Son Dakika Haberleri: Muhammed Taha Gergerlioğlu Ziyaretlerine Başladı

Muhammed Taha Gergerlioğlu Ziyaretlerine Başladı

7 yıl önce

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Muhammed Taha Gergerlioğlu, Seçim Çalışmalarının Startını Partisinin İl Başkanlığına Yaptığı Ziyaret İle Verdi.

Muhammed Taha Gergerlioğlu Ziyaretlerine Başladı, System.String[]
Ak parti milletvekili aday adayı muhammed taha gergerlioğlu, seçim çalışmalarının startını partisinin il başkanlığına yaptığı ziyaret ile verdi.Milletvekilliği aday adaylığını  AK Parti genel merkezine vererek, bu kutsal görev için yola çıkan Muhammed Taha Gergerlioğlu'nu İl Teşkilatı Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer Demir karşıladı.  AK Parti ve Başbakan  Recep Tayyip Erdoğan'ın, milletimizin güvenini bu güne kadar boşa çıkartmadığının altını çizen Gergerlioğlu, bu hizmet yarışında kendisinin de bu güvene layık olmak için gayretle çalışacağını ifade etti. Siyasetin emek ve fedakârlık isteyen bir hizmet olduğunu ifade eden Gergerlioğlu, "Seçim dönemi,  Türkiye için çok önemli bir dönem.  Bursa temsil anlamında örnek bir ilimiz ve il yönetiminin sergilediği samimi ve dik duruş bizlere de büyük bir güç veriyor.  Türkiye'nin 2002'den bugüne nereye geldiğini hepimiz biliyoruz. Davamız büyük bir dava ve misyon. Bu yolda aday adayı olabilmek, bir toz tanesi olabilmek, temsil noktasında çok büyük bir mutluluk." dedi.İl Teşkilatı Tanıtım ve Medya Başkanı Ömer Demir ise yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek "İl teşkilatı olarak tüm aday adaylarımıza eşit mesafedeyiz ve elimizden gelen desteği vermeye hazırız. İyi bir müracaat dönemi geçirdik. Biz de adaylarımızın tanıtımı için çok güzel çalışmalar hazırladık. Seçim çalışmalarında sizlere başarılar diliyorum." dedi.

Balıkesir'de Okul Yolunda Anne ve Kızına Silahlı Saldırı! 7 Yaşındaki Kız Öldü Bakan Fakıbaba, Yıllar Önce 'Fırat' Dizisinde Rol Almış
Erol Köse, Önce Yeşim Salkım'ı Yerden Yere Vurdu, Sonra Programına Çıkardı