Son Dakika Haberleri: Öğrenciler Patlamış Mısırdan Gelinlik, Kartondan Robot Kıyafeti Yaptı

Öğrenciler Patlamış Mısırdan Gelinlik, Kartondan Robot Kıyafeti Yaptı

10 yıl önce

Afyonkarahisar'da Çevre Haftası Etkinleri Kapsamında, Hacı Ahmet Özsoy İlköğretim Okulu Öğrencileri Tarafından Atık Ürünlerden Yapılan Kıyafetlerin Defilesi Yapıldı. Defilede, Patlamış Mısırlardan Yapılan Gelinlik ile Karton Kutudan Yapılan Robot Kıyafeti Renkli Görüntüler Oluştururken, İzleyenler Öğrencileri Ayakta Alkışladı.

Öğrenciler Patlamış Mısırdan Gelinlik, Kartondan Robot Kıyafeti Yaptı, System.String[]
Afyonkarahisar'da Çevre Haftası etkinleri kapsamında, Hacı Ahmet Özsoy İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından atık ürünlerden yapılan kıyafetlerin defilesi yapıldı. Defilede, patlamış mısırlardan yapılan gelinlik ile karton kutudan yapılan robot kıyafeti renkli görüntüler oluştururken, izleyenler öğrencileri ayakta alkışladı.Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında Özdilek Alışveriş Merkezi'nde atık ürünlerin geri dönüşümü ve değerlendirilmesiyle ilgili etkinlik düzenlendi.Hacı Ahmet Özsoy İlköğretim Okulu öğrencileri atık ürünlerden yaptıkları kıyafetler ile defile sundu. 40 minik manken atık maddelerden yaptıkları birbirinden ilginç kıyafetlerle hünerlerini sergilerken, davetliler onları zevkle izledi. Öğrenciler, artık ürünlerin geri dönüşümü ve değerlendirilmesi ile ilgili mesajlar taşıyan birde sergi açtılar. Sergide atıklardan yapılan ürünlerin yanı sıra yapılan çeşitli projeler ve etkinliklerle ilgili yazı ve fotoğraflarda yer aldı.Diğer yandan İl Çevre Orman Müdürlüğü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu 'En Çevreci Okul' yarışmasında dereceye giren Hacı Ahmet Özsoy İlköğretim Okulu, Susuz Atatürk İlköğretim, ve  İhsaniye  Kayıhan İlköğretim okuluna hediye ve teşekkür belgesi verildi. Ayrıca, Afyonkarahisar Çevre Dostu Çalışanlar Derneği'nin (AFÇEVDER) düzenlediği 'Nasıl Bir Afyon'da Yaşamak İstersiniz' konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrencilere hediye verildi.

Zimbabve'de Borç Verdiği Parayı Almaya Giden Papaz, 3 Genç Kızın Tecavüzüne Uğradı Açıklamayı Bizzat Vali Yaptı: Son 15 Yılın En Büyük Uyuşturucu Operasyonu!
Arda Turan'dan Fatih Terim'in İstifası Sonrasında Gönderme