Son Dakika Haberleri: Ankara: Emniyet Genel Müdürü Gökhan Aydıner Emekli Oldu

Ankara: Emniyet Genel Müdürü Gökhan Aydıner Emekli Oldu

11 yıl önce

Emniyet Genel Müdürü Gökhan Aydıner Emekliye Ayrıldı. Yaş Haddinden Emekli Olan Aydıner İçin Emniyet Genel Müdürlüğü'nde Bir Tören Düzenlendi.

Ankara: Emniyet Genel Müdürü Gökhan Aydıner Emekli Oldu, System.String[]
Emniyet Genel Müdürü Gökhan Aydıner emekliye ayrıldı. Yaş haddinden emekli olan Aydıner için Emniyet Genel Müdürlüğü'nde bir tören düzenlendi.Törene Emniyet Genel Müdür Yardımcıları, Daire Başkanları, Ankara Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz,  Polis Akademisi Başkanı Vadi  Çiçekli ve çok sayıda üst düzey emniyet görevlisi katıldı. Törende bir konuşma yapan Emniyet Genel Müdür yardımcısı Necati  Altıntaş, Emniyet Genel Müdürü Aydıner'in görev yaptığı 4 yıl içerisinde kendisinden çok şeyler öğrendiğini belirterek, "İlk defa bir Genel Müdür emekliye ayrılarak bize emekliliği de öğretti" diye konuştu.Kısa bir süre önce rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Aydıner, doktorun kısa ve oturarak konuşmasını istediğini belirterek başladığı konuşmasında, 44 senelik memuriyet hayatına 22 yaşında başladığını, 4 yıldır da "Şehitler ocağı, gaziler yurdu" olarak nitelendirdiği Emniyet Genel Müdürlüğü görevini yapmanın onurunu taşıdığını ifade etti.Emniyet Genel Müdürlüğü makamında vatan ve millet için hizmet etmeyi sağladığı için Allah'a hamd ettiğini söyleyen Aydıner, "Emniyet Genel Müdürlüğü devletin en vazgeçilmez unsularından birisi. En önemli kurum ve kuruluşlardan. Kişiler hiç bir zaman bu kurumun önüne geçmemeli" açıklamasında bulundu.Türk Emniyet Teşkilatı'nın dünyada örnek gösterilen bir teşkilat haline geldiğini vurgulayan Aydıner, "Devletin hiç bir kurumu birbiriyle çatışmaz, hizmet vermek için yarışır" diye konuştu.Konuşmaların ardından Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Necati  Altıntaş, Aydıner'e Türk bayrağı ve Emniyet Genel Müdürlüğü flaması hediye etti. Aydıner, bayrağı öperek teslim aldı. Daha sonra Aydıner, Emniyet Genel Müdürlüğü önünde mesai arkadaşlarının tek tek elini sıkarak vedalaştı ve Emniyet Genel Müdürlüğü tören kıtası tarafından uğurlandı. Basın mensupları ile de vedalaşan Aydıner, Emniyet Genel Müdür yardımcısı  Altıntaş'a sarılarak veda ettikten sonra Emniyet Genel Müdürlüğü'nden ayrıldı.

Barzani Cephesinden İlginç Öneri: Türkiye'ye Bağlanalım ve Türkiye'yi Süper Güç Yapalım Irak Ordusu Erbil Sınırına Dayandı, Barzani Dünyaya Yardım Çağrısı Yaptı: Müdahale Edin
Kadro Bekleyenler Ayaklandı, Ankara Belediyesi Önüne Polisler Dayandı