Son Dakika Haberleri: Gaziantep'te Bayanların Spordaki Adresi Şehitkamil Spor Merkezleri Oldu

Gaziantep'te Bayanların Spordaki Adresi Şehitkamil Spor Merkezleri Oldu

6 yıl önce

Şehitkamil Belediyesi'nin ilçe genelinde açmış olduğu spor merkezlerine olan ilgi her geçen gün artıyor.7 farklı tesiste uzman eğitmenler eşliğinde step–aerobik, pilates, fitness eğitimi alan bayanlar verilen hizmetten oldukça memnun kalıyorlar.

Gaziantep'te Bayanların Spordaki Adresi Şehitkamil Spor Merkezleri Oldu, System.String[]
Şehitkamil Belediyesi'nin ilçe genelinde açmış olduğu spor merkezlerine olan ilgi her geçen gün artıyor.7 farklı tesiste uzman eğitmenler eşliğinde step–aerobik, pilates, fitness eğitimi alan bayanlar verilen hizmetten oldukça memnun kalıyorlar.Şehitkamil Belediyesi topluma spor alışkanlıklarını kazandırmak ve 7'den 70 herkese spor yaptırabilmek adına hizmete açtığı bayan spor merkezlerinde kış aylarının başlaması ile birlikte büyük bir yoğunluk yaşanıyor.7 farklı tesiste 600'ün üzerinde kişinin eğitim aldığı bayan spor merkezlerinde sportif eğitimin yanı sıra kursiyerlere düzenli beslenme, genel sağlık konuları hakkında da bilgiler veriliyor.Bayan spor merkezlerinin son dönem kayıtlarında büyük bir ilgi yaşandığını ayrıca seanslarda katılımın en yüksek olduğu dönemi yaşadıklarını değinen  Şehitkamil Belediyespor kulüp koordinatörü Metin Alati; "Çalışan bayanlara yönelik akşam seanslarımız açıldı. Böylelikle toplumun tüm kesimine sağlıklı ve modern tesislerimizde, konularında profesyonel antrenörler eşliğinde spor yaparak sağlıklı kalma imkanı sunuyoruz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak isteyen bayan arkadaşlarımızı Atatürk Spor ve Kültür Merkezi, Hanımlar Lokali, Bülbülzade Sosyal Tesisi, İbrahimli Bayan Spor Merkezi, Gazikent Sosyal Tesisi, Başak Konutları Sosyal Tesisi ve  Aydıntepe Sosyal Tesisindeki görevli arkadaşlarla görüşmeleri ve kayıt yaptırmaları gerekmektedir" bilgisini verdi.

Son Dakika! İBB Başkanı Topbaş İstifa Etti Görevi Bırakan Topbaş: İnsan Her Şeyi Affeder, Adam Yerine Konmamayı Affedemez
AK Parti'den Kadir Topbaş'ın İstifasıyla İlgili İlk Açıklama: Başkanımızın Takdiridir