Son Dakika Haberleri: Estetikli Ünlüler Canlı Yayında Masaya Yatırıldı

Estetikli Ünlüler Canlı Yayında Masaya Yatırıldı

7 yıl önce

Alp Mamak, programda Türkiye'de estetik olan ünlülerin yaptırdığı uygulamaları masaya yatırarak, tıbbi detaylarıyla sert eleştirdi.

Estetikli Ünlüler Canlı Yayında Masaya Yatırıldı, System.String[]
Cine5'te hafta içi üç gece canlı olarak yayınlanan , Ece Vahapoğlu'nun sunumuyla "Ece'nin Konukları"na katılan estetik doktoru Alp Mamak , programda Türkiye'de estetik olan ünlülerin yaptırdığı uygulamaları masaya yatırarak, tıbbi detaylarıyla sert eleştirdi.

Ajda Pekkan'ın estetikli dudaklarını beğenmedim...

 Monica Bellucci ve Ornella Muti'nin İtalyan estetik doktorunun öğrencisi olan Dr. Alp Mamak, Türkiye'deki ünlü kadınların estetik uygulamalarında yeterince doğal olmadığını ve zaman zaman yapay bir görüntünün ortaya çıktığını belirtti.

Estetik yaptırdıkları herkesçe bilinen ünlüleri bir bir inceleyen Dr. Alp Mamak, Ajda Pekkan'ın 2-3 sene öncesine kadar yaptırdığı estetik müdahaleleri beğendiğini, ancak son yıllarda yaptırdığı uygulamaların çok abartıldığını gereksiz olduğunu düşündüğünü söyledi. Ajda Pekkan'ın çok güzel bir kadın olduğunun altını çizen Dr Mamak özellikle dudaklara yapılan müdahaleleri hiç beğenmemiş.

Demet Akbağ iki ayrı insan gibi …

Estetikli ünlülerin arasında hep gülen yüzüyle ekranlara gelen Demet Akbağ'ı da inceleyen Dr Alp Mamak, ünlü sanatçıyı çok beğense de; yapılan estetik müdahalelerin tamamlanmamış göründüğünü ve bölgesel yapıldığını söyleyerek, sanatçının yüzünün, yapay ve altı üstü iki yarı insana aitmiş gibi durduğunu yanaklarının ise fazla doldurulduğunu sözlerine ekledi.

Nazlı Ilıcak'ın estetiği Fransız ekolü…

Nazlı Ilıcak'ın yaptırdığı estetik müdahalelerde Fransız bir doktorla çalıştığını söyleyen Dr Mamak'a göre Nazlı Ilıcağın estetiği Fransız ekolü… Dr Alp Mamak, yapılan estetik uygulama ile Nazlı hanımın cildinin pürüzsüz gözükmesine rağmen, nemli ve canlı gözükmediğini belirtti.

Güzel kadına botoks gerekmez…

Güzel fiziği ve yüzüyle tanıdığımız Ebru Şallı'yı da inceleyen Dr Mamak, eskiden çok moda olan küçük burnunun yaptırdığı dolgu ve botokslarla yüzüne göre çok ufak kaldığını ve burnunu doldurması gerektiğini söyledi. Kaşı, gözü, dudağı güzel bir kadın olan Ebru Şallı'nın çok fazla estetik yaptırmasına da gerek olmadığını sözlerine ekleyen doktor Mamak, Burcu Esmersoy 'un alnına yaptırdığı botoksun da çok fazla olduğunu, daha sert bakışlı ve çatık kaşlı göründüğünü belirtti.


Başbakan, Afrin Operasyonuyla İlgili Son Bilgileri Paylaştı: 8-10 Bin Civarında Terörist Var Afrin Harekatı Kapsamında ÖSO Kuvvetlerinin Koluna Sarı Bant Takıldı
Son Dakika! Afrin'de İlk Köy, Terör Örgütü PYD'nin Elinden Alındı