Son Dakika Haberleri: AK Parti Burdur'da birlik ve beraberlik mesajı verdi

AK Parti Burdur'da birlik ve beraberlik mesajı verdi

10 yıl önce

AK Parti Burdur İl Teşkilatı'nın ikinci divan toplantısından birlik ve beraberlik mesajı çıktı. Toplantının sonunda Demokrat Parti'den ayrılarak AK Parti saflarına geçen Tefenni ilçesinin Beyköy Beldesi Belediye Başkanı İsmail Aşçıya parti rozeti takıldı.

AK Parti Burdur'da birlik ve beraberlik mesajı verdi, System.String[]
AK Parti  Burdur İl Teşkilatı'nın ikinci divan toplantısından birlik ve beraberlik mesajı çıktı. Toplantının sonunda Demokrat Parti'den ayrılarak  AK Parti saflarına geçen  Tefenni ilçesinin  Beyköy Beldesi Belediye Başkanı İsmail Aşçıya parti rozeti takıldı.Belediye Düğün Salonu'nda yapılan toplantının açılış konuşmasını İl Başkanı Osman  Karakaya yaptı.  Karakaya 2007'nin son toplantısında  Türkiye'ye güven ve huzuru sağlayan bir partinin mensubu bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu dile getirdi. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da kardeşlik duyguları içinde birlikte hareket etmeyi sürdüreceklerini açıklayan  Karakaya, 2009'da yapılacak yerel seçimlerde bunun sandığa da yansıyacağını iddia etti. Halkın her zaman olduğu gibi yine  AK Parti'ye güven ve sevgi duyduğunu sözlerine ekleyen  Karakaya, bu huzur ve güven ortamının artarak gelişeceğini açıkladı.Daha sonra konuşan AK Partili İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Taştekin ise yılbaşı eğlencelerinin abartılmaması konusunda uyarılarda bulundu. Türk askeri 1 metre karın olduğu bölgelerde terör ile mücadele ederken, dost ve sınır ülkelerde kan gövdeyi götürürken, terör örgütlerinin mensupları tehditlerini sürdürürken abartılı programların doğru olmayacağını söyleyen Taştekin, "Sadece yılbaşı gecesi yeme, içme ve eğlenceye ayrılan para fakirlere dağıtılsa memleketimiz daha fazla huzur ve barış içinde olur. Parti olarak amacımız insanların yüzlerini güldürecek, refah seviyesinde yaşamasını sağlayacak çalışmalar yapmak. Ama yılbaşı insanların yüzlerini güldürmekten ziyade israfın hat safhaya ulaştığı bir gün oluyor." şeklinde konuştu.AK Parti olarak  Burdur'a yerel hizmetlerde de büyük katkı sağladıklarını söyleyen Belediye Başkanı  Sebahattin Akkaya, seçim vaatlerini tek tek yerine getirdiklerini aktardı. Yeni otogarın tamamlanması, kültür salonunun bitirilmesi ve arıtma tesisinin hizmete açılması ile birlikte sözlerinin yüzde 90'undan fazlasının yerine getirilmiş olacağını vurgulayan Akkaya, " Burdur yıllardır beklediği hizmetlere  Ak Parti döneminde güçlü iktidar güçlü belediye anlayışı içinde kavuştu. İnşallah normal şartlar altında 2009'da yapılacak seçimlerde de halkımız bize olan güveninin gösterecek." diyerek sözlerini tamamladı.Toplantıda konuşan  AK Parti milletvekilleri  Mehmet Alp ve  Bayram Özçelik de birlik beraberlik mesajları verdi.  Mehmet Alp bu partinin kapısının herkese her zaman açık olduğunu vurguladı.Programın sonunda  Tefenni ilçesine bağlı  Beyköy Beldesi'nde 4 dönemdir belediye başkanlığı yapan İsmail Aşçı, seçimi kazandığı DP'den istifa ederek  AK Parti safına geçti. Ayrıca Belediye meclis üyelerinden 3'ü de  AK Parti'yi seçti. Başkan Aşçı ve meclis üyelerine  AK Parti rozetleri takıldı.

Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Meksikalı Oyuncu, Ünlü Yönetmen Sean Penn ile Gecelik İlişki Yaşadığını İtiraf Etti
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı