Son Dakika Haberleri: Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı

Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı

8 yıl önce

Kars'ta Diş Hastanesi'nden Sonra Sağlık Bakanlığı'na Bağlı Olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı. Törende Konuşan Vali Ahmet Kara, "Yeni Bir Sağlık Ünitesinin Açılışını Yapmaktan Dolayı Çok Mutluyuz. Diş Hastanemiz Şehir Merkezine Uzak Olduğu İçin Burasının Açılması Düşünüldü.

Kars'ta Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği Açıldı, System.String[]
Kars'ta Diş Hastanesi'nden sonra  Sağlık Bakanlığı'na bağlı olarak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği açıldı. Törende konuşan Vali  Ahmet Kara, "Yeni bir sağlık ünitesinin açılışını yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Diş Hastanemiz şehir merkezine uzak olduğu için burasının açılması düşünüldü. Burada 4 hastaya aynı anda sağlık hizmeti verilebilinecek. Geceleri nöbetçi doktor bulundurarak 24 saat hizmete açık olacaktır. Bu sağlık merkezinin Karslılara hayırlı olmasını diliyorum." dedi. Törene Vali  Ahmet Kara,  AK Parti  Kars Milletvekilleri  Zeki Karabayır,  Mahmut Esat Güven, Belediye Başkanı  Nevzat Bozkuş,  AK Parti eski  Milletvekili  Selahattin Beyribey, Cumhuriyet Başsavcısı Adem Yazar, Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek,  Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve  Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Sağlık İl Müdürü Dr. Fahri Sevinç, Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimi Fatma Mercan, ile daire amirleri katıldı.

Kardashian'ların Damat Adayı, Kimsenin İhtimal Vermediği Güzelle Dudak Dudağa Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı
Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'de Tutuklu Bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı Ziyaret Etti