Son Dakika Haberleri: Kadına Şiddete Karşı, Tek Tekerlekli Bisiklet ile Şov Yaptı

Kadına Şiddete Karşı, Tek Tekerlekli Bisiklet ile Şov Yaptı

7 yıl önce

Dünya tek tekerlekli bisiklet şampiyonu Amerikalı Dustin Kelm (39) kadına yönelik şiddet ve istismara dikkat çekmek için Bursa'da bisikleti ile gösteri yaptı."Kadın İçin Özgürlük, Dünya İçin Özgürlük Projesi" kapsamında Bursa Kent meydanında 3 metrelik bisikleti ile gösteri yapan Kelm, Bursalılar tarafından büyük ilgi ile izlendi.

Kadına Şiddete Karşı, Tek Tekerlekli Bisiklet ile Şov Yaptı, System.String[]
Dünya tek tekerlekli bisiklet şampiyonu Amerikalı Dustin Kelm (39) kadına yönelik şiddet ve istismara dikkat çekmek için Bursa'da bisikleti ile gösteri yaptı.

"Kadın İçin Özgürlük, Dünya İçin Özgürlük Projesi" kapsamında Bursa Kent meydanında 3 metrelik bisikleti ile gösteri yapan Kelm, Bursalılar tarafından büyük ilgi ile izlendi. Kelm'in gösterisinden sonra ise Storybox adlı Rock müzik grubu konser verdi.

Dustin Kelm, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendi parası ile bu projeye katıldığını belirterek, "Son yıllarda Türkiye'de değişik televizyon kanallarına çıktım. Bu projede kadına karşı uygulanan şiddete karşı bir duruş sergilemek istiyorum. Toplumu bu şekilde bilinçlendirmek istiyorum" dedi.

Kadına şiddetin sadece Türkiye'de değil, tüm dünyada yaşandığını kaydeden Kelm, "Türkiye'de insanlar kadınlara aileye karşı çok önem vermektedir. Ancak Türkiye'de olduğu gibi Amerika'da, Avrupa'da ve Ortadoğu'da kadına şiddet, cinsel tacizler uygulanıyor. Bu nedenle toplumu bilinçlendirmek için böyle bir aktivitede bulunmak istedim" diye konuştu.

- BURSASüpermarkette Cinsel İlişki Skandalının Kahramanı Konuştu: Bu Delilikti, Ülkeyi Terk Etmek İstiyorum Kabız Olan Eşinin Makatına Hortum Sokup İyileştirmek İsterken Öldürdü

Son Dakika! Erdoğan Telefonda Putin'le Görüştü: Esad Afrin'e Girerse Sonuçları Olur!