Son Dakika Haberleri: Gaziantepli Şair Hasan Mahir, Yazıcıoğlu'na Atfen Şiir Yazdı

Gaziantepli Şair Hasan Mahir, Yazıcıoğlu'na Atfen Şiir Yazdı

9 yıl önce

Gaziantepli Şair Hasan Mahir, BBP Lideri Muhsin Yazıcıoğlu'na Atfen Şiir Yazdı. Yazıcıoğlu'na Muhabbetini Şiirle Anlatan Mahir, Yazıcıoğlu'nun Seviyeli Bir İnsan Olduğunu Söyledi.

Gaziantepli Şair Hasan Mahir, Yazıcıoğlu'na Atfen Şiir Yazdı, System.String[]
Gaziantepli şair Hasan Mahir,  BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'na atfen şiir yazdı. Yazıcıoğlu'na muhabbetini şiirle anlatan Mahir, Yazıcıoğlu'nun seviyeli bir insan olduğunu söyledi. Mahir'in şiiri şöyle; Çelik kanatları kırılıncaDemir kuşlarınAnka kuşu gibi kanatlanır Gelir sandıkKardelen misaliBuzlar altından başınıİnatla uzatır Kartal gözleri ile bakar diyeÇok umutlandıkŞimdi güller kan kırmızıDağlar kar beyazMatem sarmış Maraş'ıŞimdi yasta  Sivas Yem etmemek için seniKurda kuşaDağıldık tüm memleketDüze yokuşaEğildi başımızIslandı seccadelerPerişan halimizleRahman'ın kapısına DayandıkBizden çok severmiş seniSonsuz sevgiliAçıldı göklerin penceresiUzandı Rahman'ın eliSen giderken rahmanaKarlar üşüdüBiz yandıkŞimdi sen gül sunarkenEfendisine güllerinArkandan üşürŞimdi sessiz Şimdi sensiz güllerin (CİHAN)

Ebru Şallı ve Evli Sevgilisi Uğur Akkuş Aynı Otelde Yakalandı 'Yemekteyiz' Yarışmasının Aykırı Yarışmacısı Serhan Efe Diskalifiye Edildi
'Gelin Evi' Programında Ev Sahibi Gelinin Düğün Görüntüleri Konuklarını Şoke Etti