Son Dakika Haberleri: Çılgın Dersane Filmi

Çılgın Dersane Filmi

6 yıl önce

Çılgın Dersane filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Çılgın Dersane filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Çılgın Dersane Filmi, System.String[]
Hadi ( Cüneyt Arkın) İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibidir. Torunu Özlem ( Tuba Ünsal) ile beraber iflas eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Dersanenin eski öğretmenlerini de tatil köyüne davet etmeleriyle hikaye başlar. Ancak dersanenin iflastan kurtuluşu için bu tatil promosyonu da yeterli olmayacaktır. Bu arada öğrencilerden Kerem ( Mehmet Aslan) ile Özlem ( Tuba Ünsal) arasında bir yakınlaşma başlar. Özlem’in dersaneyi kurtarma umudu tatil köyüne gelen bir faks olur. Faks dersaneler arası para ödüllü bir yarışmanın davetini içermektedir. Özlem sonunda dedesini bu yarışmaya katılmak konusunda ikna eder. Öğrenciler ve öğretmenler için eğlenceli ve bir o kadarda heyecanlı macera başlar. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazanmalarına bağlıdır.

Yönetmen: Faruk Aksoy
Senaryo: İrfan Saruhan, Şafak Güçlü
Oyuncular:  Mehmet Aslan,  Seçkin Piriler, Ali Kırşan,  Yağmur Atacan, Tuba Ünsal
Filmin Türü: Komedi
Orijinal Adı: Çılgın Dersane
Yapımcı Firma: Aksoy Film
Yapım Yılı: 2007
Yapım Ülkesi: Türkiye
Orijinal Dili: Türkçe
Filmin Süresi: 100 dk.
Resmi Sitesi: http://www.cilgindersane.com/
Dağıtıcı Firma: Warner Bros
Vizyon Tarihi: 26.01.2007

Hindistan'da Sokakta Satılan Mutfak Aleti Girişimciyi Türkiye'de Zengin Eder Genç Kadın Vücuduna Yapışan Keneyi Nane Yağıyla Söktü Attı
Elazığ'da Başhekime Makam Odasında Kurşun Yağmuru! Saldırgan İntihar Etti

1