Son Dakika Haberleri: Mirano Restoranları, Büyümeye Devam Ediyor

Mirano Restoranları, Büyümeye Devam Ediyor

7 yıl önce

Almanya'daki 18 Yıllık Deneyimin Ardından Türkiye'de De Zincirleşmeyi Planlayan Mirano Restoranları, İlk Olarak 2009 Yılında İstinye Park'taki Şubesiyle Türk Tüketicisiyle Buluştu.

Mirano Restoranları, Büyümeye Devam Ediyor, System.String[]
Büyümesini yakın zamanda dünya çapında açılacak 10 yeni şubesiyle sürdürecek olan Mirano, 2011 sonuna kadar  Bakü'de 2 yeni şube açmayı ve yılsonuna kadar da  Dubai'de lezzet severlerle buluşmayı hedefliyor. Seçkin lezzetleri ve kalitesiyle alışkanlık yaratan Mirano, yeni şubelerinde de uygun fiyata sunduğu özel lezzetleri ile taze makarna ve pizza severlerin kalbinde taht kurmayı planlıyor.  Almanya'daki toplam 10 şubenin ardından  Türkiye pazarına da giren Mirano Restoranları, İstanbul'un seçkin alışveriş merkezlerindeki 4 yeni şubesiyle makarna ve pizzanın ilk adresi haline geldi. "Taze Makarna ve Pizza" konseptinin kurucusu ve şefi Yunus Evcioğlu, 18 yıl önce  Almanya'da başlattığı lezzet geleneğini İstanbul'da da sürdürüyor. Mirano Restoranları'nın el yapımı makarna ve pizzalarının orijinal lezzetleri  Almanya'dan sonra  İstinye Park,  Ataköy Plus AVM, Sapphire Çarşı ve  Marmara Forum'daki şubeleriyle İstanbullu lezzet tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Alışkanlık yaratan özel lezzetleri ve uygun fiyata sunulan büyük porsiyonları ile fark yaratan makarna ve pizza restoranı "Mirano", 1993 yılından beri "Zum Nudeln by Mirano" ismiyle Almanyalı lezzet severlerle buluşuyor. Zum Nudeln by Mirano, Dusseldorf  Almanya'daki 10 şubesiyle, kurulduğu günden beri lezzet ve kalite arayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Farklı bir ismi olmasına rağmen lezzeti ve konseptiyle  Almanya'daki geleneğini sürdüren Mirano, ismini yunusların takip ettiği yıldız anlamına gelen "Mira" kelimesinden alıyor. Taze Makarna ve Pizza konseptinin kurucusu ve şefi olan Yunus Evcioğlu'nun biricik kızının adı da Mira. Hal böyle olunca "Mira" ve  Venedik'ten 6 km uzaktaki benzersiz yemekleriyle ünlü "Mirano" kasabası,  Türkiye'deki restoran zinciri markasının adına ilham veriyor.

Nusaybin'de Teröristlerin Suriye-Türkiye Arasında Kullandığı Tünel Bulundu AB Komiseri Hahn'ın İkiyüzlülüğü Dakikalar İçinde Ortaya Çıktı
İsrail'den Türkiye ve Erdoğan'a Küstah Tehdit