Son Dakika Haberleri: Defacto’dan Kaçırılmayacak Devrim Gibi Kampanya!

Defacto’dan Kaçırılmayacak Devrim Gibi Kampanya!

8 yıl önce

Defacto Eski Jeanleri 20 Tl'ye Satın Alıyor!

Defacto’dan Kaçırılmayacak Devrim Gibi Kampanya!, System.String[]
Her sezon devrim gibi kampanyalarıyla dikkat çeken Defacto, şimdi de "Eskiciii-n" kampanyasıyla sizi eski jean'lerinizden kurtarıyor. 49 TL ve üzeri alışverişlerinizde eski jeaninizi 20 TL'ye sayan Defacto, herkese seçenekli alışveriş yapma imkânı sunuyor.

Kaliteli ürün, farklı tasarım ve uygun fiyat politikasıyla adından sıkça söz ettiren DeFacto, kurulduğu günden bu yana jean pantolona karşı sergilediği tutumuyla da büyük beğeni topluyor. Jean çıkarma politikasını hazırladığı reklam ve kampanyalarla destekleyen Defacto, "Eskiciii-n" adını taşıyan yeni kampanyasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

 Akdeniz esintilerini Türk giyim tarzına taşıyan Defacto, kışa özel tasarladığı zengin ürünleri ve "Eskiciii-n" kampanyasıyla sizleri Defacto mağazalarına bekliyor.

DeFacto'nun Eskiciiii-n kampanyasından yararlanmak için, Beyoğlu, Forum İstanbul AVM, Şişli Halaskargazi, Metroport AVM ve Capacity AVM başta olmak üzere Türkiye genelindeki 89 DeFacto mağazasına uğrayabilirsiniz.Türkiye'ye Ateş Açan Terörist Öldürüldü, Bulunduğu Bina Delik Deşik Edildi ÖSO, PYD/PKK'lı Teröristlerle Çatışmaya Girdiği Burseya Dağı'ndan Çekildi!
BM'deki Kritik Afrin Toplantısı Sonrası Fransa'dan Türkiye'ye İtidal Çağrısı Geldi