Son Dakika Haberleri: İhsaniye'de Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Açıldı

İhsaniye'de Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Açıldı

8 yıl önce

Afyonkarahisar'ın İhsaniye İlçesinde Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Açıldı. 8 Derslikli Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, 2010–2011 Yılında 30 Öğrenci ile Eğitim, Öğretime Başlayacak. Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, Okulun Açılışını Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Afyon Kocatepe Üniversitesi (Akü) Rektörü Prof. Dr.

İhsaniye'de Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Açıldı, System.String[]
Afyonkarahisar'ın  İhsaniye ilçesinde Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi açıldı. 8 derslikli Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi, 2010–2011 yılında 30 öğrenci ile eğitim, öğretime başlayacak. Afyonkarahisar Valisi  Haluk İmga, okulun açılışını Afyonkarahisar Belediye Başkanı  Burhanettin Çoban,  Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Rektörü Prof. Dr.  Ali Altuntaş ve İl Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım ile birlikte kurdele keserek gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Vali  Haluk İmga,  İhsaniye ilçesinin gün geçtikçe geliştiğini söyledi. İmga, 2010–2011 eğitim ve öğretim yılında hizmet verecek olan  İhsaniye Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi'nin tercih edilen meslek liseleri arasında yer alacağını bildirdi. İmga, okulun  İhsaniye ilçesine ve Afyonkarahisar'a hayırlı olması dileğinde bulundu.  İhsaniye bölgesinin jeotermal yatırımların artığını dile getiren Milli Eğitim Müdürü Hidayet Yıldırım, o yüzden ilçeye böyle bir okulun gerekli olduğunu söyledi.  İhsaniye'de 4 tane lise olduğunu aktaran Yıldırım, bunun da ilçenin eğitime verdiği önemi gösterdiğini bildirdi. Açılışa  Vali İmga,  Belediye Başkanı Çoban,  Rektör  Altuntaş, Müdür Yıldırım yanı sıra İl Genel Meclisi Başkanı  Salih Sel,  İhsaniye Kaymakamı  Mehmet Nebi Kaya, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi parti il ve ilçe başkanları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız Gökçek'in Kanalında, Canlı Yayında Açıkladılar: Gökçek İstifa Edecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beşiktaşlı Gökhan Töre'nin Nikah Şahidi Oldu