Son Dakika Haberleri: Bir Erkek Bir Kadın Dizisi 13. Bölüm Fragmanı

Bir Erkek Bir Kadın Dizisi 13. Bölüm Fragmanı

6 yıl önce

Ozan'ın sinekle savaşı! Eve giren kara sinek Ozan'ın hayatını değiştirir. Kafayı sineğe takar ve yakalayana kadar uğraşır. Ne var ki sonunda kazanan Ozan olmayacaktır. Bir Erkek Bir Kadın izle.

Bir Erkek Bir Kadın Dizisi 13. Bölüm Fragmanı, System.String[]
Ozan''ın sinekle savaşı!Eve giren kara sinek Ozan''ın hayatını değiştirir. Kafayı sineğe takar ve yakalayana kadar uğraşır. Ne var ki sonunda kazanan Ozan olmayacaktır.Zeynep, Ozan için şık bir masa hazırlar!Özel bi yemek yapmaya karar veren ve bunun için de çok uğraşan Zeynep bu yemeğe uygun şık da bir masa hazırlar. Ozan ise işten çok aç gelmiştir. Ne masa ne başka bi şey görecek hali vardır. Zeynep''in tüm çabalarına rağmen Ozan açlığını giderme yöntemleriyle geceye damgasını vurur.Zeynep''in yeğeni Sergen''in şaşırtıcı ziyaretiZeynep''in yeğeni, hafta sonunu geçirmek için Zeynep''lere gelir. Çok uzun zamandır yeğenini görmeyen Zeynep; karşısında 16 yaşında 1.90 boyunda bir ergen görünce şaşırır. Yeni bölümü ile 29 Nisan 1012 Cuma günü Startv ekranlarında. Bir Erkek Bir Kadın dizisinin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri.

Yönetmen:
Senaryo:
Oyuncular:  Emre Karayel, Demet Evgar
Filmin Türü: Dizi, Aile, Komedi,
Orijinal Adı: Bir Erkek Bir Kadın
Yapımcı Firma: Band Yapım
Yapım Yılı: 2012
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Dağıtıcı Firma: 0
Şamil Tayyar Yeni Açıklanan KHK'ya İsyan Etti: Pes Ettim Ben Artık Yokum GEM TV'nin Sahibi İstanbul'un Göbeğinde Öldürüldü
Dünya Ağır Sıklet Boks Maçında Joshua, Klitschko'yu Nakavt Etti

1