Son Dakika Haberleri: Bülent Arınç Sünnetçisinin Elini Öptü

Bülent Arınç Sünnetçisinin Elini Öptü

9 yıl önce

Antalya'nın Alanya İlçesinde Bulunan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Çocukken Kendisini Sünnet Eden Sünnetçinin Elini Öperek Sohbet Etti.

Bülent Arınç Sünnetçisinin Elini Öptü, System.String[]
 Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, çocukken kendisini sünnet eden sünnetçinin elini öperek sohbet etti.

Akrabası Faruk Özçelik tarafından yaptırılan 24 derslikli Hamit Özçelik İlköğretim Okulu'nun açılışına katılmak üzere Alanya'ya gelen Başbakan Yardımcısı Arınç, İstanbul'da öldürülen Alanyalı işadamı Hayri Ersoy'un cenaze namazına katıldı.

Arınç, cenaze namazının ardından Alanya'nın dünyaca ünlü Damlataş Plajı'nın kenarında bulunan Green Beach Restoran'da partililer ile öğle yemeği yedi. Yemek yediği sırada hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşan Arınç, 12 yaşındayken kendisini sünnet eden ve Alanya'da 'Sıhhiye Mustafa Çavuş' lakabıyla tanınan Mustafa Özyurt'un kendisini görmeye geldiğini öğrenince şaşırdı. Arınç, yemeği bırakarak hemen Özyurt'un yanına gitti. Sünnetçisi Özyurt'un elini öpen Arınç, geçmişle ilgili bir süre sohbet ederek anılarını tazeledi. Koyu sohbete dalan Arınç, sünnetçisi Özyurt'a, "Önce beni, senin bisikletle gezdirdiler. Ben ondan sonra sünnet olmuştum. Jawa motosikletin en fazla olduğu yer Alanya idi o yıllarda. 50 kuruşa çarşıdan Hasbahçe'ye giderdik. Çok iyi hatırlıyorum." dedi. Arınç, daha sonra eşini de yanına çağırarak sünnetçisiyle tanıştırdı.

Gazetecilere açıklama yapan Mustafa Özyurt, Bülent Arınç'ı, 12 yaşındayken sünnet ettiğini söyledi. Arınç'ın sünnet olurken ağlamadığını belirten Özyurt, "Annesi Arınç'ı yanıma getirmişti. Sünneti Sabri Yönet'in annesinin evinde yapmıştık. Operasyon zaten çok kısa sürmüştü." dedi.(CİHAN)


İşte Afrin'de YPG'lilerin Vurulma Anı! Hiç Bu Kadar Net Görüntülenmemişti Zeytin Dalı Harekatı'nda TSK'dan Müthiş Strateji: Sızma Girişimlerine Karşı Yatay Yönlü Harekat
Zeytin Dalı Harekatı'nın 4. Gününde YPG'yi Bozguna Uğratacak Hamle! Bordo Bereliler, Sahaya İniyor