Son Dakika Haberleri: Ayşe Ziver Karataş İlköğretim Okulu Gelecek Yıla Yetiştirilecek

Ayşe Ziver Karataş İlköğretim Okulu Gelecek Yıla Yetiştirilecek

7 yıl önce

Bursa'nın Gemlik ilçesinde merhum işadamı Ziver Karataş'ın çocukları tarafından yaptırılan Ayşe Ziver Karataş İlköğretim Okulu'nun kaba inşaatı tamamlandı.

Ayşe Ziver Karataş İlköğretim Okulu Gelecek Yıla Yetiştirilecek, System.String[]
Bursa'nın  Gemlik ilçesinde merhum işadamı Ziver  Karataş'ın çocukları tarafından yaptırılan Ayşe Ziver  Karataş İlköğretim Okulu'nun kaba inşaatı tamamlandı. Eski  Namık Kemal İlköğretim Okulu arsasında temeli 26 Şubat 2011 tarihinde atılan okul inşaatını gezen  Gemlik Belediye Başkan Vekili Refik Yılmaz, çalışmalar hakkında bilgi aldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen ve Okul Müdürü Mehmet Duran ile Okul Aile Birliği yönetimiyle birlikte inşaatı gezen Başkan Vekili Yılmaz, okulun eylül ayı öğrenim dönemine yetiştirilmesi için belediye olarak ne gerekiyorsa yapacaklarını söyledi. Gelecek hafta sonunda tahta kalıplarının sökülerek tuğla örme işlemine geçileceği binanın çevresinde düzenleme yapılması için talimat veren Yılmaz, şu anda eski Kız Lisesi'nde öğrenim gören öğrencilerin önümüzdeki dönem eğitimlerini bu okulda yapacaklarını söyledi. Yaklaşık 2 milyon TL'ye mal olacak okul; 687 metrekare alan üzerinde 20 derslik, 10 idari birim, laboratuvar, kantin, spor salonu ve 2 çok amaçlı salondan oluşacak.

Beşiktaşlı Oğuzhan "Hocam Üçlü Çektirmeyecek Misiniz?" Deyince Oyundan Atıldı Mersin'de Evin Bahçesinde Erkek Cesedi Bulundu
TSK'dan Sınır Ötesine Hava Harekatı! PKK Kamplarına Bomba Yağdı