Son Dakika Haberleri: Karabük-Yenice Karayolu'nda Kaza

Karabük-Yenice Karayolu'nda Kaza

7 yıl önce

Karabük-Yenice yolunda dikkatsizlik ve aşırı sürat nedeniyle takla atıp köprüden düşen özel takside bulunan 2 kişi öldü.

Karabük-Yenice Karayolu'nda Kaza, System.String[]
Karabük  Yenice Karayolu Balıkısık mevkiinde, dikkatsizlik ve aşırı sürat nedeniyle takla atıp köprüden düşen özel takside bulunan 2 kişi öldü. Zonguldak'tan  Karabük istikametine gitmekte olan Aladdin Altunkaya'nın kullandığı 67 ZU 183 plakalı özel taksi,  Yenice ilçesi Balıkısık mevkiinde viraja süratli girmesi sonucu takla atıp köprü korkuluklarına çarptıktan sonra  Filyos çayına uçtu. Sürücü Aladdin Altunkaya olay yerinde hayatını kaybederken, araçta bulunan eşi Döndü Altunkaya (50) olay yerine gelen vatandaşlar ve 112 sağlık ekipleri tarafından çıkartılıp,  Yenice Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Altunkaya, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sürücü Aladdin Altunkaya'nın cesedi ise araç yola çıkarıldıktan sonra çıkartılıp  Yenice Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Aracın 5. viteste olduğu ve viraja süratli girip  Filyos çayına uçtuğu belirtildi.

Jelena Yenge, Derin Yırtmaçlı Kıyafetiyle Frikik Vermekten Kurtulamadı Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu
NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!