Son Dakika Haberleri: Bartın'da 4 Katlı Toksözler Avm Hizmete Açıldı

Bartın'da 4 Katlı Toksözler Avm Hizmete Açıldı

8 yıl önce

Bartın'da 4 Katlı Toksözler Alış Veriş Merkezi (Avm) Yapılan Görkemli Törenle Hizmete Açıldı. Bartın'da 1984 Yılından Beri Market İşletmeciliği Olarak Hizmet Veren Toksözler Market Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Mobilya Pazarlama Şirketi Şimdi de Avm Sektörüne Girdi.

Bartın'da 4 Katlı Toksözler Avm Hizmete Açıldı, System.String[]
 Bartın'da 4 katlı Toksözler alış veriş merkezi (AVM) yapılan görkemli törenle hizmete açıldı.

Bartın'da 1984 yılından beri market işletmeciliği olarak hizmet veren Toksözler Market Dayanıklı Tüketim Malzemeleri Mobilya Pazarlama Şirketi şimdi de AVM sektörüne girdi.

 Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu (TUSKON)'na bağlı Bartın Aktif İşadamları Derneği (BAKİAD) Yönetim Kurulu üyesi Aydemir Toksöz'e ait Toksözler AVM, yapılan görkemli törenle hizmete açıldı.

Toksözler AVM'nin açılışına Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, İl Genel Meclis Başkanı Ali Kartal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Emniyet Müdürü Burhan Gümüş, Bartın TSO Başkanı İsmail Toksöz, BTSO Meclis Başkanı Halil Çelen, BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt, Bartın GİAD Başkanı Sinan Kireç, Bartın Müftüsü İsmail Bayrak, daire amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, sanayici ve işadamları, belde belediye başkanları ve yaklaşık 5 bin kişi katıldı.

Toksözler AVM, Bartın Müftüsü İsmail Bayrak'ın açılış duasından sonra, protokol üyelerinin açılış kurdelesini kesmesinin ardından hizmete açıldı. AVM'nin açılışından saatlerce önce kurdelesinin kesilmesinden sonra fırsat ürünleri olduğunu öğrenen halk büyük ilgi gösterdi."BİR KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYAN, YATIRIM YAPAN İŞADAMLARIMIZA ŞÜKRANIZ"

Toksözler AVM'nin açılışında konuşan protokol üyeleri yaptıkları konuşmada, yatırım ve istihdama dayalı atılan tüm adımları candan kutladıklarını belirterek, şunları ifade etti:

"Bir kişiyi iş sahibi yapmak, kentimize yatırım yaparak ekonominin canlanmasını sağlamak, işsizliğe merhem olmak gerçekten takdir edilecek bir adımdır. Yeni işyerlerinin açılması bizleri mutlu ediyor. Bu nedenle AVM sahibi Aydemir Toksöz'ü yatırımından dolayı kutluyoruz."

BAKİAD Başkanı Birol Dikyurt da dernek yönetim kurulu üyeleri Aydemir Toksöz'ü yatırımından dolayı tebrik ederek, Bartın'ın gelişmesine ve istihdama katkı sağlayan bu tür gelişmelerin herkesi sevindirdiğini dile getirdi.

TOKSÖZLER ŞİRKETLER GRUBU 75 KİŞİYİ İSTİHDAM EDİYOR

Bartın kent merkezi Yukarı Çarşı'da hizmete giren Toksözler AVM'de spor aletleri, masa grubu, hediyelik eşya, züccaciye, küçük ev aletleri, elektronik eşya, beyaz eşya, ev tekstili, halı, mobilya, bilişim ürünleri gibi çok çeşitli ürünlerin yer aldığı mağazada, ilk etapta 16 kişinin istihdam edildiği bildirildi.

Toksözler AVM'nin de hizmete girmesiyle Toksözler Şirketler Grubu'nda istihdam sayısının yaklaşık 75 kişi olduğu öğrenildi.Adnan Oktar Hakkında Şikayet Yağıyor, RTÜK İnternetten Yayın Yaptığı İçin Dokunamıyor ABD'den Bir Geri Adım Daha: Afrin Oeprasyonu İlişkileri Etkilemez!
Rusya'dan Afrin Operasyonunun Seyrini Değiştirecek Yalanlama: Askerlerimizi Çekmedik!