Son Dakika Haberleri: Adana'daki Seçim Yarışı

Adana'daki Seçim Yarışı

9 yıl önce

Adana'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na Aday Olanlar Arasındaki Mücadele Yerel Yayın Yapan Bir Dergiye Koltuk Kapma Mücadelesi Olarak Kapak Yapıldı.

Adana'daki Seçim Yarışı, System.String[]
Adana'da Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday olanlar arasındaki mücadele yerel yayın yapan bir dergiye koltuk kapma mücadelesi olarak kapak yapıldı. Dergi seçim mücadelesini; koltuğa sıkı sıkıya oturan ve bırakmak istemeyen MHP Adayı  Aytaç Durak'ı kaldırmak için sağ tarafından  AK Parti adayı  Mehmet Ali Bilici, sol tarafından da  CHP Adayı  Ümit Özgümüş çekip kaldırmaya çalışırken resmediyor.Çukurova Gazeteciler Cemiyeti (ÇGC) Yönetim Kurulu Üyesi Jale Karaşahinoğlu'nun imtiyaz sahibi ve yazıişleri müdürlüğünü yaptığı Medya Vizyon, ikinci sayısında Büyükşehir Belediye Başkanlığı'nda iddialı isimleri aynı koltuk etrafında bir araya getirdi. Adayların hoşgörüsüne sığınarak fotomontajla bir kompozisyon oluşturmak istediklerini belirten Karaşahinoğlu, uzun yıllar belediye başkanlığı koltuğunda oturan  Aytaç Durak'ın koltuğunu terk etmek istemediğini buna karşılık  AK Parti Adayı  Mehmet Ali Bilici ve  CHP adayı  Ümit Özgümüş'ün koltuğu kapmakta ısrarlı olduğunu vurguladı. Seçim öncesi bir araya gelmeyen, iddialı adayları fotomontajla ve farklı bir mizansenle, başkanlık koltuğu etrafında birleştirdiklerini belirten Karaşahinoğlu, böylece 29 Mart yerel seçimlerinin adaylar için önemine dikkat çektiklerini ifade etti. (CİHAN)

CHP'den Çok Ciddi İddia: İki Birliğe de Yemek Veren Firma Aynı Çankaya Köşkü ve Başbakanlık'ta '12 Dişli Kabuk Böceği'ne Karşı 'Kırmızı Karıncalar' Nöbette
Galatasaray Adası İmara Aykırı Yapılaşma Nedeniyle Yıkılıyor

1