Son Dakika Haberleri: Beydili Köyü ile Köseceli Beldesi Arasındaki Bağlantı Yolu Yapım Çalışması Başladı

Beydili Köyü ile Köseceli Beldesi Arasındaki Bağlantı Yolu Yapım Çalışması Başladı

8 yıl önce

Gaziantep'in Araban İlçesine Bağlı Beydili Köyü ile Köseceli Beldesi Arasındaki 5 Kilometrelik Bağlantı Yolu Yapımına Başlandı. Köylülerin 7 Yıldan Beri Mücadelesini Verdiği Bağlantı Yolu Araban İl Genel Meclisi Üyesi Halit Ömeroğlu'nun Girişimleri ile Yapılıyor. Gaziantep İl Özel İdaresi'nin Başlattığı Yol Çalışması Vatandaşı Mutlu Etti.

Beydili Köyü ile Köseceli Beldesi Arasındaki Bağlantı Yolu Yapım Çalışması Başladı, System.String[]
Gaziantep'in  Araban ilçesine bağlı Beydili köyü ile  Köseceli beldesi arasındaki 5 kilometrelik bağlantı yolu yapımına başlandı. Köylülerin 7 yıldan beri mücadelesini verdiği bağlantı yolu  Araban İl Genel Meclisi üyesi Halit Ömeroğlu'nun girişimleri ile yapılıyor. Gaziantep İl Özel İdaresi'nin başlattığı yol çalışması vatandaşı mutlu etti. Yol çalışmasının tamamlanmasıyla köylülerin bölgede bulunan fıstık bahçelerine rahatlıkla araçları ile gidip gelebilecekleri kaydedildi.Araban  AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Halit Ömeroğlu, yaptığı açıklamada, "29 Mart yerel seçimlerinin ardından göreve geldiğimde ilçenin köylerinin uzun yıllar boyunca ihmal edildiğini gördüm. Gece gündüz demeden ilçeye bağlı 39 köy ve 9 mezrasının hangi köyünde hizmet eksikliği varsa yerinde görüp gidermek için köy köy dolaştım. Köy muhtarları ve vatandaşlarla görüşerek çözüm yolları aradık. Bu gezilerim sırasında Beydili köyü ile  Köseceli beldesi arasındaki bağlantı yolunun sorunlu olduğunu gördüm. Girişimlerimiz sonucu çalışma başlattık. Bu yolun tamamlanmasıyla birlikte Beydili köyü ve bölgedeki diğer köylerde yaşayan vatandaşlar bölgede bulunan fıstık bahçelerine rahatlıkla gidip gelebilecek." dedi. Beydili köyü vatandaşlarından Bünyamin Polat da köylüler adına yaptığı konuşmada,  Araban  AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Halit Ömeroğlu'nun Beydili köyü için çok önemli bir hizmete imza attığına dikkat çekti. 7 yıldan beri bir türlü açılamayan 5 kilometrelik yolun tamamlanmasıyla bahçelerine rahatlıkla gidip gelebileceklerini belirten Polat, yolun açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.(CİHAN)

Ailesi Tarafından Reddedilen Genç, Villasında Kafasına Sıktı Kılıçdaroğlu'ndan FETÖ Elebaşı Gülen'e Tepki: Densiz! "15 Temmuz'u Atatürkçüler Yapmış Olabilir" Diyor
Tuncay Özkan, Ordudaki FETÖ'cülerin İsimlerinin Olduğu Flaş Diski Savcılığa Teslim Etti