Son Dakika Haberleri: İlçe Başkanları Toplumsal Birliktelik İçin Hatıra Fotoğrafı Çektirdi

İlçe Başkanları Toplumsal Birliktelik İçin Hatıra Fotoğrafı Çektirdi

6 yıl önce

Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD)'ın 3.Geleneksel Potansiyel İş Kadınları Fuarı'nda bir araya gelen siyasi parti ilçe başkanları farklılıkların zenginliğine işaret ederek toplumsal birliktelik mesajı verdi.

İlçe Başkanları Toplumsal Birliktelik İçin Hatıra Fotoğrafı Çektirdi, System.String[]
Manavgat Sanayici ve İşadamları Derneği (MASİAD)'ın 3. Geleneksel Potansiyel İş Kadınları Fuarı'nda bir araya gelen siyasi parti ilçe başkanları farklılıkların zenginliğine işaret ederek toplumsal birliktelik mesajı verdi. Fuarda bir araya gelen  AK Parti  Manavgat İlçe Başkanı Ercan Mekteplioğlu,  CHP İlçe Başkanı Abbas Tarakçı,  MHP İlçe Başkanı Halil Gubaş, Saadet Partisi (SP)  Manavgat İlçe Başkanı İbrahim  Maslak ve  BBP İlçe Başkanı Ali İhsan Kılınç toklaşarak toplumsal birlikteliğin sembolü olarak birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.CHP İlçe Başkanı Tarakçı ve  BBP İlçe Başkanı Kılınç, yeniden göreve seçilen  AK Parti İlçe Başkanı Mekteplioğlu,  MHP İlçe Başkanı Gubaş ve SP İlçe Başkanı  Maslak'ı tebrik etti. Siyasi parti temsilcileri hatıra fotoğrafı çektirdikleri tablonun  Manavgat'ta her daim hakim olması dileğinde bulundu.

Alışveriş Fişindeki Külot Evliliği Bitirdi Başbakan, "Hep İçimde Ukde Kalmıştı" Dediği Ağın Köprüsünden Makam Aracıyla Geçti
Adalet Bakanı Duyurdu: Başbakan, Gülen'in İadesi İçin ABD'ye Gidebilir