Son Dakika Haberleri: İlçelerden Koü Umuttepe Yerleşkesi'ne Otobüs Seferleri Başladı

İlçelerden Koü Umuttepe Yerleşkesi'ne Otobüs Seferleri Başladı

7 yıl önce

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ilçelerden Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin de bulunduğu Umuttepe Yerleşkesi'ne otobüs seferleri başlattı.

İlçelerden Koü Umuttepe Yerleşkesi'ne Otobüs Seferleri Başladı, System.String[]
 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ilçelerden Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinin de bulunduğu Umuttepe Yerleşkesi'ne otobüs seferleri başlattı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Umuttepe Yerleşkesi'ne 395 hat kodu ile Dilovası, Hereke, Körfez ilçelerinden, 755 hat kodu ile Başiskele, Gölcük ve Karamürsel'den, 405 hat kodu ile Gebze, Darıca ve Çayırova'dan, 800 hat kodu ile Kandıra ve 265 hat kodu ile Kartepe'den gidiliyor.

Karamürsel'den ilk sefer, 06.15'te başlıyor ve 22.45'e kadar sürüyor. Karamürsel'den hareket eden araç Gölcük - Başiskele - Yeni yol - D 650 Kandıra Yolu - Bayındırlık Sapağı - Ambulans Yolu'nu takip ederek Umuttepe'ye ulaşıyor. Ayrıca, bölgedeki vatandaşlardan ve öğrencilerden gelen yoğun talebin karşılanması amacıyla Değirmendere kalkışlı 07.50 ve 15.20 kalkışlı ilave seferler bulunuyor.

Kartepe seferleri ise Maşukiye'den saat 06.45'te başlıyor 21.30'a kadar sürüyor. Güzergahlar ise Acısu - Askeri Lojmanlar - Tepetarla Sapağı - Suadiye Sapağı - Sarımeşe Sapağı - D-100 - Yahya Kaptan Köprülü Kavşağı-ndan D- 650 Kandıra Yolu - Bayındırlık Sapağı - Ambulans Yolu'nu takip ediyor.

Dilovası'ndan 06.15'te başlayan seferler, Körfez - Derince - Gültepe Kavşağı

Umuttepe güzergahını takip ediyor.

Ayrıca, 405 hat kodu ile 06.00'da Şekerpınar konutlarından hareket eden otobüs, 17.15'te de Umuttepe'den Şekerpınar'a gidiyor.

- KOCAELİ


ABD'den Afrin Operasyonuna İlk Tepki: Müdahil Olmayacağız! Afrin Operasyonu Başladı, Esad Rejimi Dünyaya Çağrı Yaptı: Durdurun
Kılıçdaroğlu'ndan Zeytin Dalı Harekatıyla İlgili İlk Açıklama: Allah Yardımcıları Olsun