Son Dakika Haberleri: İzmir'de Antika Pazarı Açıldı

İzmir'de Antika Pazarı Açıldı

8 yıl önce

Konak Belediyesi'nin Hayata Geçirdiği Antika Pazarı, Meraklılarını Alsancak Semtinde Buluşturdu. Dominik Caddesi'nde İlk Defa Düzenlenen Pazarda, Antika Bohemlerden Köstekli Saatlere Kadar Yüzlerce Ürün Satılıyor. Pazar, Belediyenin Denetimi Altında Her Ayın İkinci ve Dördüncü Pazar Günleri Kurulacak.

İzmir'de Antika Pazarı Açıldı, System.String[]
 Konak Belediyesi'nin hayata geçirdiği Antika Pazarı, meraklılarını Alsancak semtinde buluşturdu. Dominik Caddesi'nde ilk defa düzenlenen pazarda, antika bohemlerden köstekli saatlere kadar yüzlerce ürün satılıyor. Pazar, belediyenin denetimi altında her ayın ikinci ve dördüncü pazar günleri kurulacak. Açılışı yapan ve bir de köstekli saat satın alan Konak Belediye Başkanı Hakan Tartan, ekonomik hareketlilik sağlamak amacıyla antika satıcılarına destek verdiklerini söyledi.Birçok katılımcı antika firmasının pazarda yerini aldığını ve önümüzdeki süreçte bu sayının daha da artacağını belirten Başkan Tartan, "Her ay iki kez düzenleyeceğimiz Antika Pazarı'nın ilkinde meraklıları stantları gezdi. Pazarda, manevi değeri olan eşyalar sergilenecek. Antika meraklıları, her ayın ikinci ve dördüncü pazar günlerini iple çekecek. Mutlaka küçük de olsa bir antika eşya alıp evlerine dönecekler." dedi. Antika Pazarı'nda cam eşyalar, saatler, mobilya, seramik ve porselen eşya, halı ve kilim, eski gümüş eşyalar, işlemeli bezler, yatak örtüleri, bakır eşyalar, avizeler, kartpostallar, pul, eski para, radyo, telefon, daktilo, el yazması kitaplar, taş plak, kılıç, kama, eski madalya ve nişanlar bulunuyor.


Ünlü Şarkıcı Lionel Richie'nin kızı, Cinsel İlişki Bağımlısı Sevgilisiyle Yakalandı Babaları Tarafından Öldürülen 2 Çocuğun Annesiyle Fotoğraf Paylaşan Gülben Ergen'e Tepki Yağdı
Isparta Şehitlerinin Kimlikleri Belli Oldu! İkisi Ordu Nüfusuna Kayıtlı