Son Dakika Haberleri: Altınyıldız Koleji "Geleneksel Kitap Şenliği" Başladı

Altınyıldız Koleji "Geleneksel Kitap Şenliği" Başladı

7 yıl önce

Özel Nevşehir Altınyıldız Koloji "Geleneksel Kitap Şenliği" başladı."Geleneksel Kitap Şenliği"ne okul idaresi, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Altınyıldız Koleji
Özel Nevşehir Altınyıldız Koloji "Geleneksel Kitap Şenliği" başladı.

Kolejin konferans salonunda gerçekleştirilen ve bu yıl ikincisi düzenlenen

"Geleneksel Kitap Şenliği"ne okul idaresi, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Minik öğrencilerin masal kahramanlarının kostümleri ile katıldığı şenliğin açılış kurdelesini, de minik öğrenciler kesti.

Şenlik hakkında bilgi veren Altınyıldız Koloji Genel Müdürü Serhat İğdeci, geçen yıl ilkini düzenledikleri kitap okuma şenliğinin bu yıl ikincisini gerçekleştirdiklerini, amaçlarının öğrencilere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak olduğunu söyledi.

Kitap Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe, çok sayıda yayınevinin destek verdiğini belirten İğdeci, 4 gün boyunca devam edecek etkinlikteki sloganlarının da "Bol bol kitap alarak, bol bol kitap okuyalım" olduğunu ifade etti.

Öğrencilerin yarıyıl tatillerini kitap okuyarak geçirmeleri açısından da etkinliği bu dönem yaptıklarını kaydeden İğdeci, etkinliğin 3'üncü gününde de yazar Yalvaç Ural'ı öğrenciler ile bir araya getireceklerini sözlerine ekledi.

- NEVŞEHİRAdnan Oktar'ın Kediciği Ceylan Özgül'den Yeni Bombalar: İçeride Her Türlü İşkence Yapılıyor Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

Hıncal Uluç'tan Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisine Ağır Eleştiri: Bu Ne Reziiliktir