ilk kez sahne alacak. Renkli kostümler, neşeli şarkılar izlemek, çocuklar kadar büyükleri de eğlendiriyor. Biletleri Biletix'den alabilirsiniz.

Yapı Kredi Yaratıcı Okuma Atölyeleri

Yapı Kredi Kültür Sanat Merkezi'nin düzenlediği atölyede çocuklar önce danışmanlarıyla öyküyü okuyacak daha sonra okudukları öykünün canlandırmasını çeşitli versiyonlarıyla yapacaklar. Hafta sonu yapılacak atölyede, 6-8 yaş saat 10.30-11.45 arası, 8-12 yaş saat 12.15-12.45 arası çalışabilecek.

Tel: 0212- 252 4700/ 503

İstanbul Modern

7. çocuk Şenliği Doğal Hayatın Sanatçıları

Doğal hayatın sanatçıları nesli tükenmekte olan canlıları koruma projesi ile karşımıza çıkıyor. Heykelden fotoğrafa kadar tüm eserlere ev sahipliği yapan müzeyi gezen küçük sanatçılar, sanat ile yaşam arasındaki ilişkiyi irdeleyip daha sonra kendi eserlerini ve projelerini üretecekler.

Tel: 0212- 334 7341

Beşiktaş çocuk Kitapları Festivali ve çocuk Karnavalı

 Beşiktaş Belediyesi'nin düzenlediği karnavalda çeşitli sanatçıların konserleri, şişme oyun grupları, tırmanma duvarı, bowling, penaltı atma turnuvası gibi çeşitli ve eğlenceli aktiviteler olacak. çocuklara bayram havasını yaşatacak karnavalı kimse kaçırmak istemez.

çilekli Spor Tesisleri- Akatlar

Tiyatro Mie

23 Nisan günü sahnelenen Tiyatro Mie oyunları %50 indirimle küçük seyircilerin beğenisine sunuluyor.

Kozzy AVM

Pinokyo/ Saat 12.00

Akatlar Kültür Merkezi

Rapunzel/ Saat 13.00

Küçük Balık Bambam/ Saat 15.00

Şişli çocuk Şenliği

22 Nisan günü yapılacak etkinlik, Anne çocuk Dergisi, Profilo AVM'nin Şişli Belediyesi ile ortak yaptığı bir çalışma. Burada, çocuklar kostümler tasarlayacak, büyükler de sergileyecek. Kostümlü fotograf çekimi ve çeşitli aktivitelerin gerçekleştirileceği şenlik, 12.00-18.00 saatleri arasında. Şenlik, Profilo Alışveriş Merkezi'nde.

Torium AVM

çocuk eğlencelerine önem veren Torium, bu 23 Nisan'da çocuklara "Animasyon Stüdyosu" kurarak en sevdiği çizgi filmde oynama ve kendi filmlerinin kahramanı olma şansını veriyor. Daha sonra oynadıkları çizgi filmin DVD'sini hediye eden stüdyoda çocuklar adeta hayallerini gerçekleştiriyor.

Torium AVM

Haramidere- Esenyurt

Tel: 0212- 699 9050


Adnan Oktar Hakkında Şikayet Yağıyor, RTÜK İnternetten Yayın Yaptığı İçin Dokunamıyor Kuaföre Giden Annesi Tarafından Otomobilde Bırakılan Çocuk, Boğulmaktan Son Anda Kurtuldu
Rusya'dan Afrin Operasyonunun Seyrini Değiştirecek Yalanlama: Askerlerimizi Çekmedik!